محمد Shareef هرگز به دفن پسرش. او گذشته را صرف 27 سال دفن بلامعارض پسران و دختران از هزاران نفر از خانواده های دیگر است.

آن را در زمان یک ماه برای پلیس به اقا بگو Shareef که پسرش مرده بود و حتی پس از آن آنها نمی توانستم به او بگویید که در آن و یا چگونه.

تمام Mr Shareef می داند که پسرش محمد رئیس یکی از تقریبا 2000 نفر در هندو-مسلمان شورش است که فرا گرفته هند پس از تخریب یک مسجد در یک اختلاف مذهبی سایت در سال 1992.

آقای Shareef حتی نمی دانید که در آن 25 سال به خاک سپرده شد.

“پلیس به من گفت که بدن خود را به حال تجزیه” آقای Shareef به یاد می آورد تقریبا سه دهه ، “ما نمی دیدن بدن خود را. ما فقط لباس خود را.”

اما چند ماه بعد او را شاهد چیزی است که تغییر زندگی خود را برای همیشه لطفا برای.

“یک روز من دیدم افسران پلیس پرتاب بدن به رودخانه است. من وحشت زده شد:” آقای Shareef می گوید.

همراه با وحشت آمد تحقق.

“من فکر می کنم پسر من است, بدن ممکن است پرتاب به رودخانه فقط مانند دیگر بدن مرده. آن روز به خودم گفتم از امروز من نگهبان رها شده بدن مرده و من آنها را به یک مراسم تشییع جنازه مناسب.”

بلامعارض نهادهای توده ای در هند برای یک میزبان از دلایل: آنها می تواند به افرادی که از دست داده و زندگی خود را در جاده و حوادث راه آهن و یا افرادی که فوت دور از خانه – زائران, مهاجران, افراد رها شده توسط خود کودکان است.

برخی از فقیر بیماران مرگ در بیمارستان با هیچ کس به مراقبت از تشییع جنازه.

اما چه چیزی برای انجام با بدن ؟ در سال 1992 بسیاری از مناطق در هند ندارد سردخانه تاسیسات. آن را نسبتا رایج به دور از بلامعارض بدن به سرعت.

دفن شد روش ارجح است اما در بعضی از نقاط در شمال هند آنها ریخته بلامعارض باقی مانده است انسان به رودخانه ها به صرفه جویی در پول و زمان و تلاش است.

داستان های بیشتر از هند

آقای Shareef خانواده به مدت طولانی مشکوک است که رئیس’ بدن به پایان رسید تا در Gomti رودخانه. آن جریان گذشته سولتنپور شهر که در آن مرد جوان مشغول به کار بود به عنوان یک شیمیدان در دسامبر 1992 – ماه هنگامی که بنیادگرایان هندو پاره کردن قرن 16 ببری مسجد در ایودیا آقای Shareef خانه 65km (40 مایل) به دور است.

رئیس رفت از دست رفته در میان خونریزی است که به دنبال.

“پس از من پسر ناپدید شد من برای جستجو او را در همه جا به صورت یک ماه مانند یک مرد دیوانه,” پدرش می گوید. “من او را پیدا کنید در هر نقطه. من حتی رفتم به سولتنپور به دنبال او.”

پس از آن خبر آمد آنها بوده است dreading: مورد علاقه خود را پسر مرده بود. آقای شریف و همسرش بی بی آسیب دیده بودند. همسر او هنوز مبارزات با دوره افسردگی در این روز است.

درد تشدید این واقعیت که آنها قادر به پسر خود مناسب بود…. این درد هیچ کس دیگری باید از طریق آقای Shareef می گوید.

“من تصمیم گرفتم که در منطقه من نمی خواهد اجازه دهید هر یک ناشناس بدن دور انداخته شود و به رودخانه” او می گوید.

در هند کاست محدود هندو جامعه کسانی که در پایین بودند در طول تاریخ مجبور به انجام این کار از دفن و سوزاندن مرده – و پس از آن به عنوان “نجس” به عنوان یک نتیجه.

اما آقای Shareef – دوچرخه مکانیک توسط تجارت بود منصرف. او به پلیس گفت در مورد تمایل خود را به یک وظیفه دوری با هر کس دیگری.

