دانشمند زمین تا راه حل برای تغذیه جهان در حال توسعه برنده 250.000 دلار جایزه

برنده جایزه لقب جایزه نوبل از مواد غذایی است گفت: coronavirus بحران باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک فرصت برای تنظیم مجدد روابط ما با آنچه می خوریم.

ای لعل استاد برجسته علوم خاک در دانشگاه اوهایو اعطا شده است 250.000 دلار جایزه جهانی غذا برای تحقیقات خود در بازگرداندن سلامت خاک در امرار معاش مزارع در آفریقا و آسیا و آمریکای لاتین است.

او در توصیف خود اخلاق به عنوان “قانون بازگشت” او به عنوان طرفداران یک رویکرد که در آن همه چیز است که گرفته شده است به دور از خاک در طول روند رو به رشد محصولات و یا گاو چرا که بازگشت به آن را در فرم از کمپوست و یا کود.

در مصاحبه ای با تلگراف Dr لعل گفت: coronavirus همه گیر و مستندات در سراسر جهان تا به حال بر شکنندگی بازار جهانی مواد غذایی سیستم منجر به کمبود مواد غذایی در جهان بیش از.

“همه گیر یک تراژدی است اما آن را نیز یک فرصت برای افزایش انعطاف پذیری تولید مواد غذایی محلی سیستم,” او گفت:.

او گفت که او طرفدار شهری, کشاورزی و باغبانی.

“حتی اگر شما زندگی می کنند در یک آپارتمان وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا شما نمی توانست یک جعبه و یا شاید یک ظرف شیر قرار داده و خاک و رشد گیاهان چند – گوجه فرنگی یا کدو سبز,” او گفت:.

او گفت که یک شهر از 10 میلیون نفر مورد نیاز 18 تا 20 ، 000 تن از مواد غذایی در هر روز است.

“اگر ما می تواند تولید شاید 10 15 یا حتی 20 درصد از مواد غذایی در این شهرستان از طریق کشاورزی شهری, صفحه اصلی, باغبانی از طریق آنچه ما تماس بگیرید ‘آسمان کشاورزی’ تکنیک های است که می تواند یک راه عالی برای افزایش انعطاف پذیری تولید مواد غذایی” او گفت:.

دکتر لعل متولد شد و در غرب پنجاب و پس از تجزيه در سال 1947 خانواده اش به پایان رسید تا در پاکستان است. خانواده چپ و اسکان در هاریانا در حدود 100 کیلومتری شمال غرب دهلی نو است.

در اینجا من خیلی کوچکتر قطعه زمین و دکتر لعل تماشا پدر, برادر و عمو و تلاش برای رشد محصولات در خاک سخت. همه چیز برداشته شد از زمین در هر برداشت و دکتر لعل شروع به سوال که آیا این بهترین راه رو به جلو.

دکتر لعل حرفه ای آغاز شد در نیجریه که در آن او در مورد این مسئله از فرسایش خاک و تخریب در کشورهای جنوب صحرای آفریقا. او در بر داشت که جنگل زدایی و کشاورزی کشت در معرض خاک به سخت آب و هوای گرمسیری باعث فرسایش.

علاوه بر از بین بردن گیاه باقی مانده در برداشت از سرقت از خاک از مواد آلی و کربن آلی ساخت آن را سخت تر برای کشاورزان به کشت محصولات زراعی است.

در آن زمان تصور می شد که علاوه بر این از کودهای شد بهترین راه برای افزایش تولید مواد غذایی و آن را در زمان زمان برای دکتر لعل ایده در بهبود سلامت خاک به دست آوردن زمین.

در اوایل 2000s, Dr لعل همكاري اولین اولین گزارش علمی که نشان داد که به بازسازی و تخریب خاک نه تنها بهبود سلامت خاک اما همچنین کمک به مبارزه با افزایش سطح دی اکسید کربن جذب شده توسط کربن.

“من تماس بگیرید من روش سازگار با محیط زیست-روش های کارآمد است که به معنی شما در حال تولید بیشتر از کمتر – شما با استفاده از زمین کمتر و کمتر آب کمتر از سموم شیمیایی کمتر کود شیمیایی. و ما نجات منابع طبیعی به خصوص زمین و آب برای طبیعت” او گفت:.

“در حال حاضر ما با استفاده از 700 میلیون هکتار در سطح جهان برای تولید مواد غذایی با 2100 هدف من این است که ما باید با استفاده از حدود 500 میلیون,” او گفت:.

او می گوید که با استفاده از زمین بهتر و استفاده از تکنیک های خود را محصول باید افزایش – حیاتی در یک جهان که در آن نزدیک به یک میلیارد نفر گرسنه تقریبا دو میلیارد دلار بیش از حد غذا خوردن و که در آن تولید مواد غذایی قرار می دهد غیر قابل تحمل فشار بر روی این سیاره است.

بهبود کیفیت هوا و آب به عنوان یک نتیجه از مستندات در سراسر جهان شده اند با استقبال مردم در سراسر جهان است. دکتر لعل می خواهم مردم را به فکر می کنم در مورد کیفیت خاک در راه همان است.

“ما نیاز به درک اهمیت خاک. از مردم بپرسید که در آن مواد غذایی می آید از – و من فوری جواب آن را از خاک است. ما از دست رفته تماس با اهمیت خاک به عنوان یکی از ضروریات زندگی انسان,” او می گوید.

دکتر لعل گفت: او را به پول جایزه به دانشگاه خود را به اطمینان حاصل تحقیقات خود را به اشتراک گذاشته بود بیشتر در سراسر جهان است.

“دکتر لعل است و پیشگامی در خاک و علم شگرف شور و شوق برای تحقیقات است که باعث بهبود سلامت خاک افزایش تولید محصولات کشاورزی, بهبود کیفیت تغذیه از مواد غذایی بازیابی محیط زیست و کاهش تغییر آب و هوا” گفت: باربارا Stinson, رئيس جمهور از مواد غذایی در جهان پایه و اساس است.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo افزود: “جمعیت جهان همچنان رو به رشد است و ما نیاز به استفاده از منابع ما بیشتر مولد و کارآمد را به مطمئن شوید که هر کس به اندازه کافی مواد غذایی خود را در جدول.

“دکتر لعل پژوهش در علوم خاک نشان می دهد که راه حل برای این مشکل این است که درست زیر پای ما. او را کمک به زمین برآورد 500 میلیون کشاورزان کوچک بود وفادار استوارت از زمین های خود را هر چند بهبود مدیریت کمتر تخریب خاک و بازیافت از مواد مغذی است. میلیاردها نفر که بستگی دارد در این مزارع به نفع ایستاده تا حد زیادی از کار خود را.”

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de