SCOTUS خواسته به تجدید نظر “اتهام عمومی” نظم در میان همه گیر

نیویورک و کنتیکت و ورمونت خواسته دیوان عالی ایالات متحده روز دوشنبه به نظر لغو و یا اصلاح یک تصمیم در ماه فوریه است که اجازه تهمت و دولت برای اجرای به اصطلاح “عمومی اتهام” قانون مهاجرت. ایالات متحده هشدار داده است که قوانین و مقررات است که با داشتن یک “مخرب” تاثیر بر ملت در پاسخ به این کشنده بیماری همه گیر کوروناویروس.

وکلای مدافع به طور کلی در سه ایالت شمالی این کشور گفت: جارو قانون منع مهاجران از دسترسی به مراقبت های پزشکی و منافع عمومی مانع در سراسر کشور تلاش برای مهار این ویروس بسیار مسری است که به کشته شدن بیش از 23000 نفر در ایالات متحده تشکیل پرونده ذکر شده بیش از یک دوجین اعلامیه ها توسط پزشکان و مقامات محلی و طرفداران که گفت: مهاجران در سراسر کشور ترس آنها می تواند به خطر اندازد وضعیت مهاجرت آنها به دنبال درمان های پزشکی و کمک دولت.

“اگر چه این مورد همیشه نگران مسائل بهداشت عمومی و رفاه این COVID-19 شیوع و عواقب آن در بهداشت عمومی و اقتصاد در حال حاضر ناگهانی و استارک شرایط جدید نیست و قبلا توسط دادگاه قرار گرفته و بسیار تغییر و تقویت این مضرات جبران ناپذیر ناشی از قانون” تشکیل پرونده توسط سه کشور خوانده شده است.

این قانون که در ابتدا مسدود شده توسط چند دادگاه سال گذشته تا دیوان عالی کشور مداخله در فوریه, بازرسی صد ساله “اتهام عمومی” اصطلاح در قانون ایالات متحده و به مقامات مهاجرت قدرت بیشتر به انکار گرین کارت یا ویزا به مهاجران و یا می شود مهاجران آنها تعیین تکیه می کنند — و یا می تواند با تکیه بر برخی منافع عمومی در حالی که در ایالات متحده آمریکا

پس از مهاجران در ایالات متحده تقاضا برای کارت سبز وضعیت واجد شرایط نیست, برای بسیاری از برنامه های رفاهی این قانون عمدتا بر کسانی که به دنبال به حرکت به این کشور از خارج از کشور. برای تعیین اینکه آیا مهاجران آینده نگر هستند به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به یک “مکان اتهام” caseworkers در حال حاضر در نظر گرفتن ثروت خود را, سن, آموزشی, مهارت های, مهارت های زبان انگلیسی و سلامت.

در یکی از این اعلامیه ها در روز دوشنبه تشکیل پرونده Eden Almasude یک پزشک در دانشکده پزشکی دانشگاه ییل گفت: دو نفر از بیماران خود می ترسید از دسترسی به درمان پزشکی برای coronavirus زیرا آنها معتقد بودند انجام این کار “ممکن است تاثیر منفی خود را در وضعیت مهاجرت.” Almasude نیز دقیق موارد دیگر مهاجران با کروناویروس علائم ترس به تست.

حکومت نیز تحت تاثیر مهاجران نهفته paralyzation از اقتصاد ایالات متحده Almasude گفت. “اخیرا یکی از مشتریان من توضیح داد که چگونه آنها را از دست داده بود درآمد خود را داشتند و در مواجهه با ناامنی غذایی. اما آنها نمی خواهند به دنبال مواد غذایی تمبر مزایای چرا که آنها نگران این است که این نگاه بد ‘در برنامه مهاجرت به دریافت مزایای چنین” او نوشت: در بیانیه خود را.

در یکی دیگر از اعلامیه های رسمی در مهاجر دفتر امور در نیویورک Bitta مستوفي گفت: تیم دریافت تماس از دارندگان کارت سبز که می ترسند که تقاضا برای مزایای بیکاری می تواند پیامدهای منفی در آینده دادخواست به تنظیم وضعیت خود را.

در کالیفرنیا دره سالیناس مهاجر farmworkers ممکن است با علائم کروناویروس در حال رفتن به بیمارستان بیش از ترس از “منفی عواقب مهاجرت” باید از آنها استفاده از بودجه عمومی پزشکی, درمان با توجه به اعلام دکتر پدرو مورنو که منجر coronavirus پاسخ برای درمانگاه ها در Monterey County Health Department.

Farmworkers حذف شده اند از کالیفرنیا گسترده دولت در خانه بماند منظور به کار خود تلقی شده است ضروری است در طول بیماری همه گیر. مورنو گفت که او معتقد است بسیاری از آنها آلوده شده اند توسط دیگر farmworkers در این زمینه است. او گفت که او خواسته است مهاجران با علائم به ماندن در خانه, اما آنها به او گفت که آنها نمی توانند متوقف کردن کار.

“آنها دیگر هیچ درآمد یا منابع و خانواده های آنها خواهد شد در غیر این صورت گرسنه” مورنو نوشت. “آنها می ترسند به درخواست برای تغذیه کمک برنامه هایی مانند زندان کالیفرنیا طرح کمک های غذایی مکمل برنامه به دلیل ترس که اگر آنها دریافت آن منافع عمومی شارژ حکومت را خود تاثیر منفی وضعیت مهاجرت در آینده است.”

برخی از farmworkers مبتلا به اضطراب شدید و افسردگی به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر نیز ترس از دریافت خدمات بهداشت رفتاری با توجه به مورنو.

به عنوان coronavirus همه گیر است طرح میتوانست زندگی آمریکایی در چند هفته گذشته طرفداران و دولت را خواستار شده است در دولت برای جلوگیری از اجرای عمومی جدید هزینه آزمون تا بحران بهداشت عمومی abates.

ماه گذشته, U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی (USCIS) که اداره حکومت گفت: آن را نمی خواهد به حالت تعلیق در آزمون. اما این سازمان با صدور بیانیه ای خواستار مهاجران با COVID-19 علائم به دنبال درمان های پزشکی. USCIS گفت: این امر در نظر نمی “تست درمان و مراقبت های پیشگیرانه (از جمله واکسن, اگر واکسن در دسترس می شود) مربوط به COVID-19” در تعیین آن به که آیا یک مهاجر یا مهاجر آینده نگر است — یا به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به یک “اتهام عمومی.”

علاوه بر این USCIS گفت: این امر اجازه می دهد تا مهاجران را به نشان می دهد که آیا اجتماعی فاصله و یا قرنطینه اقدامات نهفته خود را در کار و تحصیل و آنها را وادار به استفاده از منافع عمومی در طول بحران. “برای مثال اگر بیگانه است که مانع از کار و یا حضور در مدرسه و باید با تکیه بر منافع عمومی برای مدت زمان COVID-19 شیوع و بازیابی فاز بیگانه می تواند به ارائه یک توضیح و مربوط به حمایت از اسناد و مدارک” راهپیمایی کردند.

در روز دوشنبه تشکیل پرونده, اما, طرفداران و پزشکان گفت: این بیانیه انجام داده است کمی به سرکوب احساس وحشت و نگرانی در میان جوامع مهاجر.

“ترس و سردرگمی کرده است همچنان در جمعیت بیمار در رابطه با اتهام عمومی و دسترسی به COVID-19 مربوط به مراقبت و مزایای دیگر حتی پس از این ارشاد صادر شد” مورنو نوشت. “بسیاری از بیماران به نظر می رسد غافل از هدایت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im