آنچه در آن است ؟

اسکاتلند و فرانسه در چهارمین بازی از سال 2020 شش کشور در Murrayfield ادینبورگ. فرانسه هنوز به از دست دادن در این مسابقه ضبط یک پیروزی چشمگیر بیش از ولز در کاردیف در حالی که اسکاتلند پیروزی بر ایتالیا در رم بود و خود را برای اولین بار در این سال قهرمانی.

پس از سال 2018 دو طرف باید برای Auld داد جایزه بزرگداشت فرانسوی و اسکاتلندی بازیکنان راگبی که درگذشت در طول جنگ جهانی اول. فرانسه در حال دارندگان فعلی.

هنگامی که این بازی ؟

اسکاتلند پنجم فرانسه است در روز یکشنبه, مارس 23.

چه زمان و پا زدن ؟

بازی شروع می شود در 3 بعدازظهر به وقت تهران.

چه کانال تلویزیون است ؟

این بازی در بی بی سی از 1.55 pm. شما همچنین می توانید دنبال تمام عمل زندگی می کنند حق در اینجا که ما زندگی می کنند وبلاگ لگد کردن.

آنچه در حال حاضر جدول رده بندی?

چیست, آخرین اخبار تیم?

اسکاتلند, فاحشه عالی, فریزر قهوه ای خود را برنده خواهد شد 50th کلاه هنگامی که گرگور تاونسند تیم خوش آمدید grand-اسلم تعقیب فرانسه به Murrayfield در روز یکشنبه.

گلاسکو به جلو بازگشت یکی از سه تغییرات به بسته کمک کرد که ضرب و شتم ایتالیا دو هفته پیش در رم.

ادینبورگ جفت اعطای Gilchrist و نیک Haining نیز به یاد می آورد به شروع پانزدهم خود را به عنوان باشگاه آمپول استوارت McInally بن Toolis و مگنوس بردبری جایگزین می شوند.

اکستر قفل سام اسکینر به نام روی نیمکت به عنوان او چشم خود را برای اولین بار ظاهر از تابستان گذشته پس از بازگشت از مصدومیت همسترینگ که هزینه او جای خود را در جام جهانی.

این تعویض نیز امکانات بازگشت از 27-بار دربسته در محیط Worcester, stand-off دانکن ویر که می تواند خود را از اول اسکاتلند ظاهر پس از سال 2017 قهرمانی در حالی که گلاسکو Kyle Steyn امیدوار است به یک اجرا برای اولین بازی خود را.

اسکاتلند شروع پانزدهم: S هاگ (c); S Maitland, C, Harris, S Johnson, B Kinghorn; یک Hastings, قیمت; R Sutherland, F قهوه ای, Z Fagerson; S کامینگز G Gilchrist; J Ritchie, H واتسون N Haining.

تعویض: S McInally دل WP Nel, S, اسکینر, M بردبری G هورن, D, ویر, K Steyn.

فرانسه مربی Fabien Galthie در ضمن دو تغییر در تیم خود را به صورت اسکاتلند به عنوان وینگر عروسکی توماس مانده بود از تیم ملی.

توماس نشان داد نگرانی دفاعی کاستی در سه بازی اول و را شامل نمی شد در میان تعویض به صورت اسکاتلند. دامیان Penaud ساخته شده از بازگشت از مصدومیت از دست رفته پس از پیروزی برابر انگلستان و ایتالیا و ولز است.

سرپا نگه داشتن, Jefferson, پوارو شروع خواهد شد در صورت عدم وجود سیریل Baille که پایدار یک آسیب دیدگی شانه در 27-23 پیروزی در کاردیف در دور قبلی.

گرند اسلم فرانسه امیدوار بالا رتبه بندی با 13 امتیاز چهار جلوتر از انگلستان که در سفر به ایتالیا به تعویق افتاد به دلیل شیوع کروناویروس.

فرانسه شروع پانزدهم: یک Bouthier; D Penaud V Vakatawa یک وینسنت G Fickou; R Ntamack یک Dupont; J پوارو, J, Marchand, M Haouas; B Le Roux P Willemse; F کروس, C Ollivon (c) G Alldrit.

تعویض: C, چت, J-B Gros, D, Bamba, R Taofifenua D Cretin, B, Serin, M Jalibert T راموس.

آیا اسکاتلند نتایج و وسایل?

دور یکی

ایرلند 19 اسکاتلند 12

دور دو

اسکاتلند 6 انگلستان 13

دور سه

ایتالیا 0 اسکاتلند 17

دور چهار

اسکاتلند v فرانسه…. BT Murrayfield (ادینبورگ)…. یکشنبه, مارس 8…. 3 بعدازظهر به وقت تهران…. BBC

دور پنج

ولز v اسکاتلند…. اصالت ورزشگاه (کاردیف)…. روز شنبه, مارس 14…. 2.15 ساعت به وقت تهران…. سی و S4C

آیا فرانسه از نتایج و لوازم جانبی

دور یکی

فرانسه 24, انگلستان 17

دور دو

فرانسه 35 v ایتالیا 22

دور سه

ولز 23 فرانسه 27

دور چهار

اسکاتلند v فرانسه…. BT Murrayfield (ادینبورگ)…. یکشنبه, مارس 8…. 3 بعدازظهر به وقت تهران…. BBC

دور پنج

فرانسه v ایرلند…. Stade de France (پاریس)…. روز شنبه, مارس 14…. 8 بعد از ظهر به وقت تهران…. BBC

آیا تلگراف نویسندگان گفت ؟

فین راسل است که در معرض خطر تبدیل شدن به فیل در اتاق یک بار دیگر در طول شش کشور در هفته می نویسد: ریچارد حمام. این زمان آن را دنی ویلسون اسکاتلند دستیار مربی که سابقه سوال در مورد سیار پرواز-نیم که برنامه ریزی شده بود به یک کنفرانس تلفنی با اسکاتلند مربیگری تیم در روز دوشنبه طی آن پاریس-بر اساس بازیکن را بی بها ارائه قطعات از داخل اطلاعات در مورد چگونه به ضرب و شتم فرانسه.

اما تماس که در زیر چند, تماس بین اسکاتلند مربی گرگور تاونسند و talismanic ایستادگی کردن و تلاش برای آغاز روند شفا نقض بین دو شخصیت موفق به اتفاق می افتد پس از آموزش منتقل شد به بعد از ظهر به دلایلی که هنوز روشن است.

شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد آنچه که دنی ویلسون گفت:.

چگونه در سال گذشته شش کشور به پایان برساند ؟

شانس چه هستند?

  • اسکاتلند به پیروزی 12/5
  • قرعه کشی 26/1
  • فرانسه را به نفع خود 6/13

به دنبال آخرین شانس در سراسر مسابقات.

چه پیش بینی ما?

اسکاتلند در حال بهبود است که بدون شک وجود دارد. اما این نیروی عظیم منهدم کننده آن مناظر محکم تنظیم شده در اولین گرند اسلم از سال 2010 پس از سال ها در بین المللی افسردگی و چیزی که ما را دیده اند تا کنون نشان می دهد که اسکاتلند خواهد بود پوست موز. در گرگوری Alldritt آنتوان Dupont و رومن Ntmack Les Bleus سه از مسابقات را در فرم بازیکنان و جام جهانی ستاره Damian Penaud انتظار می رود به بازگشت به شروع پانزدهم این باید یک روال پیروزی برای شان ادواردز-افزایش فرانسوی جانبی.
پیش بینی نمره: اسکاتلند 18 فرانسه 28.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im