سرویس مخفی عوامل عجله جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به کاخ سفید پناهگاه در شب جمعه به عنوان صدها نفر از معترضان با تجمع در مقابل ساختمان اجرایی عمارت برخی از آنها با پرتاب سنگ و عمل کشیدن در پلیس موانع.

آقای ترامپ صرف نزدیک به یک ساعت در پناهگاه بود که طراحی شده برای استفاده در شرایط اضطراری مانند حملات تروریستی با توجه به یک جمهوری خواه به کاخ سفید بود که مجاز به عموم بحث در مورد مسائل خصوصی صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود.

حساب تایید شده توسط یک دولت رسمی نیز به شرط ناشناس ماندن.

ناگهانی تصمیم توسط عوامل بر لرزاند خلق و خوی در داخل کاخ سفید که در آن از شعارهای معترضان در پارک لافایت می تواند شنیده شود تمام آخر هفته و سرویس مخفی عوامل و مأموران اجرای قانون تلاش برای مهار جمعیت.

روز جمعه تظاهرات بودند باعث مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از او دوخته بود با گردن سیاه و سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس است.

تظاهرات در واشنگتن و خشونت تبدیل شد و به نظر می رسد به گرفتن افسران ، آنها را برانگیخت یکی از بالاترین هشدار در کاخ سفید پیچیده پس از حملات 11 سپتامبر در سال 2001 است .

“کاخ سفید نیست اظهار نظر در مورد پروتکل های امنیتی و تصمیم گیری گفت:” سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere.

سرویس مخفی گفت: بحث در مورد معنی و روشهای حفاظتی آن عملیات.

رئیس جمهور حرکت به پناهگاه برای اولین بار در گزارش نیویورک تایمز.
کسب و کار شده اند و آسیب های خشونت در واشنگتن


اعتبار: مندل فا نگن/AFP

رئیس جمهور و خانواده اش شده اند متزلزل اندازه و سم از جمعیت با توجه به خواه. آن را بلافاصله روشن نیست اگر بانوی اول Melania Trump و زوج 14 ساله و پسر بارون پیوست جمهور در پناهگاه.

سرویس مخفی پروتکل را به نام برای تمام کسانی که تحت آژانس حفاظت در پناهگاه زیرزمینی.

آقای ترامپ گفته مشاوران او نگرانی در مورد ایمنی خود را در حالی که هر دو بخش خصوصی و عمومی ستایش کار سرویس مخفی.
یک دوچرخه سوار می گذرد نقاشی های دیواری در کنار یک ساختمان در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن


اعتبار: مندل فا نگن/AFP

آقای ترامپ سفر به فلوریدا در روز شنبه به نظر اولین سرنشین دار به فضا پرتاب از ما در نزدیک به یک دهه. او در بازگشت به کاخ سفید مجازی تحت محاصره با معترضان – برخی از خشونت – جمع آوری فقط چند صد متر دور از طریق بسیاری از شب.

تظاهرکنندگان بازگشت و در بعد از ظهر یکشنبه رو خاموش در برابر پلیس در پارک لافایت به شب.

آقای ترامپ ادامه داد: تلاش خود را برای پروژه های قدرت با استفاده از یک سری از التهاب توییتهایی و ارائه حزبی حملات در طول زمان بحران ملی.

به عنوان شهرهای سوخته شب پس از شب ها و تصاویر خشونت تحت پوشش تلویزیون آقای ترامپ مشاوران در مورد چشم انداز یک بیضی آدرس دفتر در تلاش برای کاهش تنش است. این مفهوم به سرعت اوراق برای عدم سیاست های پیشنهادی و خود رئیس جمهور ظاهری سردی در ارائه یک پیام وحدت.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر نمی رسد در روز یکشنبه. یک مقام کاخ سفید که مجاز به بحث در مورد برنامه ریزی جلوتر از زمان گفت که آقای ترامپ بود و انتظار می رود در روزهای آینده به منظور جلب تفاوت بین مشروع خشم معترضان مسالمت آمیز و غیر قابل قبول اقدامات خشونت آشوبگران.
کار پلیس را برای حفظ تظاهر کنندگان در تظاهرات در واشنگتن


اعتبار: Tasos Katopodis/گتی ایماژ

روز یکشنبه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک پیام از یک مفسر محافظه کار تشویق مقامات برای مقابله با نیروی بیشتر است.

“این است که نمی خواهید برای متوقف کردن تا زمانی که بچه ها خوب هستند و مایل به استفاده از قریب به اتفاق نیروی در برابر مردمان بد” باک خادم نوشت: در یک پیام تکثير توسط رئیس جمهور.

در روزهای اخیر امنیتی در کاخ سفید تقویت شده توسط گارد ملی و پرسنل اضافی از سرویس مخفی و ما پارک پلیس.

روز یکشنبه وزارت دادگستری مستقر اعضای خدمات مارشال ایالات متحده و از عوامل اداره مبارزه با مواد مخدر به مکمل سرباز گارد ملی در خارج از کاخ سفید به گفته یک مقام ارشد وزارت دادگستری رسمی. رسمی نمی تواند بحث در مورد این موضوع علنا صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im