در ماه سپتامبر سال گذشته فقط سه ماه قبل از اولین موارد از coronavirus پدید آمده در ووهان چین دانشمندان در یک مطالعه منتشر شده به دنبال که در آن جزیره ملل شد بهترین قرار داده شده برای زنده ماندن در جهانی همه گیر و تکثیر شوند و جهان پس از.

پژوهش منتشر شده در تجزیه و تحلیل خطربود “مفهومی مقاله” نیوزیلند بر اساس دانشمندان مت Boyd مدیر پژوهش در انطباق با تحقیقات و نیک ویلسون از دانشگاه اتاگو. در آن آنها ایجاد یک سیستم نمره دهی است که ارزیابی چگونه یک جزیره امن خواهد بود اگر یک بیماری همه گیر پدید آمده است. این شامل چه منابع این جزیره ارائه شده چگونه قابل دسترس آن است که آن مردم و جامعه است.

“هر چند ناقل بیماری به راحتی می توانید دور زدن مرزهای زمینی بسته خودکفا جزیره می تواند از بندر جدا شده و فن-ماهر جمعیت است که می تواند تکثیر شوند زمین پس از فاجعه” ویلسون در بیانیه ای گفت در آن زمان است.

یافته های خود را نشان داد استرالیا شد, بهترین مکان به دلیل عرضه بیش از حد از مواد غذایی و منابع انرژی. به دنبال اين بود نیوزیلند و ایسلند. پس از آن آمد مالت ژاپن کیپ ورد, باهاما, ترینیداد و توباگو, باربادوس, ماداگاسکار و موریس.

بحث در مورد تحقیقات خود را در نور COVID-19 وقوع است که سازمان بهداشت جهانی (WHO) اعلام کرد در حال حاضر یک بیماری همه گیر بوید گفت: آنها نمی توانست پیش بینی ظهور coronavirus: “با این حال احتمال این نوع رویداد دارای بیش از احتمال زیاد است افزایش در رابطه با جهانی شدن شهری تشدید جنگل زدایی و قرار گرفتن در معرض از جمعیت های انسانی به حیوانات بیشتر و رمان بیماری است.”

او ادامه داد: “اگر چه احتمالا مربوط نیست در مورد COVID-19 پیشرفت در مهندسی زیستی یکی دیگر از عوامل افزایش احتمال جدی و همه گیر. بنابراین ما نمی دانیم اما بسیاری از تحقیقات توصیف کرده است احتمال این که این اتفاق می افتد.”

همان ماه بوید و ویلسون مطالعه منتشر شده جهانی آمادگی نظارت هیئت مدیره (GPMB) است که شرکت تشکیل و توسط چه کسانی و گروه بانک جهانی نگاه کرد که آیا جهان آماده شد برای جهانی بیماری است. آن یافت می شود ما در “خطر حاد” از شیوع بیماری های همه گیر و یا. این گزارش گفت: وجود هفت فوری اقدامات مورد نیاز از رهبران جهان برای آماده سازی جهان برای یک بیماری همه گیر. در آن خلاصه اجرایی نویسندگان گفت: بسیاری از توصیه های آن بررسی “ضعیف اجرا شده یا اجرا نمی در همه.” آن را ادامه داد: “برای بیش از حد طولانی ما اجازه داده اند یک چرخه از وحشت و غفلت وقتی که می آید به بیماری های همه گیر: ما تا سطح شیب دار تلاش هنگامی که وجود دارد یک تهدید جدی و سپس به سرعت آنها را فراموش زمانی که تهدید فروکش. آن را به خوبی زمان گذشته به عمل می کنند.”

بوید گفت: آنها اول توسعه این ایده از یک ارزیابی از جزیره ملل زیرا در حالی که خطر حوادث است که می تواند باعث سقوط تمدن کم است در هر سال داده شده “اثرات چنین حوادث آنقدر بزرگ است که آن است که منطقی به سرمایه گذاری در برخی از منابع در کاهش [آن].”

