گارد امنیتی به ضرب گلوله کشته و بیش از, ماسک صورت, سیاست, مقامات می گویند

سه نفر متهم شده اند در تیراندازی مرگبار یک گارد امنیتی در یک خانواده فروشگاه دلار در فلینت میشیگان. Calvin Munerlyn, 43 کشته شد مرده پس از یک درگیری مارس 1, زمانی که او حاضر به اجازه می دهد یک مشتری دختر داخل فروشگاه چرا که او با پوشیدن یک ماسک صورت یک دادستان محلی روز دوشنبه گفت:.

Ramonyea Travon اسقف 23; Larry Edward تیگ, 44; و Sharmel Lashe تیگ, 45, همه چهره درجه اول قتل عمد و تفنگ اتهامات در ارتباط به Munerlyn مرگ است. Sharmel تیگ در بازداشت است. پلیس همچنان در جستجوی دو مرد که در نظر گرفته مسلح و خطرناک است.

در اخبار انتشار Genesee County دادستان دیوید Leyton گفت Sharmel تیگ “شروع به فریاد در Munerlyn و تف در او و Munerlyn گفت: او را به ترک فروشگاه و دستور صندوقدار به او خدمت می کنند.”

Sharmel چپ فروشگاه. حدود 20 دقیقه بعد او بازگشت و با دو مرد که مقامات شناخته شده به عنوان لری تیگ و Ramonyea اسقف. دو مرد مواجه Munerlyn و اسقف شات Munerlyn در پشت سر دادستانی گفت.

اسقف است Sharmel تیگ را گفت. دختر شناسایی شد و یا شارژ.

پلیس کشف Munerlyn “ناخودآگاه و خونریزی از سر خود” در صحنه آزادی گفت. او بعد مرده در محلی مرکز پزشکی. “مرگ Calvin Munerlyn است بی معنی و غم انگیز و کسانی که مسئول و پاسخگو خواهد بود به حد کمال تحت قانون” Leyton گفت. “از همه نشانه آقای Munerlyn بود به سادگی به انجام کار خود را در حفظ فرماندار با حکم اجرایی مربوط به COVID-19 بیماری همه گیر.”

family-dollar-tree-homicide.png
پلیس در صحنه یک تیراندازی مرگبار در یک خانواده فروشگاه دلار در میشیگان در جمعه, مه 1 سال 2020 است. WJRT-تلویزیون از طریق NNS

Munerlyn همسر گفت MLive.com که او در امنیت حرفه ای برای نزدیک به سه دهه بوده و در خانواده فروشگاه دلار برای کمی بیش از یک سال است.

یک GoFundMe صفحه ایجاد شده برای Munerlyn و خانواده اش. از جمعه آن را مطرح کرده است بیش از $61,000.

ماه گذشته فرماندار میشیگان گرچن Whitmer دستور ساکنان به پوشیدن چهره-پوشش محصور در مناطق عمومی برای جلوگیری از گسترش این coronavirus که به کشته شدن بیش از 4000 نفر در دولت است.

“این فوق العاده غم انگیز است که در این بحران که این زندگی از دست داده بود” Whitmer به خبرنگاران گفت:. “ما متوجه چقدر مهم آن این است که مردم نگه داشتن سر سطح که ما کار درست را انجام دهید محافظت از خودمان و دیگران است.”

Munerlyn مادر گفت: MLive.com که او می خواهد عدالت برای پسرش. یک شمع افروزی برگزار شد در Munerlyn افتخار یکشنبه شب.

“آنها نمی باید به من عزیزم. همه شما مردم فقط باید انجام دهید این است که گوش دادن به قانون گوش دادن به فرماندار. فقط در خانه بمانند” او گفت:. “اگر شما لازم نیست که به بیرون می آیند و سپس شما نمی خواهد نیاز به یک ماسک مگر اینکه شما در حال خارج شدن مواد غذایی یا ضرورت. همه بچه من بود انجام شد و کار خود را کار و انجام کار خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im