سنا بازده در میان همه گیر به عنوان خانه باقی می ماند به دور

سناتورها در واشنگتن روز دوشنبه برای انجام سنا کسب و کار در حالی که اعضای مجلس در حال ادامه کار خود را از منطقه به عنوان coronavirus موارد در پایتخت کشور در ادامه به نگرانی مقامات بهداشتی. خانه ای که قرار بود برای بازگشت این هفته اما رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer اعلام کرد که تصمیم عوض شد و پس از صحبت با کنگره پزشک همچنین توصیه سنا. معلوم نیست زمانی که به خانه باز خواهد گشت.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و مجلس نانسی پلوسی یک بیانیه مشترک صادر رد یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را به استفاده از 5 دقیقه سریع ابوت آزمون کاخ سفید است که با استفاده از کاپیتول هیل گفت: آنها نمی خواهند به استفاده از یک ابزار در دسترس نیست گسترده تر آمریکا. رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور قادر به آزمایش می شود به عنوان کسانی که در تماس با آنها را با استفاده از ابوت آزمون. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان یک شات در کاپیتول هیل در یک صدای جیر جیر صبح روز دوشنبه نشان می دهد کنگره است گفت: آنها را “ضروری” کارگران با کاهش آزمون.

“جالب است ؟ توسط کنگره و نه مایل ویژه 5 دقیقه دستگاه تست آنها می گویند که آنها ضروری’. در هر صورت ما باید تست ظرفیت و باید انجام 6.5 میلیون آزمون که بیش از هر کشوری در جهان همراه!” رئيس جمهور توییتی.

رئیس جمهور در یک فاکس نیوز مصاحبه یکشنبه شب پیشنهاد هر کسی که در سنین 60 یا باید در خانه بمانند. که دو سوم از مجلس سنای ایالات متحده از 67 سناتور 60 ساله یا مسن تر. تقریبا نیمی از سناتور ایالات متحده آمریکا — 49 — 65 ساله و مسن تر از سن مراکز کنترل بیماری است و به طور کلی استفاده می شود برای نشان دادن این گروه سنی بیشتر در معرض خطر عوارض جدی و یا مرگ ناشی از ویروس است.

مک کانل گفت: دفتر حضور پزشک و کارشناسان دیگر در سنا گردد راهنمایی در مورد چگونه سنا باید به کار گیرند.

“همه در سراسر ملت ما کارگران آمریکایی در ضروری بخش های زیر مشاوره و گرفتن جدید اقدامات احتیاطی در حالی که آنها را در ادامه گزارش برای وظیفه و انجام غیر قابل تعویض کار کشور خود نیاز دارد. شروع دوشنبه مجلس سنا همان را انجام خواهد داد. وجود بحرانی کسب و کار انتظار ما از جمله ادامه داد: اقدام در COVID-19 بلکه فوری امنیت ملی و قانون و نامزدهای کلیدی حکومت اسلامی” مک کانل نوشت: در روز جمعه. “من مشتاقانه منتظر دیدن همکاران من در روز دوشنبه. ما همچنان به ایستادگی در کنار هم برای مردم آمریکا — حتی به عنوان ما ایستاده شش فوت از هم جدا است.”

مجلس نمایندگان و سنا به احتمال زیاد در نظر بگیرید و در عین حال یکی دیگر از بسته کمک های ایالات و محلات که درآمد منابع در حال خشک شدن در بدترین اقتصاد از رکود بزرگ. مک کانل در ابتدا مخالف به کمک کشورهای فدرال و منابع اتحادش را تغییر لحن خود را در آن برخی از. اما در مجلس سنا نیز به نوبه خود توجه خود را به تایید مغلوب ساختن پیشی جستن-منصوب قضات یک کلید برنامه مورد برای مک کانل.

مجلس سنا نیز به نوبه خود به پرداختن به تایید جمهوری خواه در کنگره جان Ratcliffe به مدیر اطلاعات ملی یک وقت است که در ابتدا آمد سال گذشته اما خارج شد و در میان نگرانی های او نمی خواهد بود قادر به رسیدن به اندازه کافی رای برای تایید. او تایید شنوایی است که برای برنامه ریزی 9:30 صبح روز سه شنبه. Ratcliffe شده است و یکی از حامیان سرسخت رئیس جمهور ابتلا به رئیس جمهور چشم در طول مولر بررسی است.

سناتور Joe Manchin دموکرات از ویرجینیای غربی اشاره کرد در هفته گذشته که برخی از سناتورها خواهد بود بازگشت “از COVID-19 ‘نقاط” و دیگران در حال مبارزه با سرطان در نظر گرفته و به خصوص در معرض خطر.” او نام آن را “شرم آور” است که مک کانل بود “تماس با آمریکا به DC برای رای دادن در تایید خود را بی حد و حصر قاضی و نامزد نامربوط به COVID-19 pandemic” اما گفت که او “مشتاق” را به بازگشت به واشنگتن به کار بر روی مسائل مربوط به کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر