سوختن ریه و زیره قرص دستور

Tخود را تاریک treacly چاودار نان سرگرم کننده و متفاوت از استاندارد گندم و قرص نان سفید. آرد چاودار ندارد همان گلوتن به آرد گندم پس از scalding چاودار اول با آب جوش را متراکم ارد احساسات بیش از حد قبل از اضافه کردن آن را به مخلوط آرد گندم و ادویه جات ترشی جات, مخمر, آب, نمک و نوش می دهد خمیر کافی شخصیت: جویدنی و flavoursome با شیرین قوی پوسته. آن را به خوبی نگه می دارد و باعث می شود بسیار عالی توست. این دستور باعث می شود دو قرص پس چرا یکی به خوردن مستقیم به دور و یخ دیگر.

دبستان زمان: 20 دقیقه و 30 دقیقه خنک و 2 ساعت اثبات | زمان پخت: 35-40 دقیقه

باعث می شود

دو حدود 23 سانتی متر x 13 سانتی متر قرص

مواد تشکیل دهنده

 • 200g تیره آرد چاودار به علاوه اضافی برای گرد
 • 350 میلی لیتر آب جوش
 • 550g قوی آرد سفید
 • 1 قاشق غذاخوری زیره
 • ½ قاشق غذاخوری تخم گشنیز
 • 12g خشک سرعت عمل مخمر
 • 1 قاشق غذاخوری ملاس و یا استفاده از ملاس و یا آبریزش عسل
 • 10g نمک
 • روغن برای لیز کننده

روش

 1. قرار دادن چاودار آرد را در یک کاسه مخلوط کردن. با دقت بریزید و آب جوش هم بزنید و با یک قاشق. مجموعه را به یک طرف سرد به مدت 30 دقیقه.
 2. در کاسه ای از یک پردازنده مواد غذایی و یا کاسه بزرگ مخلوط کردن اضافه کردن آرد سفید و ادویه جات ترشی جات و مخمر است. اضافه کردن چاودار مخلوط. اضافه کردن 250 میلی لیتر آب همراه با ملاس و روند با قلاب خمیر و یا مخلوط با دست به شکل خشن, مرطوب خمیر – حداقل سه تا پنج دقیقه اگر با استفاده از یک میکسر مواد غذایی کمی بیشتر اگر کار با دست. اضافه کردن نمک و ادامه اختلاط برای یک دقیقه.
 3. خمیر خواهد شد چسبنده بنابراین استفاده از یک خمیر لیسه اگر شما یک یا مرطوب دست های خود را و کار به سرعت به حذف خمیر و محل به آرامی در یک کاسه روغن, ثابت تا دو برابر, در حدود یک یا دو ساعت. این شراب به سرعت ثابت کند.
 4. از پیش گرم کردن فر به 200C/180C فن/گاز 6 و خط دو قرص نان قوطی را با کاغذ روغنی.
 5. خیس, دست های خود را برای جلوگیری از چسبیدن خمیر. به نوبه خود این خمیر را به آرامی روغن و سطح برش آن را در نیم. شکل هر نیمه را متناسب با قرص قلع tucking لبه تحت منظمی است. جای خمیر به صورت چسبیده در صف قلع فشار پایین برای پر کردن فضا. پوشش قوطی با پاک کردن چای حوله و ترک برای اثبات تا بالای خمیر تقریبا رسیده به لب از قلع یا تا زمانی افزایش یافته است حدود نیمی از اندازه دوباره.
 6. گرد و غبار قرص با کمی آرد و سپس با استفاده از قیچی یا چاقوی تیز به دو اسلش در بالای هر قرص نان – این کمک خواهد کرد که با افزایش مداوم در فر.
 7. پخت قرص برای 35 تا 40 دقیقه, تبدیل درجه حرارت پایین به 180C/160C فن/گاز 4 بعد از 10 دقیقه تا زمانی که آنها به سادگی رنگ و توخالی صدایی زمانی که شنود گذاشته از زیر.
 8. حذف از قلع و اجازه می دهد تا خنک بر روی سیم دندانه دار کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de