دانشآموز, پنج, چپ در اشک پس از سارقان سرقت محتویات خود صداقت غرفه

یک دختر پنج ساله اش باقی مانده بود در سیل اشک پس از سارقان به سرقت محتویات خود صداقت غرفه که او اجرا می شود از پدر و مادر خود را’ آلن … سایت.

هری کلر فروش تخم مرغ که او جمع آوری از خانواده او جوجه های خود را و شیر بز و همچنین صابون و بالم لب از جدول بالا بر اساس خارج از سایت در نزدیکی تگزاس علفزار در Malvern Worcs.

هر روز صبح او را به restock قبل از مدرسه و بازیابی هر takings شده اند که در سمت چپ داخل صداقت جعبه قرار داده شده در کنار یک لیست قیمت برای محصولات خود.

اما وقتی که او رفت و به بررسی خود غرفه در روز سه شنبه او متوجه شد که کسی به سرقت برده بود و تمام سهام خود را ترک پشت تنها میز و امضا کنید.

اگر چه هری باقی مانده بود دل او می گوید: بزدل اقدامات بی شرمانه دزد نیست منصرف او را از تبدیل شدن به یک مغازه دار هنگامی که او رشد می کند.

او گفت: “من از دست رفته من فروشگاه و احساس واقعا غم انگیز است. من دوست داشتم مردم خوشحال ساخت. من هنوز هم می خواهید به یک مغازه دار چون من می خواهم به فروش مومیایی صابون. من قصد دارم برای انجام با آن است.”
هر روز صبح کمی هری می رود به restock قبل از مدرسه و بازیابی هر takings شده اند که در سمت چپ داخل جعبه صداقت


اعتبار: SWNS

هری پس از دریافت صدها نفر از پیام های پشتیبانی و ارائه می دهد کمک های مالی از خوبی wishers در سراسر جهان در حالی که پلیس نامیده شده است به بررسی.

مادر روزی کلر 35 گفت: اعضای عمومی ارائه شده بود به جای هری را از دست داده و سهام و خانواده دریافت کرده بود را ارائه می دهد کمک های مالی از عنوان دور به عنوان نیویورک.

او گفت: هری به او گفت که او می خواست برای تبدیل شدن به یک مغازه دار پس از خواندن یک کتاب از مدرسه به طوری که آنها تصمیم راه اندازی صداقت غرفه.

او به فروش می رساند و شش تخم مرغ برای £1.50 مادرش در خانه بالم لب برای £2.50 و صابون برای £هر 2 یا سه برای £5.

روزی از مالورن گفت: “فروشگاه غرور و شادی. او واقعا به آن افتخار می کنم. او هنوز هم می خواهد به یک مغازه دار و قرار من چند چیز را برای او.

“در صبح او بسیار ناراحت بود. وجود دارد مقدار زیادی از اشک. او هرگز چیزی را از دست داده از قبل از وجود دارد و نمی فهمم که چرا کسی را که به او.

“من سعی کنید به او توضیح دهید که شاید کسی که در زمان چیزهایی بود کسی نیاز دارند. اما آن را دشوار است چرا که آنها تا به حال همه چیز را گرفته است. همه که باقی مانده بود روی میز و نشانه.

“او را به خرید خوراک مرغ و با هر چیزی در سمت چپ بیش از او دوست دارد به خرید مجلات و اسباب بازی, هر چیزی که باید در ابرقهرمانان ،

“او دوست دارد پیتر خرگوش و Paw Patrol مجلات و پول به او کمک کرد تا خرید چیزهایی که او می خواست و او می خواهم به طور کامل به دست آورده و سزاوار آنها.

هری گرفتاری زمانی که ویروسی بعد از محلی حراج فیلیپ Serrell نوشته شده یک تصویر از هری در توییتر.

پس خود را در گرفتاری نازل شد خشم کاربران وب flocked به کمک جوانی پس از ارسال شد را بازتوییت کرد تقریبا 28,000 بار در کمتر از 24 ساعت.

جین Cundall گفت: “من نمی زندگی می کنند در نزدیکی وجود دارد اما اگر یک راه وجود دارد برای خرید برخی از تخم مرغ و هری می توانید آنها را کمک مالی به کسی لطفا اجازه دهید ما می دانیم که چگونه ما می توانیم پرداخت.

“همچنین آنها این است که فراتر از تحقیر. هری شما یک ستاره است.”

دیگری نوشت: “چگونه دلخراش و چه فوق العاده جوان اختتامیه جشنواره صنعت چاپ. فقط نگاه کنید که خوش تیپ لبخند. من امیدوارم که آن را نمی کند او قرار داده است.”

یک فرد قرار داده: “امیدوارم lowlife که انجام داده است این است که آگاه باشید که همه ما احساس می کنید او یک نفرت انسان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de