• پوشش زنده تمام عمل در ملی تنیس مرکز ادموند و ایوانز در دادگاه این بعد از ظهر
  • تلگراف گروه رسانه اهدای 25 پوند برای بیمه خدمات درمانی خیریه هم برای هر آس آمار در طول مسابقات

به روز رسانی خودکار

ادموند* 2-1 Broady (*نشان دهنده سرور)

Edmund بازی با مقدار زیادی از اعتماد به نفس و رفتن بر شواهد از گذشته چند روز پس از آن انگلیسی ها شماره 2 باید در جهان بالا 20 به زودی. او دارای دوباره بدون هیچ مشکلی.

اخبار فقط در….

تیاو جام دیویس نهایی شده است به تعویق افتاد تا در سال آینده…

ادموند 2-1 Broady* (*نشان دهنده سرور)

Early فشار بر Broady خدمت و یک فورهند در اجرا پایین خط می دهد ادموند دو نقطه شکسته. دادگاه عالی پوشش از جهان شماره 44. او فقط نیاز یکی از آنها را و آن را زود شکست.

ادموند* 1-1 Broady

We باید ما اول از ادموند فورهند او اجرا می شود در اطراف او پشت دست ضربه زدن به بازی پایین خط برنده است. او سعی خواهیم یک حفظ فورهند در بازی به همان اندازه که او می تواند و آن سخت است برای دیدن چرا. او نگه می دارد را دوست دارم. ساده و آسان است.

ادموند 0-1 Broady*

Serve شلیک از سمت راست خارج از Broady شاید اوایل بیانیه ای ؟ که به دنبال آن با یک آس. درخشان پشت دست ضربه زدن بازگشت از ادموند می شود همه چیز به سطح در 30-30 اما Broady خدمت می کند و می بارند دوباره به نگه دارید. که فوق العاده اعتماد به نفس تهاجمی شروع از چپ دست – برای دیدن.

برای اولین بار است…

Kyle ادموند برابر لیام Broady

ادموند به دنبال بالا در سبک مورد ضرب و شتم اندی موری در روز چهارشنبه. او بدون شک خواهید بود در بالا نه به خاطر پیروزی بر Scot اما به دلیل معشوق خود لیورپول به پایان رسید خود را 30 سال منتظر نهایی لیگ قهرمانان اروپا شب گذشته…

Broady است تحت تاثیر قرار خود را در طول دو شکست و بدون شک توان امیدوار به دریافت آن گریزان پیروزی. این چپ دست است منچستر سیتی فن بنابراین در دادگاه امروز ما نبرد برای عنوان لیگ برتر در حال بازی کردن…پس انتظار یک ادموند پیروزی پس از آن ؟

این بازی را می بیند لیورپول فن تا در برابر یک شهر فن….را لیورپول بهتر از بلوز دوباره ؟

اعتبار:
اکشن تصاویر

مرد, من عاشق کیک…

منf شما را به نیمه نهایی در Schroders نبرد استرالیایی نه تنها شما هنوز هم در حال اجرا به تاج بهترین بازیکن در کشور اما شما همچنین می توانید به جویدن به عنوان بسیاری از جودی موری کیک…عالی!

منظور از بازی

Kyle ادموند در مقابل لیام Broady

دن ایوانز در مقابل رایان Peniston

پل جب در مقابل کم norrie, فرض

Glasspool و ایوانز در مقابل بخش و ادموند

Salisbury & O’Mara در مقابل موری & Skupski

سلام و خوش آمدید

منt ‘ روز سه سر و صدا در Roehampton یا به عنوان آن را رسما شناخته Schroader نبرد استرالیایی با چیزهایی که در حال حرکت به سمت کسب و کار آخر هفته ،

همانطور که با هر بار که او بازی می کند در این سواحل اندی مورای شده است تمرکز از چند روز گذشته. سابق جهان شماره 1 را به این مسابقات داشتن بازی نیست پس در ماه نوامبر گذشته و با شک و تردید بیش از است که در آن بازی بود. بسیاری از کسانی که شک و تردید در آن گفته آمد از او. این اسکاتلندی صحبت شانس خود را پایین گفته می شود اگر او آن را ساخته شده از این گروه است.

که فقط دقیقا همان چیزی است که دو بار قهرمان رفت و آیا مورد ضرب و شتم لیام Broady در اولین مسابقه خود را در دقت دست به کایل ادموند در دوم و پس از آن ضرب و شتم دیروز James Ward, در, دشوار, انرژی-کاهش دو مجموعه روبرو می شوند.

نه تنها موری را شگفت زده کرد او نیز با او چگونه است و هر دو احساس شده است ،

“من فکر می کنم من خیلی خوب” موری گفت: پس از شکست خود را به ادموند در روز چهارشنبه. “خیلی بهتر از [برابر لیام Broady] با من چگونه ضربه زدن به توپ از پشت دادگاه. آن را از طریق آمده, آن, اما صادقانه بگویم در حال حاضر من ناراحت نیست خیلی در مورد نتایج.

“من می دانم که اگر من هیپ خوب من تنیس بهتر خواهد شد بیش از ماه آینده. اگر من تیز کردن من بازی در سطح بالا.”

موری می شود و بقیه امروز جلوتر از فردا در مرحله نیمه نهایی برابر دن ایوانز و او گفت که او نیاز به آن چنین بوده است و زحمت بر روی بدن او.

اندی مورای ساخته شده است به کار سخت به آن را از طریق به آخر هفته

اعتبار:
گتی ایماژ

“از نظر جسمی آن را یک بازی سخت گفت:” موری پس از پیروزی خود را بر بخش است. “من احساس من هیپ کمی ندارد اما تاثیر حرکت من, من احساس مانند نقل مکان کرد و احتمالا بهترین در سه بازی امروز, اما من خوشحالم که یک روز استراحت در حال حاضر چون من خیلی خیلی خسته ام.”

تیوی فقدان هر نوع موری شیدایی بدان معنی است که ما فرصتی برای تمرکز بیشتر روی دیگر استرالیایی که در حال مبارزه با آن را برای حقوق bragging (این جایزه obvs…) این هفته است.

در شواهد از چند روز گذشته ایوانز و ادموند انگلیسی شماره 1 و 2 به ترتیب آنهایی که به ضرب و شتم. ایوانز نگاه در scintillating فرم در طول دو مجموعه تخریب مخفی norrie, فرض دیروز. یک سیم زنده و پخش ورزشی او است که به وضوح مشتاق به او ثابت کند که این کشور را بهترین بازیکن. او دوم در دادگاه در برابر رایان Peniston.

برای اولین بار توسط ادموند که چهره لیام Broady. این موری قاتل نگاه قابل توجه تمام هفته و از دیدن بازگشت به فرم موری برجسته از هفته بوده است ترشح بزاق بیش از خود (من آن را در کلاه بر روی هدف…) فورهند. این یکی از بزرگترین سلاح های روی تور و اگر او می شود آن رفتن امروز پس Broady ممکن است در دادگاه برای مدت طولانی.

بعد ما دو برابر نیمه نهایی اما بیشتر در مورد کسانی که بعد…

ماندن در اینجا برای همه عمل و اخبار…