شالکه در مقابل بایر لورکوزن در بوندس لیگا: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی

به روز رسانی خودکار

Kick off است که در بالای ساعت

Wهو آیا شما فانتزی ؟ سخت به دیدن فراتر از بایر با توجه به افتضاح فرم و صدمات برای مردان آبی رویال.

در اینجا بایر تیم

Tهی در حال انجام کاری خلاق من فکر می کنم به ترک کردن حروف O و B – چیزی برای انجام با بالا بردن آگاهی در مورد انواع خون و یا انتقال

در اینجا شالکه تیم

خوب بعد از ظهر!

Wبد این بود پایان تعطیلات کوتاه عاشقانه با فوتبال آلمان و یا در حال تبدیل کنیم? من لذت بردم و وبلاگ نویسی بازی در طول چند هفته گذشته وجود دارد قطعا برخی از هیجان انگیز و مربی تیم و من مانند, پر انرژی, فشار مستقیم رویکرد بسیاری از تیم های. این بعد از ظهر ما به نوبه خود توجه ما را به شالکه و لورکوزن: لورکوزن نیز در پنجم و هل دادن سخت برای اروپا مشاجره اما شالکه در حال 11th و نگاه کردن از این مسابقه.

که تا حد زیادی به دلیل شالکه شده اند افتضاح از سرگیری. آنها را از دست داده و چهار نفر از پنج بازی خود را طراحی و در قالب جدول حداقل هیچ عوارض جانبی ساخته شده است که بدتر مشت از چیزهایی که پس از راه اندازی مجدد. آنها را در جریان با خود به خانه دربی مقابل دورتموند کردم و کاملا پمپ مطمئن باشید اگر که زدم باد از بادبان. آنها تا به حال بسیاری از مشکلات آسیب آن درست است اما کرکسهای در حال چرخش به دور خود را دوست داشتنی مربی دیوید واگنر. Salif عاقل آخرین بازیکن مهم نیاز به غیر روحانی کردن و شما باید به می گویند که آن را در حال حاضر می تواند یک سورپرایز از واگنر بود در پست بعدی مدت است.

همه چیز کمی بهتر در لورکوزن آنها تا به حال سه برد و دو شکست یکی از آنها که در برابر بایرن مونیخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im