دانشمندان نژاد برای پاسخ به شش سوال کلیدی در مورد کوروناویروس

پس از یک رمان پنومونی کشف شد در ووهان در مرکز چین دانشمندان در سراسر جهان مشغول به کار در سرعت فوق العاده خطرناک به درک این بیماری است.

آنها توالی ژنوم شروع به توسعه یک واکسن و شروع trialling درمان است. اما با وجود این پیشرفت هنوز هم وجود دارد بسیاری از ما نمی دانیم.

این سوال میلیون دلار شده است و این موضوع شدید حدس و گمان و بحث است. در حالی که این ویروس در فکر این است که ظهور در زنده بازار حیوانات در ووهان دانشمندان هنوز مطمئن نیستید از اصلی میزبان حیوانات.

برخی از نظریه پردازان توطئه باید گفت که این ویروس طراحی شده بود در یک آزمایشگاه در چین و برخی از آنها حتی با اشاره به پیوند بین آن و 5G فن آوری تلفن – و حتی سوزانده دکل های تلفن همراه.

دولت آمریکا نیز این واقعیت را برجسته کرد که به دلیل ووهان موسسه ویروس شناسی – که در آن coronaviruses شده اند به شدت مورد مطالعه قرار گرفته است – مستقر در شهرستان که در آن بیماری ظهور این بیماری همه گیر ممکن است فرار کرده اند از یکی از آزمایشگاه یا تصادف و یا طراحی.

در حالی که این از لحاظ نظری ممکن است بسیاری از کارشناسان می گویند که این بیماری تکامل یافته به طور طبیعی و از آن به احتمال زیاد آمد از خفاش منبع بسیاری از بیماری های زئونوز از جمله ابولا.

برخی از firmest شواهد در عین حال می آید از یک مطالعه ممکن است که در نگاه 227 نمونه های گرفته شده از خفاش ها در غارها در استان یوننان. آنها شناسایی یک ویروس به نام RmYN02 – که شباهت SARS-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19.

یک دلیل حدس و گمان است که Covid-19 دستکاری شد در آزمایشگاه است که به دلیل غیر معمول جهش در ویروس پروتئین است. چینی دانشمندان دریافتند که این همان جهش رخ می دهد در به تازگی کشف خفاش coronavirus. این ژن سهام 93 درصد از مواد ژنتیکی با Sars-Cov-2 ویروس است که باعث Covid-19.

اما با توجه به مقاله ای در مجله Nature دانشمندان نیاز به پیدا کردن یک حیوان است که میزبان یک نسخه بیش از 99 درصد به SARS-CoV-2 — چشم انداز پیچیده توسط این واقعیت است که این ویروس گسترش یافته است بنابراین به طور گسترده ای در میان مردم که خود نیز گذشت و آن را به دیگر حیوانات مانند گربه و سگ و پرورشی سمور یا راسو.

پس از این ویروس برای اولین بار پدید آمده در ماه ژانویه حدود 170 واکسن نامزدها در حال حاضر در حال توسعه با 15 در حال حاضر در آزمایشات انسانی – این است که علم در حال حرکت در سرعت بی سابقه ای. مقایسه کنید که به ایدز که ظهور در سال 1980 و برای آن هنوز هم وجود دارد هیچ عملی واکسن.

یکی از نامزدهای coronavirus نژاد در حال توسعه توسط دانشگاه آکسفورد و Astra Zeneca که به زودی حرکت به فاز سوم دادگاه در برزیل. نامزد دیگری در حال طراحی و توسعه توسط شرکت مدرن است که در آن ،

اما یک واکسن است که داده نمی گوید,,,, Dr ست برکلی, مدیر اجرایی Gavi, the Vaccine Alliance.

“واکسن نامزدها را عادی موفقیت نرخ حدود هفت درصد بالینی شاید 15 تا 20 درصد بالینی بنابراین اکثریت قریب به اتفاق با شکست مواجه خواهد شد. اما با داشتن یک مجموعه بزرگ این حرکت ما رو به جلو” او می گوید.

