من فکر نمی کنم شما باید daunted ایده ساخت یک ceviche در خانه. مهم این است که برای به دست آوردن مطلق تازه ترین ماهی ممکن است. اگر شما می توانید خرید از یک ماهی فروش (در آب و هوای فعلی آن را به ارزش گفت که مقدار زیادی از fishmongers و فروشگاه آنلاین ارائه خواهد شد) و بررسی به صورت زیبا و چشمان روشن و گوشتی صورتی رنگ در داخل دهان و آبشش. می توان آن را روی حیله و تزویر برای حذف پوست ماهی تا بخواهید ماهی فروش خود را به انجام این کار و یا ترک پوست ،

دبستان زمان: 15 دقیقه

در خدمت

چهار

مواد تشکیل دهنده

  • 2 کل دریا ماهی با وزن 600 گرم در هر filleted و پوست حذف یا 4 ماهی دریای فیله وزن حدود 150 گرم در هر
  • 2 کوچک رازیانه لامپ توپودری و نازک و هر fronds محفوظ است
  • 100 میلی لیتر روغن زیتون
  • 4 متوسط-بزرگ یا کوچک 5 خون پرتقال
  • تازه fronds شوید به پایان (اختیاری)

روش

  1. بریدن فیله ماهی را در یک زاویه به برش های نازک به عنوان شما را در یک طرف ماهی قزل آلا. ترک در یک صفحه و سرما در یخچال تا آماده برای استفاده است.
  2. در ضمن marinate قطعه قطعه رازیانه در یک دریبل از روغن زیتون و خود را کنار بگذارند.
  3. تکه تکه کردن پوست و مغز از پرتقال و فشار بیش از حد آب از پوسته را در یک کاسه کوچک. یا تکه بین غشاء به انتشار بخش ابتلا به آب در کاسه و یا در مورد کوچکتر پرتقال نازک برش چهار نفر از آنها را به صورت افقی و فشار آب پنجم به کاسه. ماهوت پاک کن زدن در روغن زیتون و فصل را به آرامی.
  4. ذخیره کردن ماهی در یک صفحه گرامافون خدمت و به آرامی فصل است. ترتیب قطعه قطعه رازیانه و پرتقال بخش و یا برش در بالا و یا اطراف ماهی. قاشق خون پرتقال و روغن زیتون را پانسمان سخاوتمندانه بیش از بالا. پایان با محفوظ رازیانه fronds یا چند عدد شوید. بلافاصله خدمت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de