Coronavirus ادعا کرده است اول آن بالا مشخصات داخلی رویداد ورزشی با شنبه را زنان سازمان ملل شش مسابقه بین اسکاتلند و فرانسه در گلاسکو به نام پس از خانه بازیکن تست مثبت است.

اسکاتلندی راگبی گفت: این بازیکن گرفته شده است به یک مرکز بهداشت و درمان اما “غیر خوب”. هفت نفر از اعضای خود را پخش و مدیریت کارکنان خود در انزوا. این دومین بار است که اسکاتلند زنان تا به حال یک مسابقه به نام دلیل coronavirus نگرانی پس از هفته گذشته شش کشور برخورد با ایتالیا نیز قربانی.

“این تصمیم گرفته شده است به عنوان یک نتیجه از یک اسکاتلندی بازیکن تست مثبت برای coronavirus امروز” گفت: یک اسکاتلندی راگبی بیانیه.

“هفت نفر از اعضای مدیریت و بازیکنان خود منزوی در توصیه های پزشکی. بازیکن پذیرفته شده است به یک مرکز مراقبت های بهداشتی به عنوان بخشی از پروتکل اما در غیر این صورت خوب است.”

اسکاتلند تیم زنان در بازگشت از شمال ایتالیا را در 23 فوریه پس از برنامه ریزی دیدار مقابل ایتالیا به تعویق افتاد.

در ایتالیا 197 نفر فوت کرده اند از coronavirus ساخت آن در اروپا بدترین آسیب دیده کشور است.

“ما خوشحالیم که بازیکن ما به خوبی انجام می دهند و که همه صحیح روش های پزشکی به دنبال شده است و در ادامه به دنبال داشته باشد” گفت: جیمز رابسون اسکاتلندی راگبی افسر ارشد پزشکی. “ما در حال کار با دولت اسکاتلند در ادامه به رعایت و پیروی NHS مشاوره.”

مردان شش کشور بین المللی بین اسکاتلند و فرانسه در Murrayfield در روز یکشنبه است هنوز هم انتظار می رود به جلو بروید در حالی که زیر 20 مسابقه بین اسکاتلند و فرانسه بود و همچنین به عنوان برنامه ریزی شده در شب جمعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im