اسکارلت جوهانسون ستاره دیگر باید آن را در مجازی “مبارزه”

بسیاری از هالیوود برترین بازیگران ممکن است در قرنطینه میان coronavirus همه گیر اما این بدان معنا نیست که آنها را متوقف تمرین مهارت خود را — و یا لگد زدن لب به لب. برخی از بزرگترین نامها در کسب و کار نشان دادن زمان در یک حماسه “صحنه جنگ” تصویری هفته گذشته تا کنون که بدون اینکه در همان اتاق با هم.

این تصویری بود که به کارگردانی و تولید شده و برای اولین بار ارسال شده توسط چاشنی شیرین کاری دو بازیگر و Zoë Bell در روز جمعه. سریع ء کلیپ نشان می دهد ده ها تن از زنان مشهور و stuntwomen “مبارزه” با یکدیگر از طریق لنز از دوربین های خود را.

بل آغاز شد و بیش از پنج دقیقه بلند کلیپ نشستن بر روی نیمکت. “من خیلی خسته شدم. من فقط می خواهم به بازی با دوستان” نیوزیلند بومی گفت. “یک دقیقه صبر کنید من می توانید بازی با دوستان من است.” او سپس به اتهام به سمت دوربین و به نظر می رسد به پا زدن آن را با شات برش به فاش کردن سیاه شاهزاده خانم جنگجو خودش — بازیگر Lucy Lawless. بل کار می کرد با بی قانون در مجموعه تلویزیونی “Xena: Warrior Princess” به عنوان شیرین کاری دو سال با توجه به IMDb.

یاغی یکی نیست به عقب نشینی از یک نبرد عمل شوکه شده در این رفتار قبل از کشیدن Xena امضا سلاح chakram و مشت زدن به دوربین. سپس آنچه به نظر می رسد مانند هر بازیگر و شیرین کاری در این صنعت می پیوندد در نبرد.

سگ ماده, رئیس, مبارزه با چالش – Zoe Bellتوسط Zoë Bellدر
YouTube

درو بریمور بویش دوربین, Rosario Dawson ضربات در بیننده با یک لبخند و کامرون دیاز پس از سقوط بر روی مواد غذایی مبارزه می کند. فلورانس Pugh با استفاده از آنچه به نظر می رسد به یک سگ استخوان به دفاع از خودش و Zoe Saldana است اسپری را با آب قبل از قابل توجه بازگشت. هلی بری ضربه اسب مدفوع و عقب می افتد به یک استخر قبل از اینکه اسکارلت جوهانسون پرتاب یک توپ پزشکی در قربانی بعدی. مارگوت رابی حتی کشیده از او اخیر به نوبه خود به عنوان شخصیت کتاب کمیک Harley Quinn — با استفاده از کویین “شب خوب” خفاش به داشتن رقیب خود را به فراموشی سپرده است.

این ویدئو با عنوان “عوضی رئیس مبارزه با چالش” در بل کانال یوتیوب را به دست آورد بیش از 1,410,000 views. بل نیز ارسال شده کامل کلیپ بر روی Instagram آیا به عنوان بسیاری از ستاره های دیگر دیده می شود مبارزه با آن را در این حماسه ،

چالش این است که فقط یکی از بسیاری از فیلم ها ویروسی و “چالش” مشهور شده اند بخشی از طول coronavirus بیماری همه گیر. متعدد چهره های عمومی گرفته شده اند در همه در چالشدیجیتال جمع آوری کمک که مزایده و raffling کردن افراد مشهور تجارب ليزينگ اقلام و بیشتر برای کمک به جمع آوری پول برای تغذیه به کسانی که نیاز دارند در میان coronavirus بحران است. بسیاری از چهره های معروف نیز سنگ جان لنون “تصور” برای تدوین فیلم است که با هدف به مردم احساس بیشتر با هم, حتی زمانی که آنها نمی تواند از لحاظ جسمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر