مسئولان مدرسه را انتخاب کنید که به بازگشایی باز هستند به مسئولیت بیش از Coronavirus بنابراین ما نیاز به گسترش حمایت مک کانل می گوید

نیوزویک | No comments

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به نام برای مدارس می شود از نظر قانونی محافظت از دعاوی است که می تواند بوجود می آیند با توجه به از سرگیری کلاس میان COVID-19 بیماری همه گیر.

مک کانل پیوست او خواه همکار Senator John Cornyn در پیشنهاد جدید مسئولیت قوانین در دوشنبه حفاظت از مدارس و کسب و کار از پتانسیل coronavirus مربوط به پرونده های حقوقی. او گفت که حمایت باید تصویب رسید برای جلوگیری از “کابوس” سناریو از ادامه فشار برای والدین با کودکانی که هنوز قادر به بازگشت به مدرسه در پاییز.

“شما می توانید تصویر کابوس است که می تواند به آشکار شدن این سقوط زمانی که K-12 بچه ها هنوز در خانه, زمانی که کالج ها و دانشگاه ها هنوز باز است؟” مک کانل گفت. “است که یک سناریو است که تنها می تواند بیشتر تشدید و در صورت عدم وجود نوعی از مسئولیت حفاظت اطمینان داد که مدیران مدرسه است که آنها در واقع می تواند باز کردن دوباره.”

“فشار از داشتن فرزند در خانه و مهم که برای کالج ها و دانشگاه ها نیز به طور قابل توجهی در تشدید این مشکل برای پدر و مادر امریکایی” مک کانل افزود. “همین دلیل است که این مسئولیت موضوع بسیار ضروری در حرکت ما را به فاز یک و امیدوارم فاز دو از بازگشایی اقتصاد است. بدون آن رک و پوست کنده که فقط قصد ندارم به اتفاق می افتد به عنوان به زودی به عنوان آن را باید.”

Mitch McConnell
رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) پیاده روی را از طریق یک راهرو در پایتخت ایالات متحده در واشنگتن در مارس 11 سال 2020 است.
الکس ونگ/گتی

مک کانل قبلا گفت که از جمله حقوقی برای حفاظت از کسب و کار است که بازگشایی در حالی که این ویروس همچنان به گسترش مورد نیاز خواهد بود برای جمهوری خواهان برای تصویب هرگونه coronavirus امداد صورتحساب. او گفت: فاکس نیوز در اواخر ماه آوریل که او امیدوار است که صاحبان کسب و کار می تواند در جلوگیری از “سال های بی پایان پرونده های حقوقی.”

در حالی که صحبت کردن در طبقه سنا سهشنبه, مک کانل گفت که او خواه همکاران ادامه خواهد داد به “توسعه” این قانون که همچنین شامل حمایت های حقوقی برای صنعت مراقبت های بهداشتی ارائه شده آنها به دنبال “بهداشت عمومی دستورالعمل ها را به بهترین توانایی خود را.”

این سناتور گفت او امیدوار است که این قانون را محافظت از تولید کنندگان واکسن و دارو و تجهیزات پزشکی از coronavirus مربوط به پرونده های حقوقی. او تاکید کرد که این پیشنهاد را ارائه نمی دهد کل ایمنی از اقدام قانونی.

“ما در حال صحبت کردن در مورد ایمنی از پرونده های حقوقی. وجود دارد خواهد بود برای پاسخگویی واقعی ناخالص سهل انگاری و سوء رفتار عمدی گفت:” مک کانل. “اما ما می رویم به ارائه برخی از یقین است. اگر ما می خواهیم کارگران آمریکایی به ساعت پشت در ما نیاز کارفرمایان به می دانم که اگر آنها به دنبال دستورالعمل های آنها را نمی توان از چپ به غرق در فرصت طلب دادخواهی.”

نیوزویک رسیده به مک کانل های اضافی برای نظر. این مقاله به روز خواهد شد با هر پاسخ.

Cornyn که مک کانل گفت: خواهد بود “رهبری” در مورد این مسئله هشدار داده بود که “دوم همه گیر” ناشی از “دعاوی بیهوده و بیمعنی” است که او پیش بینی می تواند شایع در غیاب قوانین جلوگیری از آنها را.

“بدون محدود کردن مسئولیت برای ما صاحبان کسب و کار کوچک و کارگران ما بهبود اقتصادی خواهد بود کوتاه قد به عنوان یک نتیجه از ترس از تاثیر منفی این احمق پرونده های حقوقی” Cornyn گفت. “ما نیاز به نگه داشتن آنها را از نیاز به رنج می برند و شاید زنده ماندن نیست دوم این بیماری همه گیر خواهد شد که ناشی از طلب دادخواهی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>