یک مقام ارشد عربستان سعودی دولت رسمی در تمسخر “مسخره” اما به طور گسترده ای تایید اتهام که روزنامه نگار جمال Khashoggi بود به قتل در دستور بالا دولت سعودی عوامل است.

عربستان وزیر امور خارجه عادل الجبیر اما که تنزل مقام از وزیر امور خارجه در میان خشم بین المللی بیش از نوامبر 2018 Khashoggi اتهام قتل تبلیغ خاورمیانه پادشاهی جذابیت برای کسب و کار خارجی به عنوان اثبات مقامات که به منظور کشتن. “اگر عربستان سعودی خیلی بد بود هیچ کس نمی خواهد آمد” اما گفت: آلمان دویچه وله بیش از آخر هفته. اما رد یک نوار گسترده ای از گزارش از سازمان ملل متحد سازمان سیا و گروه های حقوق بشر که قرار مجرمیت برای قتل مستقیما بر روی تاج شاهزاده محمد بن سلمان.

صحبت با دویچه وله در روز کنفرانس امنیتی مونیخ اما گفت که بریتانیا و فرانسه و دیگر دولت های غربی به انتقاد از عربستان سعودی حقوق بشر پرونده “نیاز به آموزش بیشتر.”

“[عربستان سعودی] پرداخت یک قیمت عالی” برای قتل Khashoggi عربستان, وزیر امور خارجه گفت:. “این ایده که این مجاز بود مسخره است.”

نوامبر 2018 گزارش منتشر شده در واشنگتن پست Khashoggi را کارفرمای سابق یافت می شود که مقامات CIA بودند و برخی از عربستان ولیعهد خود این ترور بود. و U. N. گزارشگر ویژه اگنس Callamard با انتشار گزارشی در ماه جولای سال 2019 با استناد به “مدرک معتبری با اشاره به صحنه جرم داشتن شده است به طور کامل حتی forensically تمیز” بیشتر متهم عربستان مقامات “مانع عدالت است.”

اما اما به عقب رانده در برابر سازمان ملل گزارش کرد و گفت Callamard “با تکیه بر منابع از روزنامه ها و نشت به رسانه ها” ادعا کرد او مغرضانه. “نگاهی به رکورد او را وقتی که می آید به عربستان سعودی برای چند سال و چه توهین ها و چه منفی او شده است در برابر عربستان سعودی است.”

این نامزد از کشته روزنامه نگار, خدیجه Cengiz گفت: نگهبان ماه گذشته که خانواده سلطنتی عربستان بوده است “تشویق به انجام آنچه در آن می خواهد” به دلیل آن را نمی گیریم. “چرا که این مردم بودند نه برای آنچه آنها انجام داده اند و از آنجا که جهان انتخاب کرده است و فقط به حرکت در, آنها هنوز هم می تواند انجام آنچه آنها می خواهند” او گفت:.

وجود ندارد و از بسیاری از انتقادات بین المللی از عربستان سعودی, دولت امریکا برای اولین بار از خانواده. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دخترش, Ivanka باید مورد تحسین قرار گرفته سعودیها برای حقوق زنان اصلاحات و برای امضای قرارداد به $110 میلیارد دلار اسلحه نظامی قرارداد در سال 2017.

اما همچنین تحت فشار قرار دادند در برابر اخیر سازمان عفو بین الملل گزارش, گفت که عربستان سعودی زندانی “تقریبا همه” مدافعان حقوق بشر و صداهای مستقل. اما توصیف خارجی انتقاد به عنوان “نفاق.” در ماه دسامبر این سازمان حقوق بشری گفت: احکام صادره به پنج مرد به Khashoggi قتل شد “ماست مالی کردن” از عدالت است.

سازمان عفو بین الملل در میان چندین سازمان بین المللی است که قاریان دادستان عمومی ماه دسامبر حکم که تبرئه مقامات مستقیم با روابط ولیعهد: “[این حکم] نتواند به آدرس عربستان مقامات دخالت در این ویرانگر جرم و جنایت و یا روشن شدن محل جمال Khashoggi باقی می ماند.”

saudi arabia adel al-jubeir
عربستان وزیر امور خارجه عادل الجبیر اما که تنزل مقام از وزیر امور خارجه در میان خشم بین المللی بیش از نوامبر 2018 Khashoggi اتهام قتل تبلیغ خاورمیانه پادشاهی جذابیت برای کسب و کار خارجی به عنوان اثبات مقامات را کشتن.
SEAN گالوپ / کارکنان/گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im