سنا acquits مغلوب ساختن پیشی جستن در استیضاح اتهامات رد تماس برای حذف

واشنگتن — مجلس سنا رای به تبرئه رئیس جمهور Donald J. Trump به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره آوردن پایان دادن به پنج ماه حماسه آغاز شد که با خلاف کاران شکایت به اوج خود رسید و فقط در سوم ریاست جمهوری استیضاح محاکمه در تاریخ ایالات متحده است.

در رای گیری در اولین مقاله از استیضاح که در مدت کوتاهی پس از 4 بعد از ظهر 48 سناتور یافت رئیس جمهور به جرم سوء استفاده از قدرت با 52 سناتور رای به تبرئه.

یک جمهوری خواه میت رامنی در ایالت یوتا را شکست حزب خطوط و طرفه با دموکرات ها در رای گیری جرم در مقاله اول. در نمایشی سخنرانی قبل از رای رامنی گفت: آقای ترامپ متعهد “هولناک سوء استفاده از اعتماد عمومی” توسط فشار اوکراین به بررسی رقبای سیاسی خود. رامنی به اوباما را نامزد ریاست جمهوری در سال 2012 شد اولین سناتور در تاریخ برای رای دادن به محکوم کردن یک رئیس جمهور از حزب خود.

در این رای در مقاله دوم از انسداد کنگره 47 سناتور در بر داشت رئیس جمهور گناه در مقابل 53 که رای گناه نیست رامنی بازگشت به جمهوری خواه برابر شده است.

“سنا پس از تلاش دونالد جان مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور ایالات متحده پس از دو مقاله از استیضاح به نمایش گذاشته و در برابر او توسط مجلس نمایندگان و دو سوم سناتورهای حاضر نیست که او را به جرم اتهامات مندرج در آن است بنابراین دستور و حکم است که گفت: دونالد جان تهمت بود و او بدین وسیله تبرئه از اتهامات عنوان شده علیه در گفت و مقالات” قاضی جان رابرتز اعلام کرد پس از رای دادن در دوم مقاله است.

چهارشنبه آرا شده بود یک پایان قطعی برای نزدیک به یک هفته پس از مجلس سنا رای دادند در برابر این امکان جدید شهود و اسناد و مدارک در دادگاه مهمترین سابق مشاور امنیت ملی John Bolton. دموکرات ها التماس سناتورها به صدور احضاریه برای پر کردن در جزئیات بسیار مهم در مورد ارتباط بین این طرح به اوکراین به دنبال تحقیقات و تاخیر در حدود 400 میلیون دلار در کمک های نظامی.

آقای ترامپ شد سوم رئیس جمهور به استیضاح توسط مجلس و تبرئه در سنا محاکمه. او برای اولین بار به انجام این کار در میان گروههای انتخاباتی یک واقعیت است که رنگ دادرسی علیه او.

صحبت با خبرنگاران پس از رای به تبرئه, رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل که تا به حال سازی مجموعه مقالات گفت: زمان آن را برای کنگره به حرکت به دیگر کسب و کار قانونی و ترک قضاوت آقای تهمت اقدامات به رای دهندگان.

“از آن زمان به حرکت بر روی” مک کانل گفت. “این تصمیم شده است. تا آنجا که به من مربوط می شود آن را در آینه و عواقب ناشی از آن در شرایط آینده هستند تا به رای دهندگان این کشور به تصمیم می گیرید که آنها می خواهند به رهبری دولت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر