• اسکاتلند v انگلستان سازمان ملل شش سال 2020 برخورد در Murrayfield لگد کردن در ساعت 4.45 در بی بی سی یک
  • تیم رتبه بندی قدرت: مگی Alphonsi نرخ هر بازیکن – که به سمت بیرون می آید در بالای ؟
  • خود را راگبی انگلستان خودی خبرنامه: کارشناس بینش را از Greenwood, گاوین Mairs و چارلی مورگان
  • تاریخ Sir Ian McGeechan و میک کلاری در شش کشور تنها مشترک تلفن-در این ماه

به روز رسانی خودکار

سازمان ملل شش سال 2020: آخرین جدول رده بندی

یکسر از امروز برخورد در Murrayfield ایرلند در زمان در ولز در دوبلین و برنده 24-14. به این معنی ایرلندی دو برد از دو زیر سر مربی جدید اندی فارل.

طوفان ابرها جمع آوری

Chief ورزشی نویسنده پل هیوارد توضیح داده شده اون فارل به عنوان به دنبال مانند یک مرد شکسته پس از انگلستان در سازمان ملل شش شکست در پاریس. یک هفته و آن را انگلستان کاپیتان بود آمده تمام وقت سوت در Murrayfield?

البته او نه تنها در کانون توجه امروز است. اما دنی Cipriani همچنان معتقدیم آنها به اندازه کافی در مورد آنها را به عقب بر گردیم در مسیر مقابل اسکاتلند. جزئیات بیشتر در اینجا.

پنی برای افکار خود را?

اعتبار:
ایسنا

نی انبان هر کسی ؟

در اینجا تیم کامل

Scotland: 15-استوارت هاگ, 14-Sean Maitland, 13-Huw جونز 12-Sam Johnson, 11-بلر Kinghorn, 10-آدم Hastings 9-علی قیمت 1-روری ساترلند 2-فریزر قهوه ای 3-Zander Fagerson, 4-اسکات Cummings, 5-جانی خاکستری 6-ریچی جیمی, 7-Hamish واتسون 8-مگنوس بردبری

تعویض: 16-استوارت McInally, 17-الان دل 18-سیمون Berghan, 19-بن Toolis, 20-نیک Haining, 21-جورج هورن, 22 -, روری, Hutchinson, 23-کریس هریس

انگلستان: 15-جورج Furbank, 14 -, Jonny May 13-جاناتان یوسف 12-اوون فارل 11-الیوت دالی سیتی, 10-جورج فورد 9-Willi هاینز 1-ماکو Vunipola, 2-جیمی جورج 3-Kyle Sinckler, 4-Maro Itoje, 5-جورج Kruis, 6-لوئیس Ludlam, 7-سام Underhill, 8-تام کاری

تعویض: 16-تام دان 17-الیس Genge, 18-خواهد استوارت, 19-جو Launchbury, 20-کورتنی Lawes, 21-بن Earl, 22-بن Youngs, 23-Ollie دوتو

داور: پاسکال Gauzère

صحنه گذارنده

پیش بازی

Two طرف که خیره کردن بشکه از بدبختی شش کشور دیدار خواهد کرد در Murrayfield این بعد از ظهر. انگلستان نه مورد ضرب و شتم اسکاتلند در دو مورد قبلی شش کشور پس از حماسه قرعه کشی در Twickenham سال گذشته است. با این حال یک پیروزی خارج از خانه خواهد خود را دریافت شش کشور در مسیر برگشت پس از چیدن از دست دادن پاداش نقطه در پاریس در یک دور.

اسکاتلند مصمم به حرکت از دلیر بازنده پس از دیگری باریک از دست دادن در یک دور. استوارت هاگ طرف نیز شده و می تواند به دست آورد اما نتوانست به دور آمده با چیزی بیش از از دست دادن پاداش نقطه. اسکاتلند نشان دادن در برابر ایرلند را به آنها داده اند مقدار زیادی از چیزهایی که مثبت باشد و آنها را بدون ترس از مواجهه با تخلیه انگلستان جانبی.

اسکاتلند ردیف عقب غارت انگلستان بیرحمانه دو سال پیش به مهر و موم پیروزی معروف. جیمی ریچی و Hamish واتسون خواهد شد به دنبال به جلو و خاموش یکی دیگر از masterclass در شکستن امروز. آنها پیوست و در ردیف عقب قدرتمند مگنوس بردبری که جایگزین چشمگیر نیک Haining در شماره هشت.

فین راسل نبود همچنان یک نگرانی برای گرگور تاونسند طرف که موفق به تبدیل شانس در دوبلین. آدم Hastings عملکرد امیدوار کننده بود با این حال او می شود یکی دیگر از شانس امروز.

انگلستان ساخته شده اند پنج تغییرات به این تیم که از دست رفته در Stade de France. مهمترین Willi هاینز شروع خواهد شد در scrum-نیمه با خارج از فرم بن Youngs کاهش می یابد به یک نقطه بر روی نیمکت. ادی جونز انتخاب سه اصل بازگشت پاروزنان با لوئیس Ludlam آمدن به خط شروع به بالا. ماکو Vunipola گرداند که عظیم است برای یک طرف انگلستان که تلاش برای دریافت بیش از به دست آوردن خط برابر فرانسه است. وجود خواهد داشت هیچ مانو Tuilagi که برداشت آسیب کشاله ران در دور یک – او است که به جای جاناتان یوسف.

ماکو Vunipola حیاتی خواهد بود به انگلستان شانس با توجه به فقدان برادر خود بیلی و مانو Tuilagi

اعتبار:
گتی ایماژ

منt یک بازی بزرگ برای پر پشت جورج Furbank که تلاش در اولین. Anthony Watson را صدمه می دهد Northampton جوانی فرصت دیگری. او را هدف قرار اسکاتلند تحت توپ بالا امروز در شرایط مرطوب.

اسکاتلند کاپیتان استوارت هاگ مصمم است تا تولید بهبود نتیجه امروز.

“هفته گذشته ما به تلخی نا امید به نتیجه نهایی” او گفت:. “وجود دارد برخی از جنبه های خوب به بازی ما. ما واقعا آن را در زمان به ایرلند, در حمله و خوی در دفاع. چیزی است که اجازه دهید ما را در چند سال گذشته.

“ما سوخته با این واقعیت است که ما می تواند به طور بالقوه برنده است که بازی هفته گذشته است.

“برچسب است که به ما داده شده است واقعا لطمه می زند و بازیکنان اما ما باید در یک موقعیت برای برنده شدن در مسابقات تست قبل از آن می رود. ما دیگر فرصت فردا به مطمئن شوید که آن را رفته است. وجود دارد یک کلکته جام به بازی و همه ما در حال تمرکز بر روی.

“ما نمی توانیم به عقب ایستاده و تحسین انگلستان برای بیش از حد طولانی است. آنها رو ترک خوردگی برخی از بازیکنان فردی و کیفیت جانبی. آنها در فینال جام جهانی برای هیچ چیز. آنها یک تیم در سطح جهانی و آن رفتن را به ما می شود در بهترین های ما برای 80 دقیقه به دور آمده با نتیجه ما می خواهیم.

“اما ما به طور کامل از آن آگاه. که یک چالش هیجان انگیز برای ما – اما ما آماده هستیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de