منf شما می خواهم برای دریافت از طریق این نگران کننده بار با برخی از تصاویر قدرتمند و نشاط بخشی آهنگ من تاریخ امروز (سهشنبه 17 مارس) در 3 بعدازظهر به صورت جمعی re-سازمان دیده بان لا لا زمین – که در دسترس است به جریان به صورت رایگان در Netflix بکشد – همزمان با زنده مکالمات در تلگراف سایت. وعده این خواهد بود که یک فضای امن با صفر ویروس جوک. (لطفا به نظرات یک به طور مشابه تاج-پاک کردن منطقه.)

کارگردانی شده توسط Damien Chazelle بازیگران و اما استون و رایان گاسلینگ این اسکار-نامزد نوای هالیوود دوران طلایی (مجموعه در حال حاضر روز لوس آنجلس) است غریب, عاشقانه, شیرین و خنده دار است. در کوتاه: آن را خالص فرار از واقعیات – فقط آنچه را که دکتر دستور داد.

شروع به تماشای همراه با من در 3 بعدازظهر و بیایید چت به عنوان ما. من دوست دارم به عنوان خوانده شده افکار و احساسات خود را در مورد این فیلم در بخش نظرات در روز در زمان واقعی است. من پاسخ به عنوان بسیاری به عنوان من می توانم!

و در این روز بررسی مکمل من سرپرستی خود انزوا جشنواره از 20 عنوان در دسترس عمده خدمات جریان به عنوان یک شهروند راهنمای باید فرهنگ همه ما می تواند لذت بردن از بدون ترک خانه.

به روز رسانی خودکار

خواننده چارلز اروین می گوید: من همیشه فکر می کردم این فیلم را با استفاده از نه سنتی ‘تئاتر صداها” در آن بازیگران منحصر به فرد بود و من مردد در مورد اینکه آیا یا نه من آن را دوست دارم. آنچه خود را در آن ؟

Robbie: من به یاد داشته باشید بستگان شاکی به من که لا لا زمین بود در سینما که گاسلینگ و سنگ نیست به اندازه کافی قوی خواننده یا رقاص آن را بکشد اما برای من که بخشی از نقطه اجرای خود به خود احساس و مستقیم از قلب است. دوباره, آن را بسیار آگاهانه Demy چیزی که من فکر می کنم وجود دارد خاص تازه و هوا scrappiness به دختران جوان از رشفر که کاملا جذاب است.

که نتواند قدیمی هالیوود است ؟

تیاو باز دل شیفتگی با هالیوود است که فقط درخشان از هر جنبه از فیلم در این نقطه ما در حال تماشای یک هزاره فیلمساز و بازیگران و خدمه در تلاش برای بازگرداندن طلایی سن او از دست رفته با یک پیچ و تاب. لا لا زمین را فوق العاده ای لایحه دو با زیر دریاچه نقره ای.

کمی بیشتر در این دوربین کار (با عرض پوزش من یک منتقد فیلم…)

Just به عنوان یک نکته کلی را تماشا کنید که چگونه اغلب مدیر Damien Chazelle (که برنده جایزه اسکار برای این) و فیلمبردار لینوس Sandgren (او را بیش از حد) جذب کل یک صحنه در یک واحد پیوسته حرکت دوربین – برای من که حس تماشای چیزی آشکار در زمان واقعی واقعا رهبری که استادی از هالیوود سبک موسیقی. اگر من به یاد داشته باشید به درستی (من به تماشای این از اوایل 2017) من فکر می کنم همه شماره های موسیقی انجام می شود این راه. فرض کنید ما را ببینید اگر من حق هستم.

چگونه است که در مورد فیلمبرداری?

Tدوربین خود را حرکت مجموعه مرکزی متضاد-جذب پویا خیلی زیبایی: Seb در یک تبدیل خوانده شده میا در Prius. در عین حال آنها هر دو بخشی از همان ترافیک.

و ما خاموش!

Wکلاه باز شماره. یک روز دیگر از مجموعه خورشید لحن را به خوبی برای آنچه شرح زیر است: آن را سرسری پس شادی بخش و خوشدل, اما وجود دارد یک undertow از ناامیدی به شعر و موسیقی است که در حال حاضر بذر این ایده که میا و Seb, اما استون و رایان گاسلینگ شخصیت های تنها یک در یک میلیون احتمال ساخت آن در لس آنجلس است. حتی ساختار وتر است که ادواری Daft Punk-مانند کیفیت است که باعث می شود شما احساس می کنید مانند آن می تواند اجرا و اجرا برای همیشه لطفا برای. (که همچنین آنچه که باعث می شود آن را بسیار جذاب.)

و در حال حاضر برای برخی از نظرات شما فوق العاده خوانندگان:

جیمز فیشر: کسانی که اولین یادداشت از یک روز دیگر خورشید را به من داد goosebumps. من واقعا عاشق این فیلم است.

لوقا ترون: من دوست دارم یک روز دیگر از خورشید – آن من است آهنگ های مورد علاقه از فیلم.

پس چرا La La Land, متعجب?

منرا انتخاب کرده ایم لا لا زمین چون برای من این نشاط بخشی, بدون سبک بودن; خالص فرار از واقعیات است که هماهنگ به ما زندگی واقعی شادی و مراقبت و واقعا تغذیه سازمان دیده بان به عنوان به خوبی به عنوان فوق العاده لذت بخش است. من امیدوارم که شما احساس می کنید همان مورد آن – و یا خواهد آمد به بیش از دو ساعت بعد از. بنابراین با شش دقیقه اجازه دهید کم نور چراغ باز کردن پاپ کورن, آتش تا Netflix بکشد و آماده شدن برای بازی را فشار دهید.

همه نشسته راحتی ؟

Gعود بعد از ظهر همه و با تشکر بسیار برای پیوستن به من برای این آزمایش در خلق و خوی اجتماعی-تقویت: یک گروه زنده re-سازمان دیده بان لا لا زمین برای همه ما در حال حاضر در انزوا به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی که فقط نیاز به یک سینمایی pick-me-up.

These در حال رفتن به دوران سخت برای سینما, کسب و کار, اما امروز watchalong است برای رفتن به یک 100 درصد گواهی تاج-منطقه آزاد – زمان برای لذت بردن از بحث و امیدوارم از دست دادن خودمان در یک فیلم بزرگ با هم. جمعی تجربه یکی از عزیزترین و مهم ترین جنبه های فیلم-تجربه تماشای, و من سر در گم می شود اگر این بیماری همه گیر در حال رفتن به توقف ما را از انجام آن در دسترس نباشد. لطفا تراشه با نظرات خود و مشاهدات در طول و من و من فاب همکار النور سالن – با من در روح و واتساپ – شامل به عنوان بسیاری از ما می تواند در اصلی liveblog.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net