او توضیح داد: “یکی از دیرینه ایده برای کاهش تاثیر فاجعه بار است که این ایده از یک پناه—فکر می کنم ایران از سقوط پناهگاه در دوران جنگ سرد—و ما در نظر گرفته سلیمان که ممکن است پناهگاه در برابر همه گیر و زیستی-سلاح تهدید. ما می خواستیم برای دیدن آن جزیره(ع) خواهد بود مناسب ترین برای استفاده به عنوان یک پناهگاه. نامزد به احتمال زیاد نیاز به تعیین شده به عنوان یک پناهگاه جلوتر از زمان به طوری که شدید کنترل مرز—کل بسته—می تواند تاثیر نزدیکی شروع این رویداد است.”

new zealand airport
یک تخلیه پرواز از ووهان فرود در نیوزیلند در ماه فوریه است. در یک مطالعه در سال گذشته محققان دریافتند استرالیا و نیوزیلند و ایسلند خواهد بود بهترین جزیره ملل برای زنده ماندن در جهانی همه گیر.
دین Purcell-استخر/گتی ایماژ

به عنوان از ژانویه 12, استرالیا تا به حال 126 تایید موارد coronavirus با سه مرگ و میر. نیوزیلند تا به حال پنج مورد در حالی که ایسلند 85. بوید گفت: آن است که احتمالا ساده تر برای جزیره ملل به تصویب مرز اقدامات کنترل زیرا مردم می رسند از طریق پورت یا فرودگاه. با این حال او گفت که او معتقد است واکنش به COVID-19 “به نظر می رسد شده اند بیش از حد کمی دیر در بسیاری از موارد است.”

“نشان می دهد از دست در یک بیماری همه گیر ورزش ما با حضور در فوریه 11 حاکی از این بود که به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به یک همه گیر جهانی است,” او گفت:. “در عین حال بسیاری از کشورها انجام داده اند بسیار کمی در دخالت در ماه است. تحقیقات نشان می دهد که سریع و قابل توجهی در پاسخ می توانید محدود کردن گسترش این چیزها اما یک تاخیر حتی یک یا دو هفته می تواند به این معنی است که آن را از ما دور است. که در آن است.

“هنگامی که جهانی بی میلی بسیاری از کشورها برای تحمیل نظر اقتصادی مضر اما epidemiologically اقدامات مناسب ناامید کننده است. من نظر شخصی است که در تلاش برای صرفه جویی در چهره و یا حفظ بازارهای بسیاری از تصمیم سازان ساخته اند که این خیلی بدتر است.”

بوید بر این باور است این اطلاعات از این بیماری همه گیر خواهد شد و در نهایت کمک به دانشمندان برای تصحیح شبیه سازی مدل از شیوع بیماری است که می تواند کمک به درک بهتر که سلیمان می رویم به حداقل نهفته است. این او گفت که می تواند کمک با برنامه ریزی های آینده از پناهگاه. با این حال او اضافه کرد که به جای تلاش برای کار کردن که در آن خواهد بود امن ترین در طول یک بیماری همه گیر اطلاعات باید مورد استفاده قرار گیرد برای شناسایی سیستم های که نیاز به بهبود “به طوری که هر چیزی کشنده تر می تواند موفق تر به سرعت و به طور موثر در منبع قبل از آن را تبدیل به یک بیماری همه گیر.”

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز coronavirus ردیاب وجود داشته است 126,660 موارد تایید شده در سطح جهان است. این شامل 4,641 مرگ و میر و 68,305 بازیافت. راه بسیاری از دولت ها و سازمان ها در پاسخ به شیوع انتقاد شده است. در ایتالیا که تا به حال تقریبا 12,500 موارد سفیر اتحادیه اروپا اخیرا گفت که اتحادیه اروپا تا به حال انجام نشده است و به اندازه کافی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

در ایالات متحده کارشناسان می گویند “خراب” تست سیستم برای coronavirus ممکن است اجازه آن را به گسترش است. بحث در مورد تلاش برای گسترش, تست Ranu S. Dhillon از دانشکده پزشکی هاروارد گفت: نیوزویک در آن زمان: “اقدامات انجام گرفته در حال افزایشی زمانی که ما در حال حاضر در این بیماری همه گیر و مراحل [نیاز به] بسیار تهاجمی تر… ما تا پشت توپ—این بیماری همه گیر است و به احتمال زیاد در حال گسترش است, سکوت و خارج از رادار برای برخی از زمان.”

Statista Map Coronavirus March 12, 2020
یک نمودار نشان دادن مناطق تحت تاثیر COVID-19 سراسر جهان از مارس 12 ساعت 6 صبح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im