آنچه در آن است ؟

انگلستان بازی دوم از سال 2020 شش کشور و آن را در برابر اسکاتلند در ادینبورگ.

و همچنین به عنوان مبارزه برای نقاط در شش کشور جدول انگلستان و اسکاتلند خواهد بود و از ضربه آن را برای کلکته جام حذفی – یک جایزه خاص به این دستگاه ها.

انگلستان از دست داد در آخرین کلکته جام مراجعه به Murrayfield در سال 2018 و آنها را وارد در پایتخت اسکاتلند پس از 24-17 شکست در برابر فرانسه یکشنبه گذشته.

چه کلکته جام ؟

این قدیمی ترین از چندین رقابت های فردی است که در زیر چتر شش کشور است و برای grabs هنگامی که انگلستان را در auld دشمن, اسکاتلند.

آن ایجاد شد که کلکته باشگاه فوتبال (هند) پس از تصمیم به منحل کردن در 1878, انصراف این باشگاه باقی مانده بودجه در نقره روپیه و به سفارش جام می گردد از این.

پس از آن بود که با توجه به Rugby Football Union با هدف آن تبدیل شدن به یک باشگاه جایزه معادل جام حذفی فوتبال اما RFU تصمیم گرفت آن را به جای تبدیل به جایزه در یک مسابقه سالانه بین انگلستان و اسکاتلند ،

اگر چه در جام حذفی برای اولین بار به رقابت پرداختند و در سال 1879 صفحات بر پایه آن نمایش سوابق قدمت آن به سال 1871.
کلکته جام


اعتبار: AP

هنگامی که آخر این هفته بازی ؟

اسکاتلند در مقابل انگلستان است در روز شنبه, آوریل 8.

چه زمان و پا زدن ؟

بازی شروع می شود در 4.45 pm GMT.

چه کانال تلویزیون است ؟

این بازی در بی بی سی 1 از 4 بعد از ظهر. شما همچنین می توانید دنبال تمام عمل زندگی می کنند حق در اینجا که ما زندگی می کنند وبلاگ لگد کردن.

آنچه در حال حاضر جدول رده بندی?

چیست, آخرین اخبار تیم?

انگلستان

مانو Tuilagi شد از روز شنبه شش کشور برخورد در برابر اسکاتلند به خاطر یک “درجه پایین” کشاله ران فشار, اما, انگلستان, سر مربی ادی جونز مطمئن است مرکز این مسابقات نشده است.

به لستر مرد بود روز دوشنبه در حفظ 34-مرد آموزش ترکیب تیم ملی برای آماده سازی برای آخر این هفته بازی در Murrayfield با وجود داشتن آرامی 16 دقیقه روز یکشنبه 24-17 شکست فرانسه در پاریس.

جونز تایید کرد که روز سه شنبه Tuilagi در دسترس نخواهد بود در ادینبورگ اما امیدوار است این 28 سال به عقب خواهد بود برای بقیه قهرمانی.

جونز حفظ کرده است همان 34 بازیکنان گرفته شده به پرتغال برای قبل از شش کشور اردوگاه با وجود ریاست یکی از بدترین عملکردهای خود را به چهار سال تصدی در Stade de France در روز یکشنبه.

  • ادی جونز نام انگلستان تیم را در اسکاتلند زندگی می کنند اعلام به روز رسانی

هیچ متخصص هیچ 8 احضار شده است به تیم ملی سوری پایگاه آموزشی و حتی اگر تام کاری موفق به ایجاد یک تاثیر در موقعیت.

بیلی Vunipola رد شده از کل شش کشور توسط یک بازوی شکسته بنابراین کاری deputised مقابل فرانسه تنها به مبارزه در خانه جدید خود را در ردیف عقب.

جورج Furbank تحمل خطا زده اولین حضور بین المللی خود در پر پشت اما 23 ساله است که هنوز هم در حال حاضر در 34.

انگلستان, آموزش پیراهن:

جلو: L کوان-Dickie (Exeter ستاد), T کاری (فروش کوسه), T دونن (حمام راگبی) ب ارل (عربها), C Ewels (حمام راگبی), E Genge (Leicester Tigers), J جورج (عربها), T هیل (Worcester رزمندگان), M Itoje (عربها) G Kruis (عربها), J Launchbury (زنبورها), C Lawes (Northampton پرستاران) L Ludlam (Northampton Saints), J Marler (Harlequins), یک ماه (Northampton Saints), K Sinckler (Harlequins), W استوارت (حمام راگبی), S Underhill (حمام راگبی), M Vunipola (عربها), H ویلیامز (Exeter ستاد).

