• اسکاتلند v, فرانسه, سازمان ملل شش سال 2020 برخورد ضربه کردن زمان و کانال تلویزیون: 3 بعدازظهر به وقت تهران, BBC One
  • رومن Ntamack گل اول خود را امتحان کنید برای فرانسه در برابر اسکاتلند – Townsend طرف نمی تواند آگاه تر از خود را تهدید
  • استوارت هاگ: “ما نیاز به ملاقات با آتش را با آتش و پس از فرانسه است. ما نیاز به جلو و کشیدن آنها را به عقب’

به روز رسانی خودکار

این یک آزمون بزرگ برای اسکاتلند ردیف عقب امروز

تیوی, فرانسوی, ردیف عقب بوده است یکی از standout واحد در شش کشور. جیمی ریچی و Hamish واتسون خواهد بود وظیفه با سفت کردن چارلز Ollivon و گرگوری Alldritt در خاص است. کاهش توپ را در تفکیک نیز حیاتی برای سمت خانه اگر آنها می خواهند به بیرون آمدن در بالا امروز.

عینک هستند! این است برای رفتن به یک روز خوب

Fabien Galthie و عینک خود را

اعتبار:
گتی ایماژ

فریزر قهوه ای رهبری اسکاتلند تیم به زمین در روز 50 خود را کلاه

یک یادآوری از رده بندی قبل از امروز مطابقت

اسکاتلندی غرفه و قفل

Rory Sutherland, Zander Fagerson Bernard le Roux و پل Willemse باید همه را در اجرای فوق العاده تا کنون این شش کشور. همه آنها شروع به ناخن موقعیت که برای grabs قبل از یک دور.

فوق العاده بالاست و حمل توپ از ساترلند و Fagerson شده است یک جایزه برای اسکاتلند, در حالی که le Roux فیزیکی دفاع شده است به خوبی قدردانی کرد حمله بازی Willemse.

می توانید آنها همچنان خود را به صورت موثر است ؟

تیم وارد شد در حالی که پیش و جو در حال ساخت سادگی

اسکاتلند خواهد بود در دور کیت امروز آن را بهترین نیوجرسی در تمام دوران…

نیک Haining است که در هیچ 8 برای اسکاتلند امروز

ثانیهaining تا به حال بسیار چشمگیر در اولین بازی مقابل ایرلند در یک دور. او سپس از سمت چپ شروع XV اما بازده امروز. ادینبورگ ردیف عقب قوی حامل با یک کار بسیار عالی هستند. او باید کار خود را قطع امروز برای مطابقت با گرگوری Alldritt یک مدعی برای پخش مسابقات.

نیک Haining تحت تاثیر قرار در اولین

اعتبار:
گتی ایماژ

دامیان Penaud بازده امروز

تیاو کلرمون جناح است که واقعا در سطح جهانی اپراتور و او را از اولین حضور در مسابقات امروز. سرعت و لگد زدن بازی را به یک بعد اضافی به فرانسه حمله کند.

دامیان Penaud بازده امروز

اعتبار:
ایسنا

منnterestingly فرانسه هستند چسبیده با Gael Fickou در بال جلوتر از تدی توماس یا Alivereti Raka. Fickou بازی خوبی وجود دارد در برابر ولز اما در عین حال فوق العاده شروع به این مسابقات در داخل مرکز. آن را پرداخت و یا می توانید اسکاتلند او را در معرض امروز ؟

دریافت آخرین راگبی تحلیل درست به صندوق پستی خود را با ما رایگان راگبی خبرنامه

اخبار تیم

Scotland, فاحشه عالی, فریزر قهوه ای خود را برنده خواهد شد 50th کلاه امروز.

گلاسکو به جلو بازگشت یکی از سه تغییرات به بسته کمک کرد که ضرب و شتم ایتالیا دو هفته پیش در رم.

ادینبورگ جفت اعطای Gilchrist و نیک Haining نیز به یاد می آورد به شروع پانزدهم خود را به عنوان باشگاه آمپول استوارت McInally بن Toolis و مگنوس بردبری را راه.

اکستر قفل سام اسکینر به نام روی نیمکت به عنوان او چشم خود را برای اولین بار ظاهر از تابستان گذشته پس از بازگشت از مصدومیت همسترینگ که هزینه او را به یک مکان در جام جهانی.

این تعویض نیز امکانات بازگشت از 27-بار دربسته در محیط Worcester, stand-off دانکن ویر که می تواند خود را از اول اسکاتلند ظاهر پس از سال 2017 قهرمانی در حالی که گلاسکو Kyle Steyn همچنین امیدوار است به یک اجرا برای اولین بازی خود را.

 

Fیا فرانسه, Damian Penaud بازگشت است تیتر اخبار. Gael Fickou همچنان در بال با تدی توماس منتشر بازگشت به باشگاه خود را.

