تاج و تخت شاهزاده محمد بن سلمان به پادشاهی عربستان سعودی قرار داده شده سه نفر از اعضای خود را از خانواده سلطنتی تحت بازداشت جمعه. دلایل دستگیری تایید نشده است.

قرار داده شده تحت بازداشت شد و شاهزاده احمد بن عبدالعزیز برادر کوچکتر از پادشاه عربستان سلمان بن عبدالعزیز آل سعود, سلطنتی پسر عموی Prine نواف بن نایف وزیر کشور سابق و محمد بن نایف به گفته بی بی سی.

عصر ایران به خارج از عربستان سعودی سفارت در واشنگتن دی سی برای اظهار نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

سلمان شده است و تلاش برای تحکیم قدرت خود در انگلستان با این فرض که او در خط بعدی برای تاج و تخت. در سال 2017 او قرار می گیرد برخی از دشمنان سیاسی تحت بازداشت از جمله تعدادی از روحانیون بودند که گفته می های مختلف سیاسی و مذهبی صف بندی. محمد بن نایف نیز قرار داده شده تحت بازداشت خانگی است که در سال, داشتن شده است کنار رانده به عنوان ولیعهد توسط ملک سلمان در حمایت از سلمان.

بسیاری از آنها نیز متهم سلمان از برنامه ریزی 2018 قتل جمال Khashoggi یک ستون نویس واشنگتن پست که اغلب نوشت مقالات انتقادی از سلمان و سیاست های خود را.

Khashoggi بازدید از کنسولگری عربستان در استانبول به دریافت اسناد و مدارک قانونی است که اجازه می دهد او را به ازدواج با نامزد خود و اسکان در ترکیه است. در حالی که او در داخل Khashoggi به قتل رسید. خود باقی مانده اند هنوز یافت می شود.

mohammed bin salman
عربستان سعودی شاهزاده محمد بن سلمان بازداشت سه نفر از اعضای خانواده سلطنتی جمعه از جمله ملک سلمان برادر.
آلکسی Nikolsky / SPUTNIK / خبرگزاری فرانسه/گتی

پنج مرد دریافت احکام اعدام برای Khashoggi قتل در عربستان سعودی اما 2019 گزارش مستقل از سازمان ملل متحد ادعا کرد “وجود معتبر شواهد ضمانت تحقیقات بیشتر در سطح بالا و عربستان مقامات فردی مسئولیت از جمله ولیعهد است.”

همچنین insinuated که سلمان بود پشت 2018 سرقت اطلاعات از تلفن همراه از جف بزوس مالک از واشنگتن پست. اطلاعات به دست آمده در سرقت استفاده شده است ممکن در تلاش برای نوسان پست‘s پوشش از عربستان سعودی در جهت مثبت است.

در یک رسانه پست از 2019, بزوس گفت که روزنامه خود را “ضروری و بی امان پوشش از قتل آن مقاله نویس جمال Khashoggi است که بدون شک محبوب در برخی محافل.”

عربستان سعودی سفارت آمریکا گفت: این ادعا که پادشاهی بود که در عقب بودند “مضحک است.

نفت حدود 90 درصد از عربستان درآمد دولت و سلطنت اجرا می شود سخاوتمندانه دولت رفاه برای کمک به حفظ گرفتن آن در قدرت است. شاهزاده سلمان قصد دارد برای تنوع بخشیدن به اقتصاد و جذب سرمایه گذاری خارجی, اگر چه او تا کنون ملاقات با موفقیت کمی.

اگر چه سلمان اعتبار شده است و با اجازه دادن به زنان عربستان برای رانندگی و آوردن عجیب سرگرمی به پادشاهی مانند یک سری از نشان می دهد از کشتی سرگرمی جهانی منتقدان می گویند کسانی که رویدادهای اجتماعی تنها حواس او را پرت از عربستان سعودی بین المللی مجادلات.

به مسائل بدتر قیمت نفت شده اند غلت به اقتصاد جهانی قرقره از تاثیر coronavirus بیماری همه گیر. بین المللی و آمریکا قیمت نفت کاهش یافت و حدود 10 درصد در روز جمعه.

Coronavirus نیز آمار عربستان سعودی در یک راه کاربردی به عنوان پادشاهی اعلام کرد قصد دارد برای جلوگیری از هر کسی از امارات متحده عربی کویت و بحرین از عبور از مرزهای آن. کامیون های تجاری از این مناطق هستند فقط مجاز به پادشاهی پس از عبور از بازرسی های بهداشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im