سنا را بالا دموکرات خواستار عدالت بخش داخلی ناظر به بررسی آژانس های اجرای قانون را به توصیه کمتر حکم زندان برای راجر سنگ جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین رسمی مشاور و محرم اسرار.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر دموکرات از نیویورک ساخته شده است این درخواست در نامه ای به وزارت دادگستری بازرس کل Michael Horowitz, دوشنبه شب بعد از بالای وزارت دادگستری مقامات رد به پیشنهاد دادستان که سنگ خدمت بین هفت و نه سال در زندان است. سنگ یافت شد گناه در ماه نوامبر از هفت اتهام از جمله دروغ گفتن به کنگره شاهد دستکاری و انسداد است.

این حرکت توسط وزارت دادگستری باعث خروج دسته جمعی از همه چهار دادستان درگیر در سنگ مورد. یکی از کسانی که وکلای دولت جاناتان Kravis مستعفی پست خود را در وزارت دادگستری به طور کامل.

روند اخبار

“این وضعیت در تمام مسایل مهم نامناسب سیاسی دخالت در یک تعقیب کیفری” شومر در نامه ای به هوروویتس.

نیویورک از حزب دموکرات درخواست وزارت دادگستری داخلی ناظر به نگاه چگونه و چرا سنگ محکومیت توصیه شد countermanded که در وزارت دادگستری تصمیم و کسی که در کاخ سفید درگیر شد.

“مردم آمریکا باید اعتماد به نفس است که عدالت در این کشور توزیع بی طرفانه” شومر نوشت. “که اعتماد به نفس نمی تواند پایدار اگر رئیس جمهور و یا سیاسی خود را منصوب مجاز به دخالت در محاکمه و صدور حکم توصیه هایی به منظور محافظت از خود و دوستان و همکاران.”

این مورد در برابر سنگ ناشی از مشاور ویژه رابرت مولر بررسی به دخالت در انتخابات 2016.

دادستان فدرال در ابتدا توصیه می شود سنگ خدمت بین هفت و نه سال در منافع عمومی “بازدارندگی” اما یک مقام ارشد وزارت دادگستری گفت: با توجه به ایسنا بخش بود “شوکه” شدت پیشنهاد مجازات است.

وزارت دادگستری توصیه می شود در صدور حکم تفاهم نامه روز شنبه که سنگ باید در خدمت زندان اما حمایت از درخواست های قبلی.

این تغییر از وزارت دادگستری خواسته موشکافی بیش از وجود دارد که آیا دخالت از کاخ سفید به حرکت در آمد و پس از آقای ترامپ توییتی در مورد سنگ مورد شب دوشنبه گفت این بود: “وحشتناک و بسیار ناعادلانه وضعیت است.”

“نمی توانیم اجازه این سقط جنین از عدالت” رئيس جمهور گفت: در صدای جیر جیر.

اما رئیس جمهور به خبرنگاران گفت که در حالی که او فکر توصیه از دادستان بود “مضحک” او نبود درگیر در این موضوع است. به همین ترتیب وزارت دادگستری رد شده است هیچ گونه ارتباطی با کاخ سفید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su