سناتور. Tammy Duckworth در پاسخ پس از Tucker Carlson نشان می دهد او متنفر امریکا

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson سوال سناتور Tammy Duckworth را میهن پرستی و جنگ عراق کهنه و معیوب در حال حاضر پاسخ داد.

وقتی پرسیده شد که در طول سی ان ان مصاحبه روز یکشنبه اگر مجسمه جورج واشنگتن به عنوان مثال باید پایین آمده Duckworth گفت: “اجازه دهید من فقط می گویند که ما باید شروع به خاموش با داشتن یک گفتگوی ملی در آن” بعد اضافه کرد: “من فکر می کنم ما باید به همه گوش.”

کارلسون خطاب به او دیدگاه خود را نشان می دهد دوشنبه گفت: “تو قرار نیست به انتقاد Tammy Duckworth در هر راه است چرا که او هنگامی که در ارتش خدمت کرده است. اکثر مردم فقط او را نادیده بگیرد. اما زمانی که Duckworth می کند و در صحبت های عمومی شما یادآوری آنچه عمیقا احمقانه و ندانسته به فرد او است.”

او ادامه داد: “یک گفتگوی ملی. لطفا. آنها به دنبال هر بچه colloquy. آنچه آنها می خواهند یک گفتگو با خود. ما صحبت می کنند شما خفه شو و گوش دادن.”

“پس چه چیزی را از همه این? آن را به خوبی در نظر گرفته شده است خارج از محدوده به سوال یک فرد میهن پرستی” کارلسون ادامه داد. “این بسیار قوی شارژ و ما سعی میکنیم که تا کنون به آن را. اما در مواجهه با این همه از این نتیجه نمی تواند اجتناب شود. این افراد در واقع نفرت از امریکا است. وجود دارد یک سوال دیگر در مورد آن است.”

“و در عین حال متناقض در همان زمان آنها به شدت می خواهید به کنترل امریکا بیش از هر چیز” او ادامه داد. “و که منجر به اساسی ترین از همه سوال: شما واقعا می تواند منجر به یک کشور که شما از آنها بدم میاید?”

Duckworth, 52, است در میان کسانی که ذکر شده به عنوان یک پتانسیل معاون ریاست جمهوری انتخاب برای presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن.

پس از کارلسون ساخته اظهارات Duckworth یک Purple Heart گیرنده پاسخ در توییتر.

“آیا @TuckerCarlson می خواهید به پیاده روی یک مایل در من و سپس به من بگویید که آیا یا نه من عاشق امریکا ؟” او هنوز توییتی.

Duckworth که از دست هر دو از پاهای خود را در جنگ عراق است junior سناتور از ایالت ایلینوی است. در سال 2018 او نوشت: نامه ای به جوان تر خود را برای “توجه به خود” سری در “فردا صبح.” در آن او نوشت: در مورد تجربه خود را در ارتش ایالات متحده.

“شما تقریبا می میرند اما شما آن را – فقط به سختی. بقای خود را نمی خواهد که هر چیزی برای انجام با توانایی های خود را. شما آن را زنده را از به طور کامل به دلیل شن فداکاری و آشکار قهرمانی, دیگران,” او نوشت. “شما انجام داده اند چیزی به ارزش فداکاری اما این قهرمانان را به شما یک شانس دوم در زندگی به هر حال.”

در توجه داشته باشید Duckworth همچنین می نویسد: در مورد تصمیم خود برای انتخابات کنگره پس از خروج از ارتش. “شما به یاد داشته باشید که شما یک سرباز و شما هرگز خواهد داد تا هرگز رها میشن و به عنوان یک افسر آن است که مسئولیت خود را به مراقبت از نیروهای خود را,” او نوشت.

از “توجه به خود” نوشته شده بود در مدت کوتاهی قبل از Duckworth شد اولین سناتور را به هنگام تولد در حالی که در دفتر.

CBS اخبار رسیده به Duckworth و کارلسون برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de