سنا اوباما به پیشنهاد مسئولیت حمایت در آینده COVID امداد لایحه

جمهوری خواهان مجلس سنا هستند پیشنهاد قوی حمایت های حقوقی در ایالات متحده دانشگاه ها و مدارس و کسب و کار در سراسر کشور به منظور بازگشایی بدون تهدید COVID مربوط به دعاوی بلندی های سربار با توجه به بخشی از پیش نویس خلاصه ای از آینده coronavirus امداد بسته های به دست آمده توسط رادیو فردا.

خلاصه اولین گزارش وال استریت ژورنال شامل یک لیست خشکشویی حقوقی مسئولیت حمایت است که رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل تأکید کرده است خود را به عنوان خط قرمز به هر آینده COVID-19 امداد پشتیبانی می کند. در این لیست گنجانده موقت حفاظت از محاکمه نوار برای مدارس و کالج ها موسسات خیریه و کسب و کار است که به دنبال سلامت عمومی دستورالعمل و خط مقدم پزشکی کارگران است.

“به طوری که افرادی که عمل در ایمان خوب در طول این بحران هستند در مواجهه با یک بیماری همه گیر از پرونده های حقوقی در پی این بیماری همه گیر است که ما در حال حاضر با تلاش” مک کانل گفت: این هفته در لوئیزویل کنتاکی کنفرانس مطبوعاتی.

او اشاره کرد: “مگر شما به شدت غفلت یا به عمد درگیر شدن در مضر رفتار شما باید از آن محافظت شود از مسئولیت در طی این فرآیند. چرا که لازم است — همانطور که از چند هفته پیش در حال حاضر وجود دارد 1,100 دعاوی در زمینه ارتش محاکمه وکلا وجود دارد آماده به استفاده از این وضعیت ما نمی توانیم به عقب بر گردیم به حالت عادی اگر ما یک بیماری همه گیر از پرونده های حقوقی.”

این پیشنهاد نیز حرکت می کند به ایجاد یک منحصر به فرد فدرال علت اقدام برای شخصی صدمات ناشی از کوروناویروس قرار گرفتن در معرض اتهام ایجاد می شود در چنین موسسات و اشاره می کند که متهمان مسئول تنها اگر آنها موفق به تلاش های معقول و منطقی به دنبال كاربردي عمومی-دستورالعمل های بهداشتی و مرتکب یک عمل ناخالص غفلت یا سوء رفتار عمدی.

طولانی بخشی بیشتر فعالیت های پرخطر مانند چتربازی مسئولیت پوشی انتظار می رود برای تبدیل شدن به امری عادی در تنظیمات عادی که در آن اجتماعی فاصله یک چالش است برای رسیدگی به این نوع از نگرانی هایی است که مک کانل است که پرداختن در این دور جدید از قانون.

حتی رئیس جمهور تهمت مجدد انتخابات آغاز شده نیاز به افرادی که حضور سیاسی خود را از ایران به طور رسمی موافقت آنها نمی خواهد شکایت رئیس جمهور و یا احزاب دیگر اگر آنها قرارداد COVID-19 پس از حضور در جمع. بود که در مورد گذشته خود Tulsa, اوکلاهما, تجمع پس از آن چند تن از اعضای رئیس جمهور پیشرفت تیم و سرویس مخفی جزئیات قرارداد coronavirus.

مک کانل طعنه که این موضوع برای آینده بسته می شود نورد “در چند هفته” را به شدت تمرکز بر “مسئولیت اصلاحات کودکان و نوجوانان در مدارس و شغل و بهداشت و درمان.”

“ما تو را امتحان کنید به بازنویسی شبه جرم قانون هر ایالت در آمریکا” مک کانل اشاره کرد. “این یک دقت گردد مسئولیت حفاظت است که تنها به کوروناویروس. مگر اینکه شما به شدت غفلت یا به عمد درگیر شدن در رفتار مضر. شما نباید به جریمه با گرفتن شکایت در بالای هر چیز دیگری که می تواند در آن وجود دارد من می توانم به شما تضمین می کنند.”

در حالی که چشم پوشی می تواند تبدیل به بخشی از جدید عادی تا زمانی که این بیماری همه گیر در ادامه این نوار برای برنده شدن چنین سهل انگاری موارد بالا به دلیل شاکی باید ثابت کند که سلامت مقرر نادیده گرفته شد و عفونت ممکن است به طور مستقیم مرتبط به نهاد شکایت کرد که با توجه به اطلاعات بیمه موسسه.

با توجه به مک کانل پیشنهادی حمایت خواهد backdate به دسامبر 2019 و آخرین از طریق 2024 یا تا انقضای یک بیانیه تحت عموم آمادگی و آمادگی اضطراری (دبستان) عمل می کنند.

در حالی که مجلس نمایندگان آمریکا مدعی است که هر گونه آینده coronavirus بسته انجام می شود به طور مستقیم مشورت با کاخ سفید و حزب دموکرات او به خبرنگاران گفت: او نمی تواند “به راحتی پیش بینی ما در حال رفتن به گرد هم می آیند و با تصویب آن به اتفاق آرا مثل ما چند ماه پیش.” وی بیشتر “سیاسی” جو در واشنگتن از آن را در ارتفاع از شیوع کروناویروس در ماه مارس است.

“من فکر می کنم ما چیزی را انجام دهید, دوباره من فکر می کنم این کشور نیاز به یکی از آخرین, افزایش,” او گفت:.

آلن او کمک گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit