مورد پسند کودک مواد غذایی به طور فزاینده ای شیرین به عنوان شماره “تنقلات” برای نوزادان رشد می کند

‘برچسب ها:’ کودک مواد غذایی به طور فزاینده ای شیرین یک مطالعه نشان داد که در آن هشدار داد افزایش تنقلات که بچه ها لازم نیست’.

محققان در دانشگاه گلاسکو ردیابی کودک مواد غذایی آنلاین فروخته می شود و در سوپر مارکت ها بین سال های 2013 و 2019 و متوجه شد که در حالی که قند شیرین “spoonable” کودک غذاهای کاهش داده بود با شش درصد مبلغ در خوش طعم, غذاهای افزایش یافته است 16 درصد است.

مطالعه منتشر شده در آرشیو بیماریهای دوران کودکی نیز یافت می شود که تعداد میان وعده اقلام عرضه شده برای نوزادان افزایش یافته بود از 42 در سال 2013 به 185 سال گذشته است.

Dr ادا لیسبت گارسیا گفت که تولید کنندگان اغلب شامل میوه های شیرین در خوش طعم غذای کودک به آن را بیشتر “خوشایند” است و این افزایش در میان وعده کرده بود به احتمال زیاد رانده شده توسط تقاضا است.

از 865 محصولات مورد مطالعه محققان دریافتند که آب غلیظ اضافه شد به 29 درصد در حالی که 18 درصد از خوش طعم محصولات ساخته شده بودند تا بیش از 50 درصد شیرین سبزیجات و یا میوه.

این مطالعه گفت: “این افزایش در میان وعده غذایی و شیرینی خوش طعم, غذاهای یک نگرانی است.”

محققان نوشت که نوزادان با سن کمتر از 12 ماه “لازم نیست تنقلات” اما مصرف کننده تحقیقات مشخص شده است که پدر و مادر در حال حاضر به آنها بدهد.

“ظهور غذای کودک تنقلات است و نگران توسعه آن را به عنوان به خوبی ثابت شده است که قرار گرفتن در معرض مکرر اشکال در غذا خوردن و رفتار در اوایل سال” آنها ادامه داد. “اگر نوزادان عادت به خوردن ‘ترد’-مانند مواد غذایی در مراحل اولیه این رفتار است به احتمال زیاد باقی بماند.”

در سال 2013 وجود دارد تعداد زیادی از محصولات تبلیغ شده برای نوزادان در سن چهار سال و بیش از, اما در خط با راهنمایی هایی که بچه ها نباید از شیر گرفته تا آنها حدود شش ماه, شده است وجود دارد کاهش در مواد غذایی به بازار عرضه شده و برای کسانی که در چهار ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im