به عنوان متحده شروع به بازگشایی و اجتماعی فاصله قوانین, آرام, مقامات بهداشت عمومی هشدار در مورد موج دوم ممکن است از coronavirus موارد بعد از این سال. دکتر Shoshana Ungerleider یک طب داخلی پزشک در ساتر سلامت در سان فرانسیسکو گفت: در O’DONNELL که مقامات بهداشت عمومی موافقت دور دیگری از موارد است “بسیار به احتمال زیاد به رخ می دهد.”

Ungerleider گفت: پتانسیل موج دوم همزمان با فصل آنفولانزا می تواند باعث بسیاری از سردرگمی با توجه به همپوشانی در علائم بین ویروس ها. “این ممکن است قرار دادن یک فشار سنگین بر یک در حال حاضر مشمول مالیات سیستم بهداشت و درمان, بنابراین من فکر می کنم ما نیاز به آماده شدن برای این در حال حاضر” Ungerleider گفت.

زمان تاخیر بین عفونت و علائم همچنین می تواند باعث افزایش موارد در ایالات متحده آمریکا به عنوان اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و آرام هستند. “شهر و مقامات دولتی و همچنین مکان های نیاز به آماده شدن و به درک که مکان ممکن است نیاز به سرعت در چاپ مجدد stay-at-home سفارشات اگر در واقعیت این محلی شیوع شروع به رخ می دهد ،” Ungerleider گفت. “ما نیاز به ادامه تمرکز بر گسترش و تست تماس با ردیابی.”

Ungerleider گفت که از رمان coronavirus است که فقط 16 هفته وجود دارد بسیاری هنوز نمی دانیم. “مردم باید آگاه باشید که این ویروس نرفته است و مردم باید هوشیار باشند,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im