واشنگتن — سنا را رد کرد یک حرکت اجازه می دهد تا در نظر گرفتن اضافی شهود و اسناد و مدارک در رئیس جمهور تهمت را استیضاح محاکمه rebuffing دموکرات و عملا حصول اطمینان از رئیس جمهور نهایی تبرئه اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است. سنا برگزار خواهد شد رای نهایی روز شنبه در دو مقاله از استیضاح.

حرکت شکست خورده با یک رای از 49 به 51. دموکرات ها موفق به متقاعد کردن چهار خواهان پیوستن به آنها را در رای گیری اجازه می دهد تا شواهد جدید با فقط دو توافق قانونگذاران — سناتور سوزان کالینز و میت رامنی — عبور از راهرو.

سنا موکول جمعه حدود 8 p. m. و را reconvene دوشنبه در ساعت 11 صبح سنا مورد تایید رهبر اکثریت میچ مک کانل جدول زمانی برای بقیه آزمایشی: بسته شدن استدلال خواهد بود دوشنبه سناتور را به سخنرانی در روز چهارشنبه و رای نهایی روز شنبه رخ خواهد داد.

پیش از آن در روز جمهوریخواهان و رئیس جمهور قانونی تیم استدلال معرفی جدید شهود و اسناد و مدارک را طولانی دادگاه برای هفته ها یا ماه.

آنها همچنین هشدار داد که حرکت می سابقه سنا انجام آن را استیضاح بررسی استدلال خانه باید خسته گزینه های خود را برای وادار شهادت قبل از impeaching رئیس جمهور. برخی از جمهوری خواهان اذعان جمهور عمل نادرست توسط فشار اوکراین, اما گفت که از بین بردن او را از اتاق می تواند منجر به بیشتر و بیشتر حزبی استیضاح.

“اگر این کم عمق با عجله و کاملا حزبی استیضاح شد و به موفقیت آن خواهد rip کشور از هم جدا ریختن بنزین بر آتش اختلافات فرهنگی که در حال حاضر وجود دارد” سناتور لامار الکساندر یکی از جمهوری خواهان بود که در حصار در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. “این امر ایجاد سلاح همیشگی استیضاح را در برابر رئیس جمهور آینده هر زمان که مجلس نمایندگان است که از های مختلف سیاسی ،

خانه مدیران با این حال هشدار داد که شکست به دنبال جدید شهادت از مقامات سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون را “بسیار خطرناک و طولانی مدت سابقه” است که “باطل” کنگره استیضاح قدرت.

“این یک سابقه جدید. این خواهد بود که ذکر شده در استیضاح محاکمات از این نقطه تا پایان تاریخ” شیف گفت. “شما می توانید شرط می بندم که در هر استیضاح که به شرح زیر است, آن است که آیا ریاست جمهوری استیضاح و یا استیضاح یک قاضی در صورتی که قاضی یا رئیس جمهور معتقد است که آن را برای خود مزیت است که وجود خواهد داشت یک دادگاه با شهود آنها استناد مورد Donald J. Trump.”

جدید آيات سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون آویزان بیش از روز جمعه رای و خدمت به علامت گذاری دموکرات استدلال. سنا reconvened فقط پس از گزارش نیویورک تایمز جزئیات جدیدی از یک نسخه خطی از بولتون کتاب آینده.

بولتون می نویسد: با توجه به این که رئیس جمهور دستور او را به تماس با رئیس جمهور اوکراین و به او بگویید برای دیدار با رودی جولیانی در مارس 2019. بولتون گزارش حساب است اولین نشانه از رئيس جمهور را به دخالت مستقیم در مبارزات انتخاباتی به اوکراین برای بررسی رقبای سیاسی خود. بولتون گفت: “به نظر می رسد قبل از سنا اگر او subpoenaed.

دانلود رایگان رادیو فردا برنامه, برای پوشش کامل از رئیس جمهور را استیضاح محاکمه در سنا است. محاکمه زنده در این دیدار ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im