و در حالی که آکسفورد نامزد ممکن است برای اولین بار از تله مطالعات حیوانی نشان داد که آن را متوقف نمی میمون گرفتن بیماری نداشت اما کاهش شدت بیماری.

دکتر نیک جکسون از برنامه ها و فن آوری در Cepi فراهم می کند که کمک های مالی برای توسعه واکسن گفت: واکسن اولین بار بعید است که به بهترین.

“تعدادی از نمونه های تاریخی که در آن برای اولین بار واکسن است که به مراتب برتر از آن است که نسل دوم واکسن است که با این نسخهها کار بهتر است. اولین واکسن ممکن است بهترین اما از آن خواهد شد مناسب برای برخورد با این بیماری همه گیر” او گفت:.

Covid-19 مردم تحت تاثیر شدید در راه های مختلف. تخمین زده می شود که حدود 40 درصد از عفونت بدون علامت و یا آنقدر خفیف آنها به سختی قابل توجه است. در حالی که دیگر افراد مبتلا از جمله کسانی است که پایان ندارد تا در بیمارستان در حال محو هفته و گزارش طیف وسیعی از عوارض دراز مدت مانند تنگی نفس و خستگی.

در حالی که افراد مسن و کسانی که با بیماری های زمینه ای به خصوص دیابت هستند بیشتر در خطر ابتلا به اشکال شدید بیماری, دانشمندان, هنوز هم مطمئن نیستید چرا Covid-19 تحت تاثیر قرار مردم در چنین شدید متفاوت در راه است.

شواهد جدید در حال ظهور است که ژنتیک ممکن است یک بخشی. پژوهشگران آلمانی دریافتند دو نقطه در ژنوم انسان که در ارتباط با افزایش خطر ابتلا به نارسایی تنفسی در بیماران مبتلا به Covid-19. یکی از این نقاط است که این ژن که تعیین نوع خون.

بيماران مبتلا به نوع خون شد 50 درصد بیشتر احتمال دارد به نیاز به اکسیژن و یا در یک ونتیلاتور محققان دریافتند.

با این حال آندره Franke استاد پزشکی مولکولی در دانشگاه کیل و سرب نویسنده این مطالعه گفت که مطمئن نیست که آیا این گروه خونی است که تعیین اینکه آیا کسی می تواند تبدیل به بیشتر به طور جدی بیمار یا ژنتیکی نشانگر.

“ما نمی توانیم باز کردن در عین حال که این گروه خونی خطر است و یا برخی از انواع ژنتیکی هستند که مربوط به گروه های خونی” گفت: پروفسور Franke.

یک تیم در دانشگاه راکفلر در نیویورک است که در حال حاضر به دنبال در ژنوم سالم افراد جوان که تجربه کرده اند بیشتر در موارد شدید Covid-19. شدید استعداد ابتلا به عفونت های دیگر از جمله سل و Epstein–Barr virus مرتبط شده اند به جهش در یک ژن و کارشناسان معتقدند همان درست خواهد بود و از این کوروناویروس.

دانستن اینکه چه مدت طول می کشد ایمنی بسیار مهم است برای توسعه یک واکسن و برای شناسایی که باید آن را برای اولین بار. مطالعات اخیر نشان داده اند که ایمنی ممکن است به سرعت افول است.

یک مطالعه نشان داد که 10 درصد از بیماران بستری با Covid-19 در چین تا به حال غیر قابل کشف آنتی بادی تنها چند هفته پس از دوره نقاهت بعد از بیماری.

دیگر آنتی بادی مطالعه منتشر شده در مجله Nature Medicine, مقایسه دو گروه از افرادی که قرارداد این بیماری در Wanzhou چین در ماه فوریه است. آنها در نگاه 37 نفر بود که بدون علامت مورد از این بیماری و 37 که به اشکال شدید.

