شالکه اعلام تیم زنان به رقابت در آلمان هشتم ردیف

شالکه را رسما باید ریشه چمن فوتبال زنان تیم از فصل آینده رقابت در ردیف هشتم از فوتبال زنان در آلمان.

این باشگاه در بیانیه ای گفت که آن را شروع به ساخت این چارچوب برای آن تیم زنان بیش از چند ماه آینده با بدو Menze باشگاه جوانان هماهنگ کننده اقدام به عنوان مدیر. اولین جلسات آموزشی برگزار خواهد شد در جولای 18.

این قابل درک است که شالکه پست شروع لیگ است چرا که زنان آلمانی را در لیگ کار متفاوت برای کسانی که در انگلستان: که در آن زنان سوپر لیگ و قهرمانی تیم هستند و اغلب قادر به شروع در هر نقطه بر روی هرم اگر آنها ملاقات مناسب صدور مجوز معیارهای زنان آلمانی باشگاه باید بیش از می شود و یا خریداری شده توسط باشگاه در حال حاضر در اولین یا دومین بخش دیگری کار راه خود را تا نردبان.

یک تیم زنان خواهد بود که اضافه شده به Kreisliga B Herne, بوخوم و گلنکیرن بخش با U17 junior تیم زنان رقابت در Kreisliga (هرن, گلزنکیرشن و رکلینگهاوزن). هر سال پس از آن یکی دیگر از جوانان به سمت تشکیل خواهد شد از U15s رو به پایین به منظور تسهیل طبیعی ساخت تا زنان را بدست آورد.

Menze گفت: “من به تماشای بسیاری از فوتبال زنان در طول چند سال گذشته به خصوص در طول جام جهانی و بسیار هیجان زده با کیفیت فوتبال در نشان می دهد. آن را تا به حال پس از آن که از من شده است که مایل به ایجاد یک تیم فوتبال در اینجا و من خیلی خوشحالم که من قادر به انجام این کار در حال حاضر.

“به عنوان یک عضو هیئت مدیره شالکه مارکت بنیاد من همیشه سعی کردم به زندگی خود شعار حفظ سنت – شکل دادن به آینده در تلاش برای را فوتبال بهتر است فقط به عنوان آنها کمک کرد تا شالکه-Nord منطقه است. بنابراین من بسیار هیجان زده می شود بخشی از فوتبال زنان پروژه اینجا در شالکه 04 و ما خواهید بود در گفتگو با هر کس در مدت کوتاهی در مورد آنچه در آینده اتفاق خواهد افتاد.”

Jochen, Schneider, ورزشی کارگردان افزود: “با ایجاد یک جدید زنان و دختران بخش ما می خواهیم به گسترش محدوده ما از ورزشی تلاش. ما فوق العاده هیجان زده به دیدن زنان و دختران در نهایت بازی فوتبال برای ما محبوب شالکه.

“تمرکز اصلی ما در آکادمی ورزش آماتور به ما نگاه جدید به توسعه شاخه جوانان ورزش است که دختران و زنان در تمام سنین می تواند خانه تماس بگیرید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im