“زمانی که من اولین تماس, قلب من تپش. پس از پس از مرگ, پلیس از من خواست به دور بدن. من به وضوح به یاد داشته باشید که فرد گردن بود کاهش داد.”

به زودی حجم کار خود را شروع به افزایش است. او حتی یک چهار سبد چرخ دار برای حمل و نقل مرده است.

پیشبینی خود را از اعضای خانواده و دوستان و همسایگان گرفته شد عقب. حتی به عنوان یک مسلمان آقای شریف شروع به تجربه همان محرومیت اجتماعی به عنوان هندو همکاران.

“هیچ کس در خانواده من خوشحال بود که در آن زمان. آنها گفت: “شما دیوانه’.

“برخی از مردم از ترس من. آنها فکر می کردند که دریافت آلوده با میکروب ها اگر آنها تماس فیزیکی با من.”

در عین حال آقای Shareef بود و مصمم در اعتقاد خود را. او قلم خانواده عروسی و جشنواره ها و حتی نماز به خاطر مردم ناشناخته است. آن را به او صلح و آرامش: انجام آخرین حقوق یک لحظه به یاد داشته باشید خود را ،

“این به من کمک کرد برای مقابله با درد پسر من مرگ است. من فکر می کنم در مورد او در همه زمان ها. من او را از دست ندهید.”

آن است که کار آسان نیست. پلیس اغلب در تلاش برای شناسایی بدن که بدان معنی است که آنها ممکن است برای برخی از زمان مرده. اغلب از آن است که بدن آقای Shareef می گوید اما بوی که بیشتر خارج از قرار دادن.

“هر زمان که من می بینم بد مثله و یا تجزیه بدن آن را دشوار است به خواب. من کابوس و توسل به قرص خواب,” او توضیح می دهد.

“گاهی اوقات مقامات پلیس با من بیا به گورستان اما حتی آنها ایستاده دور.”

همان او همیشه طول می کشد زمان به اطمینان حاصل شود فرد داده شده و درمان مناسب معمولا حمام کردن بدن است.

اگر او متوجه شخص مرده است مسلمان او پیچد بدن در یک ورق پارچه و بخواند آخر نماز. اگر بدن متعلق به یک هندو او را به سوزانده شود.

هیچ کس می دانم که دقیقا چگونه بسیاری از نهادهای آقای Shareef به خاک سپرده شد. رئیس ایودیا منطقه دولت Anuj کومار Jha به بی بی سی گفت که آنها لازم نیست که کامل سوابق بدن را به دست Mr Shareef.

“ما برآورد خشن است که ما را داده اند حدود 2500 بدن به او,” او گفت:. آقای Shareef خانواده او می گویند او داده last rites به بیش از 5500 نفر است.

در عین حال برای سال او toiled بدون هیچ گونه حمایت مالی. در این روز او با این نسخهها کار در فروشگاه دوچرخه درآمد معادل حدود 3 دلار در روز است.

اما همه چیز در حال تغییر است. او به رسمیت شناخته شده برای فداکاری خود را. دولت به او داده هند یکی از بالاترین جوایز غیر نظامی در حالی که محلی صاحبان فروشگاه ها در حال حاضر نیز کمک به پوشش هزینه های خود را. در سن 80 سالگی او در حال حاضر قادر به پرداخت دستیاران که بار خود را.

“هندوها و مسلمانان به من کمک کند. مردم به من غذا و پتو گرم. من به تازگی به یک چشم عمل – یک غریبه به نام من و به من داد 20,000 روپیه [$290].”

اما بازنشستگی چیزی است که او مایل به در نظر گرفتن. نه دو بازمانده از فرزندان و نوه ها می خواهید به دنبال در قدم به قدم و او آگاه از آنچه اتفاق خواهد افتاد اگر او متوقف می شود انجام این کار.

“اگر من وجود دارد, پلیس پرتاب بدن به رودخانه ها را به عنوان قبل از.”

برای یک مرد که برخی از تماس “نجات دهنده مرده” که غیر قابل تحمل خواهد بود.

“من ادامه خواهد داد به انجام این کار تا آخرین نفس من,” او می گوید.

شما همچنین ممکن است علاقه مند می شود:

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im