دوم خواندن حمله با چاقو قربانی به نام جو ریچی-Bennett

دومین قربانی از خواندن حمله تروریستی بوده است به نام 39 ساله جو ریچی-Bennett, یک شهروند آمریکایی که بنا به گزارش ها نقل مکان کرد و به انگلستان 15 سال پیش.

با توجه به مراسم تجلیل ارسال شده در اجتماعی, رسانه ها, Mr Ritchie-Bennett دوستان با 36 ساله معلم جیمز فورلانگ تنها دیگر قربانی به نام شده است.

آقای ریچی-بنت در Facebook صفحه متحده او در اصل از فیلادلفیا در پنسیلوانیا و سفیر آمریکا در انگلستان وودی جانسون تایید کرده است یک شهروند آمریکایی کشته شده در این حمله در Forbury باغ.

The Philadelphia Inquirer, روزنامه صحبت با آقای ریچی-Bennett پدر و گفت: او در ابتدا کار برای یک شرکت حقوقی در لندن پس از مهاجرت به بریتانیا در یک دهه و نیم پیش.

او بعدها پیوست هلندی دارویی شرکت که مقر آن در خواندن حدود 10 سال پیش.

آقای ریچی-Bennett برادر رابرت ریچی یک کاپیتان در فیلادلفیا نیروی پلیس و گفت: روزنامه های محلی: “من او را دوست دارم. من همیشه باید. من همیشه خواهد شد. او یک مرد بزرگ.

“ما استفاده می شود به بازی با هم در هر روز است. ما سوار دوچرخه هم هر روز. خانواده ما دل شکسته است و در کنار خودمان. او سزاوار نیست به بیرون رفتن مثل این.”

آقای ریچی-بنت را نیز به نام رابرت گفت: “من عاشق پسر من با تمام قلب من و تمام روح من است.

“ما در حال عزاداری و ما در حال تلاش برای تصمیم گیری آنچه که ما در حال رفتن به انجام. این 3,500 مایل دور. آنها هنوز هم در مستند بیش از وجود دارد با کروناویروس و من نمی دانم چه چیز دیگری می گویند.”

آقای جانسون در توئیتر خود نوشت: “پیشنهاد من عمیق ترین تسلیت من به خانواده های کشته شدگان در این حمله در ژوئن 20.

“به ما غم و اندوه بزرگ این شامل یک شهروند آمریکایی. افکار ما هستند با تمام کسانی که تحت تاثیر قرار است.

ضمن محکوم کردن این حمله کاملا و ارائه کمک های ما به اجرای قانون است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im