سنا 2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد

واشنگتن — سنا تصویب 2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد در اواخر شنبه شب. رای 96 – 0.

از آن تصویب شد تقریبا 24 ساعت پس از رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل اعلام کرد در کف مجلس سنا در مدت کوتاهی پس از ساعت 1 صبح جمعه که هر دو حزب توافق رسیده بود. او اعلام کرد که این اقدام به ارائه کمک برای مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم از شیوع کروناویروس و برای خانواده های آمریکایی و کسب و کار.

رئیس جمهور تهمت خوشحال بود, به tweeting, اوایل روز شنبه, “96-0 در این کشور ایالات متحده آمریکا. تبریک امریکا!”

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

در حال حاضر که در ادامه OK می خواهم قوانین آن می رود به خانه ای که نیست در جلسه. نمایندگان بحث شده اند تدارکات از رای گیری از اعضای حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19 و ده ها ابراز نگرانی کرده اند در مورد سفر به پایتخت. چند نیز تحت قرنطینه.

از راه دور رای گیری شده است را رد کرد و سخنگوی نانسی پلوسی گفت: تصویب به اتفاق آراء رضایت است “قصد ندارم به اتفاق می افتد.”

او همچنین گفت که به دلیل بزرگی این لایحه او می خواهم “برای دیدن یک بحث خوب در طبقه” و پس از آن باید یک صدا رای دادن.

اگر وجود دارد یک صدا رای هر که ریاست جمهوری را بر کف برای اعضای صدای “بله” یا “نه” و مشخص است که طرف غالب است. که اجازه می دهد هر عضو که می خواهد به سفر به واشنگتن به انجام این کار, اما هر کس نیاز به سفر برای ثبت رای دادن. با این حال یک عضو می تواند از خط خارج رای دادن در خانه را با تلفن برای ثبت رای دادن. در آن صورت پلوسی گفت که “اگر شما نمی آیند شما می تواند رای توسط پروکسی.”

عضو مجلس نمایندگان نیز داده شود حداقل 24 ساعته برای بازگشت به واشنگتن پلوسی گفت: پس از آن را هنوز خاصی که رای دادن برگزار خواهد شد.در اینجا چه چیزی در 2 تریلیون دلار بسته بزرگترین در تاریخ ایالات متحده:

  • مستقیم پرداخت 1200 $برای بسیاری از افراد ساخت تا 75000 دلار یا $2,400 برای زوج ها ساخت تا به $150,000. هر فرزند وابسته را افزایش می دهد مقدار اضافی $500. این مقدار کاهش برای افراد با درآمد بالاتر $75,000 و پرداخت قطع برای کسانی که در بالا $99,000.

  • گسترش مزایای بیکاری است که افزایش حداکثر سود توسط 600 $در هر هفته فراهم می کند گذاشته و کارگران خود را پرداخت کامل برای چهار ماه. واجد شرایط تمدید به پیمانکاران مستقل و خود اشتغالی.

  • $367 میلیارد وام برای کسب و کارهای کوچک

  • 150 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی

  • $130 میلیارد برای بیمارستان ها

  • 500 میلیارد دلار وام برای بزرگتر صنایع از جمله از 25 میلیارد دلار برای مسافر خطوط هوایی; 4 میلیارد دلار برای حمل; 3 میلیارد دلار برای حمل و نقل هوایی پیمانکاران و $17 میلیارد دلار برای “کسب و کار حیاتی برای حفظ امنیت ملی است.

  • ایجاد یک نظارت هیئت مدیره و بازرس کل برای نظارت بر وام به شرکت های بزرگ

  • اندازه گیری منع شرکت های متعلق به رئیس جمهور تهمت و خانواده خود را از دریافت فدرال امداد

  • 25 میلیون دلار برای جان اف کندی مرکز هنرهای نمایشی

  • 400 میلیون دلار برای تامین امنیت انتخابات کمک های مالی

رهبر اقلیت چاک شومر که درگیر در مذاکرات شدید با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: توافق دو حزبی می آید “پس از پنج روز مذاکرات دشوار پس از خواب شب محروم و ماراتن مذاکره کردند.”

معامله مک کانل گفت: “عجله منابع جدید بر روی خط مقدم کشور ما تاریخی مبارزه و آن را تزریق تریلیون ها دلار پول به اقتصاد به عنوان سریع که ممکن است برای کمک به کارگران آمریکا, خانواده, کسب و کارهای کوچک و صنایع آن را از طریق این اختلال و ظهور در طرف دیگر آماده به اوج” او گفت:.

در حالی که مک کانل و شومر را ستوده اند دو حزبی معامله به عنوان ارائه لازم امداد یک سناتور جمهوریخواه گفت: این بسته شامل یک “پیش نویس خطا” که گفتند incentivizes اخراج و در حال تهیه پیش نویس یک اصلاحیه به آن آدرس.

سناتور بن Sasse نبراسکا, ریک اسکات, فلوریدا, Tim Scott کارولینای جنوبی و لیندزی گراهام از ایالت کارولینای جنوبی گفت: در حال حاضر متن این لایحه اجازه می دهد تا کارگران به جمع آوری بیشتر در مزایای بیکاری خود را به طور منظم پرداخت.

“ما نمی توانیم مردم را تشویق به پول بیشتر در نرخ بیکاری از آنها در اشتغال” تیم اسکات گفت. این گروه پیشنهاد دربندی مزایای بیکاری در 100 ٪ از درآمد.

در حالی که مذاکرات هستهای آغاز شد و هفته گذشته به پاس زحمات عظیم بسته محرک متوقف شده پیش از آن در هفته پس از حزب دموکرات دو بار مسدود اندازه گیری از پیشرفت به دلیل نگرانی در مورد عدم نظارت از 500 میلیارد دلار برای صدمه زدن به صنایع و همچنین به عنوان آنچه به آنها گفته بود که بودجه کافی برای بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی کارگران است.

تنش به زمین تب پس از دوم نتوانست رای جمعه به عنوان سناتور به نام به اقدام فوری برای کمک به کسب و کار و آمریکایی ها بروز شیوع کروناویروس و مقامات کاخ سفید با رهبران مجلس سنا به کار کردن جزئیات نهایی سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im