“خود ساخته” در Netflix بکشد: زندگی واقعی داستان خانم: C. J. Walker

نیوزویک | No comments

خود ساخته شده است آخرین Netflix, درام, داستان خانم: C. J. Walker, متولد, سارا Breedlove (با بازی اکتاویا اسپنسر) یک قرن 19 که ساخته شده مراقبت از مو امپراتوری ساخته شده است که او را یکی از ثروتمندترین افراد—و این کشور اولین زن میلیونر است. او همچنین با استفاده از ثروت خود برای تبدیل شدن به یک نیکوکار اهدا او درآمد به تعدادی از سازمان های خیریه آموزشی و بورس های تحصیلی.

Netflix بکشد سری (که عنوان کامل است که خود ساخته: با الهام از زندگی خانم: C. J. Walker) است که بر اساس زندگینامه خود زمین, نوشته شده توسط کارآفرین بزرگ-great-granddaughter یک’Lelia بسته نرم افزاری. صحبت کردن با قرار دادن اسپنسر گفت: از این کتاب: “من استفاده می شود که به عنوان کتاب مقدس من و این فوق العاده بود داشتن [بسته نرم افزاری] درگیر در [نشان می دهد]. بدون او کار وجود دارد بسیاری از اطلاعات ما هرگز شناخته شده در مورد خانم.”

واقعی-داستان زندگی مادام C. J. Walker

متولد شده در ماه دسامبر سال 1867 سارا Breedlove شد کودک از لوئیزیانا sharecroppers. او پنجمین فرزند و متولد اول رایگان و پس از آزادی اعلام در سال 1865.

قبل از ازدواج C. J. Walker (در خود ساخته شده توسط Blair Underwood) او ازدواج کرده بود در 14 بود و سپس تبدیل به یک بیوه 20. زمانی که دختر او یک’Lelia (به عنوان یک فرد بزرگسال توسط Tiffany Haddish) بود دو جفت نقل مکان کرد و به سنت لوئیس که در آن سارا ملاقات شوهر دوم و پس از آن به دنور جایی که او راه اندازی کسب و کار با بیش از یک دلار در پس انداز.

self made netflix true story
Octavia Spencer به عنوان خانم: C. J. Walker/سارا Breedlove در “خود ساخته’
Netflix

پس از او شروع به از دست دادن موهای خود را به یک اختلال پوست سر او توسعه به اصطلاح “واکر سیستم” مراقبت از مو سیستم دفاع به دنبال پس از گیسوان سیاه با پوست سر آماده سازی دستهادائما لوسیون و آهن شن. او پس از آن ایجاد شده و محصولات مختلفی مانند گیاهی, شامپو, مو فوق العاده رشد و Glossine.

او شروع به فروش این محصولات به طور مستقیم به زنان بودند که نا امید شده توسط مو محصولات فروخته شده به آنها را با کسب و کار است. به عنوان کسب و کار خود را گسترش داد او رفت و از فروش محصولات خود را خودش به استخدام یک تیم از saleswomen که او به نام “زیبایی culturalists.”

او طلاق گرفته واکر اما نگه داشته و نام خود را برای کسب و کار خود را که در اوج خود استخدام بیش از سه هزار کارمند, بسیاری از آنها در او “زیبایی culturalists.”

سارا به سرعت تبدیل به یک آیکون سیاه و سفید و aspirational شکل بود که قادر به دستیابی به بسیاری از مظاهر ثروت برخی فکر کرده بودند که تنها در دسترس به مردم است. اما او هرگز از تلاش و کوشش برای کمک به او همکار آمریکایی های آفریقایی تبار. او راه اندازی بورسیه های تحصیلی اهدا شده به سازمان هایی مانند NAACP و موسسه هوور در میان دیگران تا مرگ او در سال 1919 در سن 51.

صحبت کردن با قرار دادن اسپنسر گفت: شخصیت او در حال پخش است “من فکر می کنم زنان احساس به همان شیوه در مورد موهای خود را به عنوان سفید زنان—همه ما یک رابطه عشق و نفرت با ما ، چه خانم بود ایجاد یک روایت و یک فضا برای زنان به قدرت و احساس زیبا. و با آن زیبایی و اعتماد به نفس تبدیل شدن به قدرت و گرفتن شارژ از سرنوشت خود. بنابراین من فکر می کنم که داستان جهانی است. شما لازم نیست که به یک زن سیاه به درک آن است.”

خود ساخته است و جریان در حال حاضر در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>