سنا بن بست تهدید به تاخیر coronavirus محرک لایحه

سی بی اس آمریکا | No comments

واشنگتن — پس از صبح زود دستیابی به موفقیت در مذاکرات سنا امیدوار به رای روز شنبه در $2 تریلیون محرک لایحه در پاسخ به coronavirus همه گیر اما یک بن بست پدید آمده در اواخر روز است که تهدید به تاخیر سریع آن گذشت.

این قانون است که گران ترین بسته محرک اقتصادی در تاریخ ایالات متحده است. کنگره دستیاران بودند نهایی متن این لایحه در طول روز به عنوان قانونگذاران منتشر خلاصه مفاد آناز جمله گسترش مزایای بیکاری مستقیم پرداخت 1200 $برای اکثر افراد و صدها میلیارد دلار برای شرکت ها بیمارستان ها و دولت های ایالتی و محلی.

گسترش مزایای بیکاری به یک نقطه از مشاجره که به طور بالقوه می تواند از خط خارج تلاش را به سرعت اندازه گیری به طبقه سنا برای نهایی گذشت.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

لایحه افزایش حداکثر بیمه بیکاری پرداخت 600 $در هر هفته و گسترش دوره که برای کارگران واجد شرایط به مدت چهار ماه. چهار سناتور جمهوریخواه — سناتور ” تیم اسکات, ریک اسکات, بن Sasse و لیندزی گراهام — نگرانی در مورد آنچه آنها به نام “پیش نویس خطا” در این لایحه با این استدلال که این توسعه می تواند تشویق کارگران به از دست دادن شغل خود را اگر کلیت دولت فدرال و مزایای بیکاری بیش از درآمد فعلی خود را.

به اوباما پیشنهاد دربندی کل بیمه بیکاری در 100 ٪ از درآمد و گفت: آنها در حال آماده شدن اصلاحیه به آن اثر است. که باعث سناتور برنی ساندرز را تهدید به جایگاه “انتظار” در این لایحه مگر اینکه اسکات, Sasse و گراهام کاهش یافته و اعتراض خود را به.

“به نظر من این امر می تواند خشم را برای جلوگیری از طبقه کارگر آمریکایی ها برای دریافت اضطراری بیکاری کمک های گنجانده شده در این قانون. مگر اینکه این سناتور جمهوریخواه خود را رها اعتراض من آماده شده را نگه دارید در این لایحه تا قوی تر شرایط تحمیل شده بر 500 میلیارد دلار, شرکت, صندوق رفاه,” ساندرز گفت: در بیانیه ای به توییتر.

US-HEALTH-VIRUS-POLITICS
سناتور لیندزی گراهام صحبت می کند در حالی که flanked توسط سناتور ” تیم اسکات بن Sasse و ریک اسکات در یک کنفرانس مطبوعاتی در کنگره در 25 مارس سال 2020 است. گتی

اما مدیر ارتباطات برای سناتور چاک Grassley که رهبری این بخش از لایحه وجود دارد گفت: نه یک “پیش نویس خطا” در مورد بیمه بیکاری. اگر چه دریافت اضافی $600 را ترک کارگران بیکار بیشتر از معمولی خود را حقوق و دستمزد در برخی از ایالت ها وجود دارد اما به اندازه کافی زمان به آمده تا با یک فرمول متفاوت برای هر دولت است.

“این نبود پیش نویس خطا. هیچ چیز در این لایحه incentivizes کسب و کار برای اخراج کارکنان در واقع آن را فقط در مقابل گفت:” تیلور Foy Grassley ارتباطات مدیر. “هر ایالت های مختلف UI برنامه پس از تدوین کنندگان تصمیم گرفتند به صورت موقت در سراسر-هیئت مدیره UI افزایش 600 $دلار است که می تواند به ارائه کمک های مورد نیاز به موقع و به جای سوزاندن زمان برای ایجاد یک های مختلف اداری رژیم برای هر دولت است. این افزایش طراحی شده است به طور متوسط کارگر کل. این نیز مهم است به یاد داشته باشید که هیچ کس که به طور داوطلبانه برگ موجود است واجد شرایط برای UI.”

بالا خواه دستیار گفت: CBS اخبار است که او معتقد است گروهی از سناتور جمهوریخواه که مخالف این خواهد بود mollified اگر آنها شانس به رای جداگانه در متمم که جلوگیری از بیکاران آمریکایی از گرفتن پول بیشتر از بیمه از آنها در کار است.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: جمعه شب که او اعتقاد نداشت اضافی 600 دلار خواهد بود انگیزه ای برای مردم به ترک شغل خود را. او همچنین گفت که انتظار می رود این لایحه برای تصویب در سنا بعد از آن در روز چهارشنبه.

“انتظار ما این است که این لایحه می گذرد امشب و به خانه فردا” Mnuchin گفت.

اختلاف آمد ساعت پس از رهبران هر دو طرف منادی توافق در بسته جعلی پس از مذاکرات طولانی.

