دوم Covid موج می تواند دو بار به عنوان بسیاری از مرگ و میر و نیاز به ساماندهی بیمه خدمات درمانی بیمارستان ها

موج دوم coronavirus می تواند دو بار به عنوان بسیاری از مرگ و میر به عنوان اولین کارشناسان هشدار داده اند در یک گزارش به سفارش رئیس مشاور علمی.

یک گروه از 37 دانشمندان از فرهنگستان علوم پزشکی خواسته شده بود توسط Sir Patrick blue palace hotel به مدل مناسب بدترین سناریو برای زمستان آینده و توصیه به دولت در مورد چگونه برای جلوگیری از آن.

کارشناسان هشدار می دهند که 119,000 مردم ممکن است مرگ در بیمارستان اگر موج دوم بازدید در حالی که بیمه خدمات درمانی در برخورد با بد زمستان فصل آنفولانزا.

تحت چنین سناریو روز قیامت تولید مثل ‘R’ رای افزایش می 1.7 سپتامبر با عفونت اوج در ژانویه و فوریه.

تعداد کل مرگ و میر ممکن است حتی بالاتر به عنوان گزارش می کند عامل مرگ و میر در مراقبت از خانه.

نویسندگان می گویند آن است که مهم به سازماندهی مجدد بیمه خدمات درمانی و مراقبت های اجتماعی به طوری که coronavirus بیماران نگهداری می شوند و دور از دیگران است. بسیاری از مردم گرفتار این ویروس در بیمارستان یا در خانه های مراقبت پس از بيماران ترخيص شده بدون اینکه تست شده است.

گسترده, تست, یافت, تماس, ردیابی و در سراسر کشور نظارت نیز حیاتی به ماندن در بالای این بیماری کارشناسان می گویند و آنها را به نام برای گسترده تر جذب واکسن آنفولانزا برای جلوگیری از بیمه خدمات درمانی از غرق.

“پنجره ای برای عمل در حال حاضر است” گفت: گزارش نویسنده Dame آن جانسون استاد بیماری های عفونی اپیدمیولوژی در دانشگاه کالج لندن است.

“عفونت نرخ پایین هستند و ما رو هم به فکر نفس کشیدن و در بالای همه چیز.

“هر زمستان ما شاهد یک افزایش در تعداد افراد بستری شده در بیمارستان و در تعداد زیادی از مردم در حال مرگ در انگلستان است.

“ما نیاز به حداقل رساندن coronavirus و آنفولانزا انتقال در همه جا و به خصوص در بیمارستان ها و خانه های سالمندان. ما نیاز به سلامت و مراقبت اجتماعی و پیگیری و ردیابی و جداسازی برنامه آماده برای زمستان. این می تواند انجام شود اما این باید انجام شود در حال حاضر.”

این تیم متشکل از کارشناسان بیماری های عفونی بهداشت عمومی و آمار هواشناسي و مراقبت های اولیه.

این گزارش هشدار می دهد که یک موج جدید همراه با بیمه خدمات درمانی درمان جمع شدن و امکان یک بیماری همه گیر آنفلوآنزا مطرح می تواند یک خطر جدی برای بهداشت و درمان در انگلستان است.

زمستان همیشه دشوار است برای بیمه خدمات درمانی به دلیل بیماری های عفونی شایع تر است و بیماری هایی مانند آسم, حمله قلبی, بیماری مزمن انسدادی ریه و سکته مغزی تمایل به بدتر.

بدترین سناریو فرض بر این است که دولت نمی خواهد پاسخ به افزایش موارد دیگر گسترده مستند.

با این حال جدید پیش بینی کرده اند در میان نیست در نتایج اخیر از دگزامتازون دادگاه که می تواند قابل ملاحظه ای کاهش مرگ و میر نویسندگان پذیرفت.

این تیم همچنین دو مدل دیگر حالات که در آن R تعداد برگزار شد 1.1 و 1.5 در بر داشت و مرگ و میر را بین 1,300 و 74,800 بود.

استفان Holgate استاد Immunopharmacology و مشاور افتخاری پزشک در دانشگاه ساوتهمپتون گفت: “بدترین سناریو مورد یک احتمال واقعی است که در برابر آن به میخکوب کردن محکم کردن از توصیه های.

“در این سناریو ما دیدن جدید و تجدید حیات Covid-19 و اوج coronavirus عفونت می تواند جدی تر از یک ما فقط از طریق بوده است. ما در حال حاضر در یک دوره آرامش نسبی و باید از این فرصت برای آماده سازی.

“تست و ردیابی نیاز به upscaled در زمستان و ما نیاز به باز کردن کسانی که آنفولانزا از کسانی که درست coronavirus. بیمارستان ما نیاز به جایگزین برای حفظ coronavirus و کسانی که بدون آن از هم جدا است.

“ما نیاز به یک سریع سیستم نظارت در بریتانیا بنابراین ما می توانیم نقطه شیوع زمانی که آنها رخ می دهد.”

R نرخ در بریتانیا است که در حال حاضر بین 0.7 و 0.9 اما کارشناسان گفت: آنها انتظار داشتند که آن را به افزایش بیشتر محدودیت ها برداشته.

خطر عفونت را نیز تبدیل به بالاتر در زمستان که مردم زمان بیشتری را صرف در داخل خانه و نگه داشتن پنجره ها و درهای بسته, توقف تهویه. نویسنده پروفسور Azra غنی صندلی در بیماری های عفونی اپیدمیولوژی امپریال کالج لندن گفت: “آن را نیز ممکن است این ویروس می تواند زنده ماندن در شرایط سردتر. همه نیاز به درک که Covid-19 نشدن دور.

“معقول بدترین سناریو ما را انتخاب کرده اند R ارزش 1.7. اگر ما این فرض پس از آن ما مدل سازی نشان می دهد که Covid 19 خواهد افزایش از سپتامبر اوج با موارد در ژانویه و فوریه سال آینده. و این همزمان است با اوج تقاضا در خدمات بهداشتی.

“که تولید حدود 120.000 covid مرگ و میر ناشی از سپتامبر تا ژوئن.

“ما نیاز به این تهدید به عنوان یک موج جدید از Covid بسیار جدی اما ما می توانیم آماده سازی در حال حاضر و مطمئن شوید این نیست تبدیل شدن به یک واقعیت است.”

جدا کردن داده ها دیده می شود توسط نگهبان نشان می دهد که وجود دارد این است که بزرگ منطقه ای تنوع در نرخ مرگ و میر بیماران در بخش مراقبت های ویژه.

به طور کلی مرگ و میر در بخش مراقبتهای ويژه در انگلستان و ولز است که در حال حاضر 39 درصد اما در یک ناشناس اعتماد در جنوب غرب هشت در 10 بيمار فوت کرده در حالی که فقط یک در هشت کشته شده بود در بهترین اجرای لندن اعتماد.

کارشناسان هشدار داده است که این ارقام ممکن است به صورت اریب به دلیل برخی تراست بسیار تعداد کمی از بیماران نیاز به مراقبت های ویژه. جمعیتی از مناطق نیز ممکن است پشت سر اختلاف با مناطق با جمعیت به احتمال زیاد به کرایه بدتر گفت: پزشکان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im