دوم Cook County, زندان, زندانی کرد پس از آزمایش مثبت برای coronavirus گزارش CBS Chicago. لسلی Pieroni 51 بود مرده دوشنبه شب در یک بیمارستان محلی با توجه به طبخ شهرستان کلانتر دفتر.

او می خواهم در بیمارستان بستری شده است از جمعه بعد از تست مثبت برای COVID-19the sheriff شدهاند. علت رسمی مرگ در انتظار یک کالبد شکافی اما او معتقد بود که در اثر عوارض ناشی از این ویروس در کشورمان …

leslie-pieroni.jpg
لسلی Pieroni در عکسي کوک کانتی (ایلینوی) کلانتر,

Pieroni رزرو شده بود به زندان on Dec. 23, 2018, پس از دستور برگزار شد بدون پیوند به حادثه ماه قبل از زمانی که او به اتهام آزار جنسی یک پسر بچه زیر 13 کلانتر شدهاند.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

او به اتهام درنده جنایی تجاوز جنسی و تشدید جنایی سوء استفاده جنسی شد و در حال حاضر غیر سازگار مجرم جنسی ثبت شده در آن زمان به دستگیری کلانتر شدهاند.

در سال 2006 Pieroni محکوم به هشت سال زندان برای ارتکاب تجاوز جنسی مربوط به دو فرزند است. او همچنین به اتهام عدم ثبت نام در سال 2017 شد و محکوم به دو سال آزادی مشروط در فوریه 2018, کلانتر گفت.

اولین زندانی به مرگ از COVID-19 شد جفری Pendleton, 59 بود که مرده در یکی دیگر از بیمارستان محلی یکشنبه شب.

او شده است می خواهم در بیمارستان از شنبه قبل از بعد از تست مثبت برای COVID-19 کلانتر, گفت:.

همانطور که از 5 p. m. روز شنبه وجود دارد 276 تن از بازداشت شدگان در بازداشت بود که آزمایش مثبت برای coronavirus, مقامات گفت.

یک قاضی فدرال رد درخواست پنج شنبه برای آزادی جمعی از زندانیان از زندان با توجه به COVID-19 نگرانی اما به دستور کلانتر کارکنان برای اجرای جدید اقدامات ایمنی برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

زندان بوده است به نام تک بزرگترین coronavirus کانون در کشوراما Cook County Sheriff توماس پیکان ادعا می کند که اعداد بزرگ در حال نتیجه تهاجمی تست. او گفت: در مجموع اغلب در ارتباط با زندان نیز شامل 150 COVID مثبت کلانتر کارکنان حتی اگر برخی نمی در واقع کار در زندان از امکانات.

“آنها انداخت در کارکنان که افسران پلیس که هرگز در زندان کارمندان که هرگز در زندان,” او گفت:. “به طوری که یک بیت از یک مشکل است. من 5 ساله را میخ ریاضی کمی بهتر از آنها انجام داد.”

او همچنین می گوید: تقریبا همه جدید ایمنی مراحل در حال حاضر در محل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im