Thousands از مدارس سراسر کشور خود را به یک سطح نتایج آمار و ارقام منتشر شده توسط وزارت آموزش و پرورش بر اساس سالانه.

آخرین نتایج سال گذشته را سال تحصیلی به پایان رسید که در تابستان 2019. هر مدرسه شده است رتبه بندی در جستجو ما جدول لیگ با توجه به میانگین امتیاز در هر دانشگاهی ورود و سپس در درصد از دانش آموزان دستیابی به AAB یا بهتر است با دو تسهیل افراد است.

  • جستجو برای بهترین مدارس در نزدیکی شما برای نتایج GCSE
  • جستجو برای بهترین مدارس ابتدایی در نزدیکی شما

پیدا کردن مدرسه خود را

ما ابزار تعاملی اجازه می دهد تا شما را به جستجو آخرین نتایج مدارس در منطقه خود و مقایسه مدارس از انتخاب خود را در برابر یکدیگر است.

کلیک کردن بر روی یک فرد مدرسه نام به ارمغان می آورد تا اطلاعات دقیق تر از جمله درصد از دانش آموزان دستیابی به AAB و میانگین امتیاز هر مطلب.

فردی مدرسه بخش نیز نمایش مدرسه در محل سکونت و تعداد کل دانش آموزان است.

بالای 100 مدارس

تیوی جدول زیر رتبه برتر کشور 100 مدارس با متوسط نمره نقطه در هر دانشگاهی ورود و سپس درصد دانش آموزان دستیابی به AAB.

با توجه به رتبه بندی ما رایگان مدرسه کالج کینگ لندن ریاضی مدرسه, لندن, است, بالا انجام مدرسه در کشور است. آن است که تنها غیر مستقل در بالا 10 به طور متوسط 54 امتیاز در هر دانشگاهی ورود و 90 درصد از دانش آموزان سطح دستیابی به AAB با دو تسهیل افراد است.

Magdalen کالج مدرسه آکسفورد و برایتون, کالج, Brighton در مکان های دوم و سوم در رتبه بندی.

بالای 100 مدارس برای سطوح ذکر شده در جدول زیر 78 مستقل مدارس.

معیارهای توضیح

Oتو مدارس ابزار مقایسه نشان می دهد که معیارهای مختلفی مربوط به عملکرد مدرسه. اول این است که هر مدرسه آخرین Ofsted امتیاز که صفوف آن هم فوق العاده خوب نیاز به بهبود و یا ناکافی است.

این همچنین شامل بسیاری از دانش آموزان اخذ AAB با دو تسهیل افراد است. تسهیل یک سطح هستند که معمولا مورد نیاز برای ورود به دانشگاه های پیشرو. آنها عبارتند از: علوم, ریاضی, جغرافیا, تاریخ, زبان انگلیسی و زبان.

متوسط نمره نقطه به شما می گوید میانگین امتیاز زمانی که دانش آموزان در هر سطح ورودی. ممکن است حداکثر متوسط خواهد بود 60 – معادل یک*.

در نهایت ارزش افزوده اندازه گیری نشان می دهد که بهبود دانش آموزان را بین GCSE و A-level. مثبت نمرات نشان می دهد که دانش آموزان را بهتر پیشرفت از کسانی که در دیگر مدارس مشابه قبل با پيشرفت تحصيلی.

شما همچنین می توانید:

  • جستجو برای بهترین مدارس مستقل برای نتایج GCSE
  • جستجو برای بهترین مدارس مستقل برای یک سطح نتایج
  • جستجو برای بهترین مدارس دستور زبان برای نتایج GCSE

مدرسه مکان جمع

پیدا کردن یک مدرسه خوب جایی برای فرزند شما می تواند یک تجربه استرس زا با پدر و مادر اغلب نیاز به انجام یک عمل تعادل بین مدرسه عملکرد و احتمال فرزند خود را از گرفتن یک محل.

بut تحقیقات جدید از تلگراف نشان داده است که از این مدارس به عنوان رتبه ممتاز در کشور وجود دارد هنوز هم 918 مدارس ابتدایی و 104 مدارس متوسطه بودند که زیر مشترک در سال 2019.

با وارد کردن کد پستی خود را به ابزار زیر شما می توانید نه تنها پیدا کردن زیر مشترک مدارس در منطقه خود را, اما همچنین ارزیابی خود را Ofsted رتبه بندی برای پیدا کردن بهترین و واقعی ترین مدرسه به درخواست برای کودک خود را.

Note: مدارس ممکن است داده ها را در جداول دلایل متعددی از جمله: تعداد کمی از دانش آموزان (که خطرات فردی دانش آموز را نتایج مشخص); تحقیقات maladministration از آزمون; و یا به دلایل دیگر فراتر از مدرسه را کنترل کنید.

بسیاری از مستقل و مدارس دولتی نمره صفر (یا بسیار پایین نمرات) اگر آنها را وارد کنید و تمام یا اکثر دانش آموزان برای جایگزین مدارک که مورد تأیید دولت است. جدول در این مقاله با استفاده از به روزترین Ofsted داده بود که منتشر شد در ماه سپتامبر. این نیز ممکن است که پس از آن تجدید نظر نیست و در عین حال منعکس شده در سراسر کشور Ofsted داده است. ما به روز رسانی جدول به صورت دوره ای به عنوان به زودی به عنوان Ofsted منتشر شده ملی تجدید نظر.

جدول در این مقاله با استفاده از به روزترین Ofsted داده بود که منتشر شد در ماه اوت سال 2019. این نیز ممکن است که پس از آن تجدید نظر نیست و در عین حال منعکس شده در سراسر کشور Ofsted داده است. ما به روز رسانی جدول به صورت دوره ای به عنوان به زودی به عنوان Ofsted منتشر شده ملی تجدید نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de