 

پیش بازی

Gregor تاونسند است patched تا ارتباط خود را با فین راسل و در حال حاضر اسکاتلند مربی امیدوار به ماندن دور ایستاده کردن تاکتیکی بینش کمک به پر کردن در جاهای خالی به عنوان او آماده برای شلیک کردن فرانسه گرند اسلم امیدوار است.

صلح از انواع میان تاریکی بلوز و ماوریک بازیساز شکسته است پس از انضباطی ردیف که تهدید راسل کل بین المللی در آینده است.

در حالی که او را در حال حاضر را از دست ندهید مانده از گینس شش کشور کمپین – از جمله بازدید امروز فرانسه به Murrayfield – مسابقه 92 آس ارائه کرده است تا برخی از قطعات مهم از اطلاعات در مورد بازیکنان او بازی می کند و در برابر در بالا 14.

و تاونسند اذعان می کند آنها بسیار مهم خواهد بود به عنوان او و کارکنان مربیگری خود نگاه ناراحت Les Bleus’ پیشنهاد برای جارو تمیز.

“ما نمی دانیم که فرانسه به عنوان به خوبی به عنوان دیگر تیم ما بازی نمی کند آنها را به صورت منظم در PRO14 و فرانسه آورده اند و تعدادی از بازیکنان جدید به تیم ملی.

“گفتگو با بازیکنان که در حال بازی در فرانسه افرادی که مشغول به کار تحت Fabien Galthie در گذشته و همچنین داشتن یک تاجر فرانسوی و بین المللی (Pieter de Villiers) در کارکنان مربیگری ما قطعا کمک کرده است.

“این خوب بود که این تماس به ما کمک می کند با ما آماده است.”

راسل بود ایستاده بود پایین از عمل پیش از اسکاتلندی قهرمانی بازکن در میان اتهامات از اواخر شب نوشیدن جلسه و نیز از دست رفته پس از آن درگیری با انگلستان و ایتالیا.

در حالی که Murrayfield ستاد باید به نظر می رسید به رنگ موضوع به عنوان یک رشته, یک, راسل اصرار داشت آن را اجرا می کند بسیار عمیق تر پس از رفتن به فاش کردن میزان شکست در روابط با تاونسند.

پیشرفت های ساخته شده در هفته گذشته توسط تلفن زمانی که راسل توافق برای کمک به تاونسند تیم در آماده سازی خود را برای این آخر هفته در حالی که بیشتر clear-the-air مذاکرات برگزار خواهد شد پس از این مسابقات به پایان می رسد.

اما تاونسند در هیچ خلقی را به توجه هر بیشتر توجه این هفته بود.

پرسید: اگر این هفته’ ایران اجازه می دهد تیم خود را به حرکت از یک موضوع است که تحت سلطه اسکاتلند قهرمانی او جامعی برگشت: “این امر می تواند یک چیز خوب بچه ها نمی آن ؟ ما باید یک بازی برای آماده شدن برای این آخر هفته و این همه تمرکز ما به آن شده است برای تمام بازی ها از قهرمانی.”

اسکاتلند تا به حال یک مخلوط رکورد برابر فرانسه در سال 2019 از دست دادن در پاریس در طول شش کشور قبل از گرم کردن جام جهانی مسابقات برگزار زیبا و ادینبورگ دیدم میزبان در هر مناسبت در بالا آمده است.

اما با مربی جدید Galthie مسئول از حد-تغییر تیم ملی تاونسند نمی خواهد زمان زیادی را صرف بررسی سال گذشته درگیری.

سر مربی که دست هوکر فریزر قهوه ای 50 خود را کلاه روز یکشنبه – گفت: “ما می دانیم که چگونه خوب تیم ملی فرانسه هستند و چگونه به خوبی ما باید به بازی به ضرب و شتم آنها را, اما ما آمادگی خوبی در این هفته و ما برای این چالش.

“من امیدوارم که ما می تواند بهتر از ما بود که بعد در طول تابستان است. این دو بازی در تابستان همان شش کشور.

“آنها اولین بازی فصل ما بازی نمی کند به خوبی نیس و ما ساخته شده برخی از تغییرات هفته بعد و بازی بهتر است.

“اما ما هنوز هیچ جا در نزدیکی جایی که ما در حال حاضر از نظر تیم با هم بازی و هم آموزش. شش کشور بسیار متفاوت تر از تابستان آزمون.

“کسانی که گرم کردن بازی نیست که مربوطه. در شرایط بازیکنان که به تیم خود چارلز Ollivon برای مثال تا به حال یک بازی بزرگ در برابر ما خوب merle و رومن N’Tamack باید بازی بسیار خوبی از آمدن به این تیم در سال گذشته یا دو قطعا N’Tamack است.

“بنابراین ما باید یک ایده از آنچه تهدید خود را به عنوان افراد هستند که از داشتن دو سال گذشته اما بسیار بیشتر مربوط به این واقعیت است که آنها خود را تغییر مربیان است.

“آنها به تغییر فلسفه در چگونه آنها آن را بسیار متفاوت تیم ملی فرانسه از یکی از ما در پاریس 12 ماه پیش که برای اطمینان حاصل کنید.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im