پشت: E دالی (عربها) O دوتو (Exeter ستاد), F دینگولل (Northampton پرستاران) O فارل (عربها) G فورد (Leicester Tigers) G Furbank (Northampton Saints), W هاینز (Gloucester راگبی), J یوسف (حمام راگبی), J, مارس (Leicester Tigers) O Thorley (Gloucester راگبی), M Tuilagi (Leicester Tigers), J Umaga (زنبور) و واتسون (حمام راگبی), B Youngs (Leicester Tigers).

اسکاتلند

فین راسل نمی خواهد درگیر در برابر انگلستان است. مسابقه 92 پرواز-نصف از دست رفته اسکاتلند 19-12 شکست ایرلند در دوبلین در روز شنبه پس از منظم بودن برای نقض قوانین تیم هفته گذشته پس از یک اتهام در اواخر شب نوشیدن جلسه در تیم هتل.

آدم Hastings پر پرواز-نیمی نقش در دوبلین و اسکاتلند 37-تیم ملی انگلستان Murrayfield بازدید همچنین شامل Worcester هیچ 10 دانکن ویر بود که به نام هفته گذشته در محل راسل.

اما وجود دارد هیچ به یاد بیاورید برای 27 ساله بازیساز راسل در سر مربی گرگور تاونسند آخرین گروه.

و آن را به ناچار به افزایش بیشتر سوالات در مورد اینکه آیا او درگیر خواهد شد در این فصل مسابقات است.

اسکاتلند و در عین حال می خواهد دوباره بدون بال دارسی گراهام که همچنان کنار به دلیل مصدومیت زانو.

اسکاتلند, آموزش پیراهن:

جلو: S Berghan (ادینبورگ), J Bhatti (ادینبورگ), M بردبری (ادینبورگ), F قهوه ای (گلاسکو) و کریگ (Gloucester) L Crosbie (ادینبورگ), S کامینگز (گلاسکو) دل (لندن ایرلندی), C Du Preez (Worcester), Z Fagerson (ادینبورگ), G, Gilchrist (ادینبورگ), T گوردون (گلاسکو), J خاکستری (گلاسکو), N Haining (ادینبورگ), S McInally (ادینبورگ), W Nel (ادینبورگ)J Ritchie (ادینبورگ) R ساترلند (ادینبورگ), B Toolis (ادینبورگ) G ترنر (گلاسکو), H واتسون (ادینبورگ).

پشت: C هریس (Gloucester) یک هیستینگز (گلاسکو), S هاگ (Exeter, سروان), G, هورن (گلاسکو) R هاچینسون (موبایل), S Johnson (گلاسکو), H جونز (گلاسکو), B Kinghorn (ادینبورگ), S میتلند (عربها), B McGuigan (فروش کوسه) قیمت (گلاسکو), H پیرگس (ادینبورگ), M اسکات (ادینبورگ), K Steyn (گلاسکو) R Tagive (گلاسکو), D ویر (Worcester).
درگیری بین انگلستان و اسکاتلند همیشه چابک


اعتبار: PA

چه انگلستان, نتایج و وسایل?

دور یکی

فرانسه 24, انگلستان 17

دور دو

اسکاتلند v انگلستان…. BT Murrayfield (ادینبورگ)…. چهار شنبه, آوریل 8…. 4.45 pm GMT…. BBC

دور سه

انگلستان v ایرلند…. Twickenham (لندن)…. پنج شنبه, مارس 23…. 3 بعدازظهر به وقت تهران…. ITV

دور چهار

انگلستان v ولز…. Twickenham (لندن)…. روز شنبه, مارس 7…. 4.45 pm GMT…. ITV و S4C

دور پنج

ایتالیا v انگلستان…. ورزشگاه المپیک (رم)…. روز شنبه, مارس 14…. 4.45 pm GMT…. ITV

آیا اسکاتلند نتایج و وسایل

دور یکی

ایرلند 19 اسکاتلند 12

دور دو

اسکاتلند v انگلستان…. BT Murrayfield (ادینبورگ)…. چهار شنبه, آوریل 8…. 4.45 pm GMT…. BBC

دور سه

ایتالیا v اسکاتلند…. ورزشگاه المپیک (رم)…. یکشنبه, مارس 22…. 2.15 ساعت به وقت تهران…. ITV

دور چهار

اسکاتلند v فرانسه…. BT Murrayfield (ادینبورگ)…. یکشنبه, مارس 8…. 3 بعدازظهر به وقت تهران…. BBC

دور پنج

ولز v اسکاتلند…. اصالت ورزشگاه (کاردیف)…. روز شنبه, مارس 14…. 2.15 ساعت به وقت تهران…. سی و S4C

