مدارس نزدیک به دو هفته در “منطقه مهار” در نزدیکی نیویورک

سی بی اس آمریکا | No comments

نیویورک مقامات پله تا تلاش های خود را برای مبارزه با گسترش coronavirus. فرماندار اندرو کومو شنبه اعلام کرد که مقامات در حال اجرای یک “در منطقه مهار” محور در نیو راشل حومه شهر نیویورک است.

در مهار منطقه 1-شعاع مایل زیادی جمع آوری مکان های بسته خواهد شد و به مدت دو هفته خبر داد. که شامل مدارس و اماکن عبادت.

“ما همچنین می خواهم به استفاده از گارد ملی در منطقه مهار به ارائه مواد غذایی به خانه برای کمک به تمیز کردن فضاهای عمومی” کومو گفت.

او گفت: موقت coronavirus مرکز آزمایش خواهد شد تا در منطقه.

وجود دارد در حال حاضر 173 coronavirus موارد در ایالت نیویورک — 108 از آنها در شهرستان Westchester است که به نیو راشل. در مجموع در سراسر ایالات متحده وجود دارد 791 COVID-19 مورد از شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

  • اعضای Coronavirus وظیفه نیروی متهم به رهبری آمریکا در واکنش به شیوع در حال برگزاری یک جلسه در 5:30 p. m. ET. سازمان دیده بان در این دیدار ،

در ضمن ایتالیایی ها از خواب بیدار شدم به شدید ترین محدودیت در هر روز زندگی پس از جنگ جهانی دوم به عنوان تعدادی از موارد در سطح جهانی همچنان به صعود. از شنبه بعد از ظهر وجود داشته است حداقل 116,000 موارد در سراسر جهان است. در حالی که 64,000 مردم را بهبود بیش از 4000 فوت کرده اند.

در ایتالیا است که بیشترین شیوع در خارج از چین 60 میلیون نفر تحت محدودیت های مسافرتی تجمعات عمومی, و عمومی, رویدادهای ورزشی لغو شد و نخست وزیر جوزپه کونته گفت: مردم خود در خانه بمانند. او آن را به نام ایتالیا “تاریکترین ساعت”.

شنبه بدترین روز در وال استریت پس از این فروپاشی مالی در سال 2008 با میانگین صنعتی داو جونز سقوط نزدیک به 8 درصد. بهبود بازارهای سهام نزدیک به 5% جمعه اگر چه چندین اقتصادی علائم جاده شد با اشاره به امکان coronavirus ناشی از رکود اقتصادی است.

برای کسب اطلاعات دقیق در coronavirus پیشگیری و درمان بازدید از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری سایت اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>