اسکاتلند سر مربی فیل دویل “انتظار” سمت خود را به رنج می برند سنگین یک طرفه شکست به انگلستان در شش کشور – اما اصرار داشت تیم خود را “بسته شدن شکاف” با گل رز قرمز.

انگلستان زد در هفت تلاش می کند در یک 53-0 ماست مالی کردن محکوم به میزبان دوم خود را شکست مستقیم از رقابت ها بخواهند صفحاتی دوباره مرتب ثابت در روز دوشنبه ناهار.

دویل که در زمان بیش از اسکاتلند در سال گذشته معتقد است بازیکنان خود را تبدیل به یک گوشه ای از درد و رنج یک 80-0 نابودی زمانی که آنها انگلستان در تویینکهام در سال گذشته مسابقات است.

“این یک پروژه بلند مدت است اما من احساس می کنم این چیزی است که ما قطعا حرکت رو به جلو با” گفت: دویل است. “باید صادقانه با شما, من فکر کردم این امر می تواند 50. چه scoreline آیا شما همیشه رفتن را از یک 80-0 ضربت زنی سال قبل از ؟ شما هرگز آن را تبدیل به یک برنده. من خوشحال هستم که این کلمه اشتباه – اما این چیزی است که من انتظار می رود.”

او افزود: “من همیشه گفته ام ما در حال بسته شدن شکاف. که همه ما همیشه می خواستم. این یک 80-0 ضربت زنی در سال گذشته با هیچ شخصیت. در این سال ما رو 53-0 با شخصیت. من قصد دارم به نگاهی است که رفتن به جلو است.”

دویل اذعان وجود دارد “تفاوت در کلاس” بین ساز و برگ خود را و به طور کامل و حرفه ای یک مربی توسط سایمون میدلتون, اما, انگلستان, سر مربی بازی کردن اختلاف.

“زمانی که تیم نیست تمام وقت و بازیکنان نیست, تمام وقت, است که می تواند تشدید امتیاز بازی را به راحتی اما تفاوت در سطح مهارت و سازه های طرف نیست انبوه مختلف,” او گفت:.

“بسیاری از اسکاتلند دختران در Tyrrells برتر 15s در حال حاضر و شما می توانید ببینید که از نظر فردی خود را توسعه. فیل [دویل] تنها تا به حال آنها را با هم در حالی که برای, اما او آنها را در حال رشد به عنوان یک واحد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de