جستجو برای “Glee” بازیگر Naya Rivera همچنان برای چهارمین روز

مقامات روز شنبه گفت جستجو برای Naya Rivera ادامه داد: روز شنبه برای چهارمین روز است. 33-year-old “Glee” بازیگر رفت از دست رفته در حالی که در یک دریاچه با او 4 سال در Los Padres جنگل ملی در شهرستان ونتورا این هفته است.

CBS Los Angeles, گزارش های جست و خدمه شد و انتظار می رود برای ادامه به استفاده از سمت اسکن سونار تکنولوژی و جسد سگ را به عنوان آنها به دنبال ریورا در سراسر دریاچه Piru است که بیش از دو مایل طول و 130-پا در عمیق ترین نقطه.

شنبه, علامت چهارم خود را بعد از جستجو.

سروان. اریک Buschow از ونتورا شهرستان کلانتر دفتر گفت: سمت-اسکن سونار فن آوری فراهم می کند و خدمه با یک تصویر دقیق که پس از آن اجازه می دهد تا آنها را به “تمرکز بر روی چیزهای خاص را به جای قرار دادن غواصان در آب زمانی که آنها احساس در اطراف آنجا که آنها می توانید ببینید.”

در حال حاضر خدمه خواهد شد با تمرکز بر بخش شمالی دریاچه.

ریورا و پسر او در زمان به آب در اجاره یک پل موقت نظامی زدن قایق به عقب در روز چهارشنبه. ساعت بعد پسر او داشت در قایق تنهایی پوشیدن ژاکت زندگی.

محققان گمان نمی foul play; امنیتی ویدئو نشان می دهد که این جفت ارز که تنها دو نفر سرنشین.

“ما نمی دانیم که اگر او در حال رفتن به توان پنج دقیقه از در حال حاضر و یا پنج روز از هم اکنون” Buschow گفت.

People Naya Rivera
گروهبان. کارل پترسون از شهرستان ونتورا کلانتر ادامه جستجو برای از دست رفته بازیگر Naya Rivera در دریاچه Piru (جمعه 10 ژوئیه سال 2020 در لس پادرس جنگل ملی در ایالت کالیفرنیا. کریس Pizzello/AP

مقامات روز پنجشنبه گفت که آنها بر این باورند ریورا غرق در “آنچه که به نظر می رسد به یک حادثه غم انگیز و گفت: جستجو و نجات در تلاش تبدیل شده بود به جستجو و بازیابی تلاش با ریورا دیشب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im