سیاتل پلیس روشن “اشغال” منطقه بازداشت بیش از 20

پلیس سیاتل نشان داد تا در نیروی اوایل روز شنبه در شهر “اشغال” در اعتراض به منطقه, پاره کردن تظاهرکنندگان’ چادر و استفاده از دوچرخه به گله معترضان به دور است. این حرکت پس از شهردار صادر اضطراری جهت است که این منطقه پاک شود پس از دو کشنده تیراندازی در کمتر از دو هفته.

تصاویر تلویزیون نشان داد هیچ نشانه ای از درگیری میان پلیس بسیاری از لباس ضد شورش و ده ها تن از معترضان در “کاپیتول هیل اشغالی در اعتراض به” منطقه که قرار بود در نزدیکی مرکز شهر در پی پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

Racial Injustice Seattle
یک معترض می ایستد و با دست او را در مقابل یک جاده مسدود شده توسط پلیس سیاتل در کاپیتول هیل سازمان منطقه اعتراض اوایل یکشنبه, جولای 1, 2020. آرن Ranen / AP

پلیس swarmed منطقه شناخته شده به عنوان ریز ریز در حدود ساعت 5 و یک انفجار با صدای بلند شنیده شد در حدود 6:15 صبح به دنبال یک ابری از دود. پلیس سیاتل گفت: این اتش روشن توسط معترضی که هیچ نیروی استفاده شده است توسط افسران CBS وابسته KIRO-تلویزیون گزارش شده است.

حداقل 23 نفر دستگیر شدند گفت: رئیس پلیس کارمن بهترین. پلیس گفت: یکی از افراد دستگیر 29 سال داشت و کارد آشپزخانه بزرگ و لوله های فلزی.

“کار ما این است که برای حمایت از تظاهرات مسالمت آمیز اما آنچه اتفاق افتاده است در این خیابان بیش از دو هفته گذشته یاغی است و آن را وحشیانه و خط پایین این است که به سادگی غیر قابل قبول” بهترین به خبرنگاران گفت:.

پلیس پاره کردن نرده ها که معترضان تا به حال ساخته شده در اطراف چادر خود را و با استفاده از باتوم به فشار با نوک انگشت در داخل بوته ظاهرا به دنبال افرادی که ممکن است پنهان در داخل. یک افسر در زمان پایین نشانه ای گفت: “ما تا زمانی که خواسته های ما عبارتند از: 1. پال خواستار قطع بودجه دولت SPD 50 ٪ در حال حاضر. 2. صندوق سیاه جوامع است. 3. رایگان تمام شد.”

اکثر معترضان به نظر میرسد که پراکنده چند ساعت پس از این عملیات آغاز شده و مسلح افسران نگاه از پشت بام ها به عنوان پاک کردن خدمه و کارگران وارد به شکستن جداول و برزنت است که معترضان در حال راه اندازی در این منطقه.

افسران تحقیق در مورد وسایل نقلیه مختلف گردان منطقه بعد از پلیس دیدم مردم در داخل آنها “با سلاح گرم/زره پوش” به پلیس گفت: در یک صدای جیر جیر اضافه کرد که وسایل نقلیه به نظر نمی رسد به “قابل رویت پلاک.”

معترضان اشغال کرده بود چند بلوک در اطراف پارک برای حدود دو هفته و پلیس رها حوزه ایستگاه زیر standoffs و درگیری با معترضان که خواستار نژادی عدالت و پایان دادن به خشونت پلیس.

پلیس گفت که آنها نقل مکان کرد برای محافظت از این پس شهردار جنی Durkan صادر سفارش برای معترضان به ترک.

“پس از تظاهرات در شرق حوزه منطقه آغاز شد و در ژوئن 8th, دو نوجوان کشته شده اند و سه نفر به طور جدی زخمی در اواخر شب حوادث” پلیس سیاتل گفت: در توییتر. “پلیس نیز مستند سرقت ضرب و جرح و دیگر جرایم خشونت آمیز.

صدای جیر جیر اضافه شده است که “مظنون در سال های اخیر تیراندازی هنوز هم ممکن است در منطقه و از آنجا که بسیاری از مردم در این منطقه در اختیار داشتن سلاح گرم است.”

بهترین گفت: او در پشتیبانی از تظاهرات مسالمتآمیز اما که “به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

“ریز ریز تبدیل شده است بی قانون و بی رحمانه است. چهار تیراندازی–دو کشنده-سرقت ضرب و جرح و خشونت و بی شماری ملک جنایات رخ داده در این چند بلوک منطقه” او گفت:.

شده است نصب تماس با منتقدان از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حذف معترضان پس از تیراندازی منجر به مرگ است.

معترضان گفته اند که آنها نباید مورد سرزنش خشونت در این منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de