آنها دریافتند که 40 درصد از افراد بدون علامت گروه تا به حال غیر قابل کشف سطوح آنتی بادی دو تا سه ماه پس از عفونت در مقایسه با 13 درصد در گروهی که تا به حال بیشتر شدید دوز از این بیماری است.

آنتی بادی تست شده و برجسته به عنوان یک مسیر از همه گیر با اصطلاح “ایمنی گذرنامه” بودن صادر شده برای افرادی که به خوبی آنتی بادی پاسخ. این مطالعات نشان می دهد محدودیت های آزمایش چنین نیست.

یک مطالعه اخیر نشان داد که محققان ممکن است به دنبال در محل اشتباه و آن است که سلول های T نه بادی که بسیار مهم در مبارزه با این بیماری است. این تحقیقات نشان داد که 81 درصد از 185 نفر از آنها تست شده که تا به حال تا به حال این بیماری تا به حال یک سلول T پاسخ به Sars-Cov-2 ویروس است که باعث Covid-19. و این پاسخ ایمنی در ارتباط بود به قبلی قرار گرفتن در معرض سرماخوردگی coronaviruses محققان دریافتند.

این اولین مطالعه به لینک قرار گرفتن در معرض سرماخوردگی ایمنی به Covid-19 و برخی بر این باورند که یکی از دلایلی که کودکان و افراد جوان کمتر مستعد ابتلا به این بیماری است چرا که آنها به طور منظم در معرض سرفه و عطسه.

پس از وقوع اولین ظهور در ژانویه مطالعات مختلف با اشاره به جهش در Sars-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19. اما virologists اشاره می کنند که ویروس جهش در همه زمان ها و آن را تنها خواهد بود اگر ما یک تغییر چشمگیر در نرخ مرگ و یا تعدادی از عفونت است که ما را درک کنند و اگر شده است وجود دارد یک جهش.

هفته گذشته دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در آمریکا و رهبر از دولت coronavirus گروه ضربت گفت: وجود داده ها نشان می دهد وجود یک جهش از Covid-19 است که بیشتر “انتقال”.

او هشدار داد که دانشمندان هنوز در تلاش برای تایید آن وجود ندارد و به نظر می رسد بیشتر مضر برای افرادی که گرفتن این سویه از ویروس.

Coronaviruses نمی مانند گرما یا نور خورشید و شده است وجود دارد برخی از حدس و گمان است که این ویروس می خواهد با انتقام در طول ماه های زمستان.

اسپانیایی آنفولانزای همه گیر از 1918 تا 1920 رفت و در سراسر جهان در امواج اوج در سردترین زمان از سال است.

اما وقتی پرسیده شد که آیا سنبله اخیر در مواردی دیده می شود در ملبورن است که در ارتباط با استرالیا زمستان کیت نیل بازنشسته استاد اپیدمیولوژی بیماری های عفونی در دانشگاه ناتینگهام گفت: خیلی زود است که بگوییم آیا Covid-19 خواهد resurge هنگامی که نوبت آب و هوا سرد.

“این ویروس می کند مانند گرما و برخی از جنبه های رطوبت. چقدر این در واقع کمک می کند ما نمی دانیم. ایالات متحده آمریکا و هند در حال رفتن به خود را در تابستان و دیدن موارد افزایش است.

“این است که خیلی زود به رسم هر گونه نتیجه گیری در مورد چگونگی رفتن به زمستان تاثیر می گذارد این ویروس. زمستان در بخش هایی از استرالیا بسیار متفاوت از زمستان ما,” او گفت:.

در انگلستان خطر اصلی در فصل زمستان ممکن است که ما در داخل خانه نشسته اند در ضعیف تهویه مناسب اتاق او اضافه شده است.

“ما می دانیم که خارج انتقال ریسک بسیار پایین هستند به خصوص اگر اجتماعی فاصله دارد نگهداری می شود,” او گفت:.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de