“پس از 5 روز از مذاکرات دشوار پس از خواب شب محروم و ماراتن مذاکره جلسات ما باید به یک توافق دو حزبی در بزرگترین بسته نجات در تاریخ آمریکا” رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت: در یک طبقه سخنرانی در مدت کوتاهی قبل از 2 صبح

شومر و دیگر دموکرات کنگره استدلال کرده بود که این لایحه اصلی پیشنهاد شده توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در هفته گذشته را بیشتر به کمک شرکت های بزرگ از کار آمریکایی و موفق به ایجاد نظارت برای یک وام به شرکت های بزرگ است. دموکرات ها مسدود رویه آرا در مجلس نمایندگان آمریکا قانون در روز یکشنبه و دوشنبه در حالی که شومر مذاکره با وزارت خزانه داری Mnuchin و دیگر مقامات کاخ سفید به سادگی یک معامله.

“مثل همه سازش این لایحه است به دور از کامل است. اما به اعتقاد ما قانون بهبود یافته است به اندازه کافی به حکم سریع آن بررسی و تصویب” شومر گفت: بعد از ظهر چهارشنبه. “دموکرات ها آماده هستند برای سرعت بخشیدن به بررسی این لایحه به عنوان آنجا که ممکن است.”

در خود طبقه سخنرانی مک کانل گفت: لازم بود در این انتخابات “اورژانس امداد” بسته به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است گفت: سنا به حال “شدت” به کار.

“این عجیب و غریب واقعیت جدید را مجبور ملت ما بر روی چیزی مانند یک جنگ جای پای” مک کانل گفت. “مبارزه فرا رسیده است در سواحل ما. ما نه به دنبال آن است. ما نه آن را می خواهم. اما در حال حاضر ما در حال رفتن به آن را برد.”

US-HEALTH-VIRUS-CONGRESS
رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و رهبر اقلیت چاک شومر برگزاری یک جلسه به بحث در مورد یک پتانسیل اقتصادی لایحه در پاسخ به کروناویروس در واشنگتن در 20 مارس 2019. گتی

این مجلس است که انتظار می رود برای رفتن به زنگ تفریح تا مارس 20 پس از تصویب این لایحه است.

اگر مجلس سنا اندازه گیری را به خانه برای یک رای. سخنران نانسی پلوسی که با معرفی خود به رقابت لایحه زودتر در این هفته نشان داد در بیانیه ای که او خوشحال بود با نهایی سنا بسته اما متوقف کوتاه از ارتکاب به آوردن آن را برای رای به عنوان-است.

“جمهوری خواه لایحه پیشنهادی سناتور مک کانل در یکشنبه بود غیر از استارتر. این قانون دو حزبی ما را به یک راه طولانی به پایین جاده در رفع نیازهای مردم آمریکا” پلوسی گفت. “خانه دموکرات ها را در حال حاضر بررسی نهایی مقررات و قانونگذاری متن توافقنامه به تعیین یک دوره از عمل است.”

به نظر می رسد که خانه را با تصویب این لایحه با رای دادن صدا به جای اتفاق آرا رضایت مشاوران از هر دو قفقاز گفته اند رادیو فردا. اگر وجود دارد یک صدا رای هر که ریاست جمهوری را بر کف برای اعضای صدای “بله” یا “نه” و مشخص است که طرف غالب است. که اجازه می دهد هر عضو که می خواهد به سفر به واشنگتن به انجام این کار, اما هر کس نیاز به سفر برای ثبت رای دادن. با این حال یک عضو می تواند از خط خارج رای دادن در خانه را با تلفن برای ثبت رای دادن.

رئیس جمهور تهمت و گفت: در طول یک جلسه با Coronavirus نیروی کار است که او را به ثبت نام در این قانون اگر تصویب رسید.

“من را تشویق مجلس به تصویب این قانون اساسی و ارسال آن به میز من بدون تاخیر. من آن را نشانه بلافاصله” آقای ترامپ گفت.

آقای ترامپ گفت که او امیدوار است این لایحه کمک اقتصاد برای “امیدوارم یک زمان طولانی است.”

زمان بندی دقیق از سنا رای باقی مانده در برزخ با توجه به اختلاف بیش از منافع است.

به تازگی مذاکره بسته فراهم می کند 150 میلیارد دلار برای سرمایه گذاری در بیمارستان ها و افزایش بودجه برای دولت های محلی و قبیله ای دولت برای پاسخ به بحران است. آن را ممنوع کسب و کار توسط رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور, اعضای کنگره و سران اجرایی سازمان از دریافت وام و یا سرمایه گذاری از برنامه های وزارت خزانه داری. این امر نیز نیاز به هر گونه وام های اعطا شده به کسب و کارهای بزرگ به فاش یک کلید نقطه چسبیده در اوایل مذاکرات.

بسته است فاز سوم از کنگره پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. رئیس جمهور قبلا امضا $8.3 میلیارد امداد اورژانس بیل و دیگری پاسخ لایحه نوشته شده توسط آمریکا که موظف رایگان تست و پزشکی پرداخت می شود و خانواده را ترک و برای برخی از کارگران است.

نانسی Cordes, Bryce Klehm و ربکا کاپلان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>