دانشمند می گوید Coronavirus واکسن می تواند آماده سپتامبر


DENMARK-HEALTH-VIRUS-RESEARCH
یک پژوهشگر آثار در vaccin در برابر کروناویروس جدید COVID-19 در کپنهاگ دانشگاه آزمایشگاه تحقیقاتی در کپنهاگ, دانمارک در 23 مارس سال 2020 است. – در کپنهاگ دانشگاه یک تیم از حدود 10 محققان در حال کار در سراسر ساعت به توسعه یک واکسن علیه Covid-19 که می تواند به صورت کارآزمایی بالینی قبل از عرض نه ماه. این واکسن را باید بر اساس دو مولفه : پروتئین است که در سطح coronavirus به نام سنبله پروتئین است که محققان بیان در آزمایشگاه و سپس ضمیمه آن را در سطح یک ویروس مانند ذرات. (عکس Thibault Savary / AFP) (عکس THIBAULT SAVARY/خبرگزاری گتی ایماژ)
Thibault Savary/گتی

یک دانشمند دانشگاه آکسفورد در روز جمعه گفت که یک واکسن برای رمان coronavirus می تواند آماده سپتامبر.

سارا گیلبرت استاد vaccinology در آکسفورد در حال کار بر روی یک واکسن با یک تیم از محققان و احتمالا می تواند به توسعه یک واکسن برای استفاده عمومی توسط پاییز لندن با روزنامه تایمز گزارش داد.

“است که فقط در مورد ممکن است اگر همه چیز کاملا. ما باید برای رفتن است. هیچ کس می تواند به هر گونه تضمین و هیچ کس نمی تواند وعده آن را به کار می کنند و هیچ کس نمی تواند به شما یک تاریخ قطعی اما ما باید به انجام همه ما می توانیم به سرعت به عنوان ما می توانیم” گیلبرت گفت: در مصاحبه با روزنامه.

این گروه در حال حاضر در حال توسعه یک واکسن است که آماده است برای رفتن به آزمایش های بالینی در دو هفته. گیلبرت گفت: او می دهد واکسن 80 درصد شانس موفق بودن را بر اساس شواهدی که او دیده است. او توضیح داد که به بار روند که از طریق آن واکسن را از طریق رفتن.

“برای اولین بار وجود دارد که نیاز به تولید واکسن برای مطالعات بالینی تحت شدیدا کنترل شرایط خبره و مجرب — ما نیاز به اخلاقی تایید و تصویب قانونی. سپس کارآزمایی بالینی می توانید شروع با 500 نفر در فاز 1. این است که همیشه در افراد سالم با سن حدود 18 تا 55 و معمولا اولیه و خواندن اطلاعات از یک فاز 1 مطالعه ایمنی” گیلبرت گفت.

“سپس ما می توانیم انجام فاز 2 به دنبال گسترده تر و محدوده سنی در این مورد ما در حال رفتن به افزایش محدوده سنی 55 تا 70 plus. ما به دنبال امنیت در سن گروه ما انتظار می رود برای دیدن ایمنی ضعیف تر پاسخ.”

گیلبرت اعلام کرد که شرکت کنندگان در آزمون نخواهد بود عمدا آلوده با این ویروس توسط دانشمندان است. نه آنها خواسته خواهد شد که برای رفتن در مورد زندگی خود را به صورت عادی و برخی احتمالا آلوده شوند.

“اگر ما صبر بیش از حد طولانی بزرگی از مردم خواهد بود ایمنی قبل از ما واکسینه کردن آنها. پس از آن حیاتی ما در سریع قبل از بالا نسبت به آلوده شدن. اما آن را نیز بدان معنی است که ما در حال رفتن به نیاز به انجام مطالعات در کشورهای مختلف به دلیل میزان انتقال ویروس است که تحت تاثیر مستندات گفت:” گیلبرت که تیم همچنین برنامه ریزی برای انجام مطالعات در سراسر جهان است.

“مجموع مستندات انجام آن سخت تر است. اما ما نمی خواهیم گله ایمنی یا است. ما می خواهیم آنها را مستعد و در معرض برای آزمایش صرفا برای تست کارایی. این یک سوال از زمان, از آن آسان است برای پیش بینی که قاره یا کشور خواهد بود که بهترین مکان برای تست.”

به منظور برای یک واکسن به نورد سپتامبر توسط میلیون ها نفر از دوز را باید تولید و حتی قبل از این مطالعات به این نتیجه رسیدند. گیلبرت می خواهد دولت او و دولت ها در سراسر جهان برای سرمایه گذاری صدها میلیون نفر را به این اتفاق می افتد که آنها شده اند و تمایلی به انجام این کار در گذشته است.

“واکسن را دریافت نمی به اندازه کافی سرمایه گذاری. آنها مقرون به صرفه ترین, بهداشت و درمان, مداخله, اما آنها نادیده گرفته شده است. بسیاری از ما سال شده اند گفت: ما باید بیشتر واکسن علیه این شیوع عوامل بیماری زا و ما باید قادر به حرکت سریع تر زمانی که تاپیک جدید و همه گیر” گیلبرت گفت.

همانطور که از شنبه صبح وجود داشته است بیش از 1,700,000 موارد coronavirus در سراسر جهان همراه با بیش از 103,000 مرگ و میر و 388,910 بهبود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im