Schroders نبرد استرالیایی روز پنج: اندی موری چهره دن ایوانز در نیمه نهایی

  • پوشش زنده از تک نیمه نهایی و نهایی دونفره
  • اندی موری تا برای اولین بار در برابر جهان No. 28 دن ایوانز
  • تلگراف گروه رسانه اهدای 25 پوند برای بیمه خدمات درمانی خیریه هم برای هر آس آمار در طول مسابقات

به روز رسانی خودکار

اندی موری در دن ایوانز

On ایوانز ” سبک بازی…

“من می خواهم به تماشای او. او واقعا خوب حرکت خوبی است. او سبک های مختلف برای بسیاری از بچه ها در تور. او بدیهی است که آغاز شده و در این سال بسیار خوبی است.”

در Evans’ مارس تا جهان رتبه بندی…

“آنچه قابل توجه در مورد Dan است که او در رتبه 28 در جهان — من فکر می کنم که یک دستاورد درخشان. رتبه بسیار در مقیاس جهانی است آنچه تنیس است در مورد برای من است.”

در چشم انداز رو به او…

“من می گویند او انجام داده بسیار خوبی برای به دست آوردن وجود دارد. در حال حاضر او وجود دارد او یک بازی است که بسیاری از بچه ها نمی مانند بازی در برابر.”

تا چه حد اوانس می تواند به….

“او به نظر می رسد بسیار متمرکز در تنیس فقط در حال حاضر است و کار سخت و رقابت بسیار سخت در هر هفته. او را قطعا به خودش فرصت به بالاتر در رتبه بندی.”

چگونه خواهد Evans رویکرد مطابقت دارد ؟

Let را از او مربی علامت هیلتون برای پیدا کردن…

دن ایوانز در اندی موری

On قبل از مسابقه افکار…

“آن را به بزرگ, اولین بار ما در یک رقابتی بازی. امیدوارم این بازی خوب و من در بالا آمده است.”

امکان برخی از قبل از مسابقه بورسی با موری…

“شاید من غیر روحانی کردن. او را سخت به ضرب و شتم آن را به عنوان است اما او وجود دارد به ضرب و شتم.”

منظور از بازی

Singles نیمه نهایی

اندی موری در مقابل دن ایوانز

کایل ادموند مقابل کامرون norrie, فرض

نهایی دونفره

Jamie Murray & Neal Skupski در مقابل دن ایوانز و لوید Glasspool

پس چه سطح موری بازی ،

Let آن صورت است که سوال اصلی که پاسخ داده خواهد شد امروز در ملی تنیس مرکز به عنوان Schroders نبرد استرالیایی وارد تک آهنگ نیمه نهایی مرحله.

سابق جهان شماره 1 وارد رامبل در Roehampton (من اعتراف آن است که نام مورد خاص گرفتار نشده و در راه من می خواهم امیدوار…) داشتن بازی نیست در هفت ماه مطمئن نیستید در مورد که در آن بازی بود و نوشتن آف شانس خود را از گرفتن حتی از این گروه است.

سریع به جلو و چهار روز و در اینجا چیزی است که ما می دانیم.

او اشتباه بود به نوشتن کردن او شانس خود را در بازی خوب به نظر می رسد او در حال حرکت است در اطراف دادگاه با سهولت و بدون هیچ گونه مشکل ظاهری و او هنوز هم می تواند ظرف تا عکس که هر بیننده و حریف وحشت زده.

در این هفته او را ضرب و شتم لیام Broady به راحتی برنده جسمی خسته کننده بازی در مقابل جیمز وارد و در شکست خود را به کایل ادموند نشان داد نشانه هایی است که او می تواند به یک سطح بسیار بالا است.

این بعد از ظهر او در برابر دن ایوانز و خواهد بود فقط بیش از حد آگاه او را مجبور به بالا رفتن سطح دیگری اگر او به ضرب و شتم انگلیسی شماره 1. در واقع او انجام شده در موضوع ‘من هیچ شانسی’ پیش از امروز در مرحله نیمه نهایی مرحله نهایی مسابقات empathising که او را بیشتر با تمرکز بر آنچه آمده پس از این هفته.

دن ایوانز شروع می شود به عنوان مورد علاقه های امروز

اعتبار:
گتی ایماژ

“من می خواهم تصور کنید [Evans] را به بازی به عنوان مورد علاقه در حال حاضر” موری گفت.

“امید من این است که در چند ماه زمانی که ما به عقب بر روی تور رقابت که من خواهد بود تا در آن سطح و احساس کمی بیشتر است که من خواهد بود رفتن به این مسابقات انتظار را به نفع خود. “برای من این هفته که در مورد مسابقات و امیدوارم احساس خوبی در پایان آن با لگن. ذهن من در حال آماده شدن برای ما باز است. این است که بخشی از این روند است.”

Wآنکه موری “من تنها ششم مورد علاقه’ عمل شده است کمی آزار دهنده به سازمان دیده بان او حق است که ایوانز امروز شروع می شود به عنوان مورد علاقه. 30 ساله و برنده تمام مسابقات خود در گرگ Rusedski گروه بازی خود را منحصر به فرد با نام تجاری تنیس. او تراشه اتهامات و باعث می شود زندگی دشوار است برای هر کسی که طرف دیگر از net. او یک توپ از انرژی رسیده است و یک حرفه ای-بالا 28th در رتبه بندی جهان.

پس از مقدار پیش بینی موری-Evans دوئل کایل ادموند چهره کامرون norrie, فرض در دیگر مرحله نیمه نهایی و سپس ایوانز در دادگاه پیوستن به نیروهای با همسر خوب لوید Glasspool در دونفره نهایی در برابر جیمی موری و نیل Skupski. بیشتر در این مسابقات بعد.

با ما باشید در اینجا برای تمام عمل از Roehampton.