‘سنا روحانی’ روند پس از باز کردن نماز در استیضاح دادگاه: “برای ما همیشه درو آنچه ما افشانده’

آمریکا روحانی بری سیاه باز روز جمعه استیضاح محاکمه در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با نماز است که شامل یک یادآوری از قانون طلایی و موعظهاى است که سناتور “نمی تواند نادیده بگیرد [خدا] و دور با آن برای ما همیشه درو آنچه ما افشانده.”

سیاه, دعای قبل از روز استیضاح مطرح شده است و در اوج خود رسید در سنا تصمیم به بلوک جدید شهادت شاهدان از شنیده بودن در دادگاه. مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه انتظار می رود که رای دادند و مدتی در هفته آینده.

“ابدی خداوند, خدا, سیاه و سفید” دعا “شما باید خلاصه رفتار اخلاقی در یک جمله: آیا برای دیگران چه می خواهد آنها را برای شما انجام دهد. به یاد ما سناتور که آنها به تنهایی پاسخگو به شما برای انجام آنها.”

عصر ایران اقدام به تماس روحانی سیاه اما نمی تواند رسیدن به هر کسی برای نظر.

barry black, john roberts
سنا روحانی بری سیاه می خواند نماز در طول استیضاح به عنوان قاضی جان رابرتز به نظر می رسد در سنا مجلسی در کنگره آمریکا در تاریخ 30 ژانویه سال 2020 در واشنگتن, DC.
سنا تلویزیون/گتی

سیاه, نماز شد, علوفه برای بحث اینترنت با عبارت “سنا روحانی” به دست آوردن کشش در توییتر. برخی تفسیر نماز خود را به طور مستقیم در سنا و جمهوری خواهان و بسیاری از آنها در حال حاضر نشان داد قصد خود برای رای دادن در برابر شنیدن از شاهدان.

“آه من ایم” پادکست میزبان جان Aravosis. “سنای آمریکا روحانی کشیدن هیچ مشت در طول نماز باز امروز استیضاح محاکمه. این برای تلفن های موبایل مانند با اشاره به خطبه کارگردانی در مغان.”

“سنا روحانی هشدار داد که مجلس سنا در نماز امروز گفت: به خدا ‘آنها نمی تواند شما را نادیده بگیرد و دور با آن. ما همیشه درو آنچه ما افشانده'” توییتی Rev. Dr. William J. باربر دوم. “آیا [رهبر اکثریت سنا میچ] مک کانل می دانیم که وی و دیگر سناتورهای این کشور را درو خواهد کرد آنچه را که آنها در حال کاشت?”

“آنها در حال کاشت و دروغ و تکبر و تاکتیک ها شبیه به سفید برتری, درمان تهمت مثل یک پادشاه در نقض آشکار قانون اساسی” سلمانی ادامه داد. “”خیر” رای شاهدان امروز را افشانده به باد & همه ما گردباد درو.”

مسیحی وکیل براندون بکهام توییتی “رادیکال در میان @TheDemocrats به طور نادرست و تفسیر امروز نماز توسط #SenateChaplain به ‘هشدار’ به ترجمه. من مخالفم. این یک دو حزبی #نماز برای سناتورها برای رای دادن آنچه درست است. به عنوان یک #مسیحی اعتقاد من سریع تبرئه است آنچه حق است.”

کاربر توییتر @redhotchili_63 پرسیدم حتی #senatechaplain است و به لحاظ سیاسی قطبی شده. آن است که نمی خواهید برای دریافت بهتر با سوسیالیستی تلاش برای برنده شدن @DNC #POTUS نامزدی.”

برخی از مردم می خواهم روزنامه نگار سوفیا نلسون نیست متقاعد شده است که سیاه و سفید بود و گرفتن یک طرف و در همه.

“یک مطالعه دقیق از #senatechaplain بری سیاه و سفید نشان می دهد که او به احتمال زیاد جمهوری خواه” نلسون توییتی. “منصوب به سال 2003 به مجلس سنا. بنابراین سایه او ممکن است پرتاب در این نماز می تواند در DEMS. آن را سخت به خواندن. بسیار جالب است که بدانید آنچه که او فکر…”

سیاه شد روحانی از آمریکا در ژوئن 2003 پس از 27 سال خدمت در نیروی دریایی ایالات متحده ، او دارای درجه در الوهیت و مشاوره و مدیریت وزارت و روانشناسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de