اسکاتلندی فوتبال زنان لیگ به راه اندازی مجدد در اکتبر

اسکاتلندی فوتبال زنان را اعلام کرد لیگ برتر 1 و 2 و همچنین به عنوان قهرمانی لیگ را راه اندازی مجدد در اکتبر 18.

اسکاتلند زنان فصل تا به حال تنها فقط آغاز کرده است که این زمین به توقف در 15 مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. پس از بحث و گفتگو با باشگاه های لیگ و ذینفعان آن موافقت شد به باطل و از درجه اعتبار ساقط 2019/20 فصل و طرح جدید 2020/21 کمپین با باشگاه سرگیری خود را در همان لیگ. کامل ثابت تقویم منتشر خواهد شد در روز جمعه 21 اوت.

“تعامل مداوم با باشگاه برای تعیین بلندمدت تقویم برای عملکرد بازو از بازی پس از حرکت به یک سنتی, تقویم برای 2020/2021 اجرا توسط Covid-19 همه گیر” یک بیانیه از SWF به عنوان خوانده شده.

تصمیم گیری است که هر دو موضوع به دولت دستورالعمل و بلند کردن اجسام از اسکاتلند فا فعلی تعلیق در مسابقات. لیگ نیز بهره مندی از پیشرفته پخش و توافق با BBC Albaکه دو برابر خواهد شد تعدادی از مسابقات پخش زنده در فصل آینده.

همه لیگ ها خواهد شد و نتیجه گیری توسط مه 2 2021 و فشرده لیگ, رقابت های جام حذفی برگزار خواهد شد در ماه مه و ژوئن. تاریخ محفوظ لیگ رقابت های جام حذفی خواهد بود و به این نتیجه مسابقات لیگ باید Covid-19 ارائه بیشتر اختلال. وجود خواهد داشت نه یک اسکاتلندی رقابت های جام حذفی در 2020/2021 فصل است.

اسکاتلندی فوتبال زنان صندلی Vivienne MacLaren گفت: “این ضروری است که ما همچنان به حفظ شتاب تولید شده قبل از مستند و ما معتقدیم جدید 20/21 برنامه ما اجازه خواهد داد به انجام این کار است.

“ما می خواهم برای تشکر از تمام ذینفعان کلیدی خود را برای تعهد و دخالت در مشاوره ما بحث بیش از 4 ماه گذشته که منجر به یک نتیجه مثبت برای دختران و زنان بازی”.

شهر گلاسکو در ضمن بازگشت به اقدام هر چه زودتر با باشگاه اسکاتلند باقی مانده باشگاه چپ در لیگ قهرمانان که رزومه ماه آینده.

گلاسکو که در اوایل این ماه گفت که آنها تا به حال کشیده شدن “بدون شک یکی از بزرگترین خریدهای در اسکاتلند زنان فوتبال” با امضای آفریقای جنوبی کاپیتان جنین van Wyk, چهره, صورت ولفسبورگ در مرحله یک چهارم نهایی در سن سباستین در آگوست 21.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de