آیا تلگراف نویسندگان گفت ؟

گاوین Mairs روی علامت سوال اطراف ادی جونز

چگونه می تواند از یک طرف که بازی کرده بود خیلی آمرانه در نیمه نهایی با پیروزی بر نیوزیلند فقط سه ماه پیش, بازی, پس, abjectly اجازه می دهد در یک مرغزار فرانسه جانبی برای مسابقه به 24-0 منجر شود و پس از 55 دقیقه ؟

جام جهانی باقی مانده? تاثیر عربها حقوق و دستمزد-کلاه حماسه? انتخاب سیاست جونز به خصوص در shoehorning تام کاری به هیچ 8? یا در نتیجه انگلستان فقدان توپ-حمل تهدید بدون Vunipola برادران و سپس آسیب به مانو Tuilagi پس از تنها 15 دقیقه است ؟

پاسخ این است که احتمالا یک کمی از همه از بالا. شکست نمی دهد این واقعیت است که انگلستان در حال رتبه سوم در جهان و بیش از اندازه کافی توانایی را به نفع خود سخاوتمندانه در ادینبورگ و برقراری مجدد اعتبار عنوان خود را.

اما حتی اگر آنها به نظر می رسد که وجود دارد برجسته مسائل مربوط به حل و فصل شود.

دن Schofield در انگلستان شکست برای پیدا کردن یک طرح B

با خورشید در پشت خود انگلستان نگاه غیر قابل مقاومت. هنگامی که ابرها به عنوان آنها در پاریس و سه ماه قبل از آن در فینال جام جهانی, به نظر می رسد ناتوان از کشتی به عقب حرکت است.

در جونز’ چهار سال تصدی انگلستان را لغو دو نمره منجر شود تنها سه بار (با داشتن دو برابر شده است 10-0 پایین در برابر استرالیا در سال 2016) و تنها یک بار آنها انجام شده است که شاهکار در نیمه دوم در یک اتشی 38-34 پیروزی مقابل آرژانتین. برعکس آنها از دست داده اند 15-0 منجر مقابل نیوزیلند در سال 2018 و 31-0 مزیت در برابر اسکاتلند در سال گذشته است.

این یک خط گسل است که اجرا می شود از طریق زبان انگلیسی راگبی و احتمالا انگلیسی ورزش به طور کلی – فکر می کنید از ده ها تن از میانه سفارش پنبه حلاجی شده فرو می ریزد و در کریکت. جونز نیست ایجاد مشکل و در عین حال با وجود به کارگیری یک گردان از روانشناسان آن را یک موضوع است که او شده است قادر به نشانی تا کنون.

ریچارد حمام چگونه اسکاتلند طرح به تکرار شان ادواردز’ طرح

اسکاتلند شد تحویل کامل درس در چگونه به غل انگلستان و می توانید با استفاده از آن به نفع خود هنگامی که این دیدار در Murrayfield.

دفاع مربی استیو Tandy شروع به کار با اسکاتلند تنها در ماه دسامبر اما راه دفاع فرانسه دگرگون شده شان ادواردز در همین مدت کوتاه نشان می دهد که می توان به دست آورد.

در حالی که اسکاتلند به جلو قطعا خوی تا در مقابل ایرلند در دوبلین که در آن آنها تهاجمی و بی وقفه مقابله یک رشته از احمق مجازات به ویژه در شکست خود را شکست تداوم و اجازه داد تا مخالفان خود را به حفظ آنها منجر شود.

روز بعد که سیستم دفاعی ابداع شده توسط ادواردز به خفقان بد متعادل انگلیسی ردیف عقب در پاریس.

چگونه در سال گذشته شش کشور به پایان برساند ؟

شانس چه هستند?

  • اسکاتلند به پیروزی 3/1
  • قرعه کشی 22/1
  • انگلستان را به نفع خود 1/3

به دنبال آخرین شانس در سراسر مسابقات.

چه پیش بینی ما?

اگر این بود که در Twickenham شما می خواهم قرار دادن پول خود را در انگلستان برنده شوید. اما آن را نمی. آن را در Murrayfield. قلعه Murrayfield که اسکاتلندی را به نوبه خود به یک دیگ از خصومت و درستی است. این هم یک ضعف انگلستان, تیم, احتمالا بین بردن هر دو اصلی آن توپ-حامل در بیلی Vunipola و در حال حاضر مانو Tuilagi. انگلستان فقیر بودند در برابر فرانسه در دور اول اسکاتلند شد بد بخت نه به ضرب و شتم ایرلند در دوبلین. بر اساس آنچه ما دیدیم در آخر هفته گذشته را نشان می دهد آبی برنده.
پیش بینی نمره: اسکاتلند 23 انگلستان 19

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de