سنا به تمرکز در درجه اول در نامزد در هفته اول بازگشت

سنا بازگشت به واشنگتن دوشنبه به عنوان مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس صعود مینمودند 60000 و ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها در زمینه نرخ بیکاری. اما دستور کار سنا در این هفته است که با تمرکز در درجه اول در تایید جلسات به صورت کلید اجرایی و قضایی نامزد و نه به طور مستقیم در مرحله بعدی از coronavirus پاسخ قانون.

خانه است نه بازگشت این هفته پس از توصیه به کنگره حضور پزشک. واشنگتن هنوز به بازگشایی آن اقتصاد و هزاران تن از مردم فوت کرده اند در منطقه است. این گزارش استدلال می کنند که اعضای کنگره باید در نظر گرفته شود ضروری کارگران و بازگشت به انجام کسب و کار.

“این کشنده coronavirus را ندارد روز و بنابراین آمریکا نمی یا” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: در طبقه سنا دوشنبه. “سنا در حال رفتن به عنوان هوشمند و امن که ما احتمالا می تواند و ما در حال رفتن به نشان می دهد تا برای کار مانند کارگران ضروری است که ما.”

روز سه شنبه اعضای مجلس سنا انتخاب کمیته اطلاعاتی شنوایی هستند از رئیس جمهور تهمت نامزد به عنوان مدیر اطلاعات ملی (DNI), جمهوریخواه, کنگره, جان Ratcliffe تگزاس است. Ratcliffe قبلا انصراف خود را از نامزدی پس از انتخاب شدن برای این نقش توسط آقای ترامپ برای اولین بار در ماه اوت گذشته, در بخشی به دلیل نگرانی در مورد مدارک تحصیلی خود را.

کمیته قضایی سنا روز چهارشنبه نیز با برگزاری تایید شنوایی برای جاستین واکر به ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا مدار در نظر گرفته است که یکی از قدرتمند ترین دادگاه های فدرال در این کشور و خدمت به عنوان یک سکوی پرتاب برای چندین فعلی دیوان عالی کشور. 37 ساله واکر متحد مک کانل به عنوان “واجد شرایط” برای موقعیت توسط کانون وکلای آمریکا به دلیل عدم وجود خود را از آزمون تجربه.

“ما در حال احاطه شده توسط ماندن در خانه سفارشات در سی مریلند و ویرجینیا است. شما بگویید مردم نمی آیند مگر اینکه شما مورد نیاز است. چرا ما در اینجا ؟ جلسه جاستین واکر روز چهارشنبه” سناتور دموکرات دیک دوربین fumed به خبرنگاران در روز دوشنبه. “آیا این صدا مانند یک فوتی و فوری اضطراری ملی است که تساوی ما در خطر است ؟ من فکر نمی کنم آن را ندارد.”

در یک سخنرانی در مجلس سنا کف دوشنبه رهبر اقلیت سنا چاک شومر سوال که چرا مجلس سنا بود reconvening “با وجود این خطرات ما با جمع آوری در اینجا در کنگره با وجود خطرات روبرو شده توسط ماموران امنیتی کافه تریا کارگران سرایداران و کارکنان که کار سنا.”

“اگر ما در حال رفتن به اینجا, اگر ما می رویم به ایجاد این خوب مردم در به کار در این شرایط اجازه مجلس سنای رفتار ملت کسب و کار و تمرکز مانند لیزر در COVID-19” شومر ادامه داد.

کمیته نیروهای مسلح سنا خواهد بود و با توجه به سه نامزد پنج شنبه, از جمله کنت Braithwaite به نیروی دریایی ،

کمیته امور بانکی سنا را بعد از ظهر سه شنبه با برگزاری تایید شنوایی برای برایان میلر به بازرس ویژه برای همه گیر بازیابی است که وظیفه نظارت بر 500 میلیارد دلار از صندوق برای کمک به کسب و کار و صنایع تحت تاثیر این بیماری همه گیر. اما دموکرات ها در حال هل دادن برای کار بیشتر انجام شود به آدرس coronavirus بحران است.

سیاسی گزارش روز سه شنبه صبح که شومر و سناتور دموکرات بن کاردین خواهد تلاش به فشار از طریق قانون جدید الزامی افشای الزامات مورد نیاز برای چک حفاظت از برنامه ساخته شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک در طول بحران. این تلاش است که به احتمال زیاد به شکست است.

دموکرات ها نیز مشتاق به کار در مرحله بعدی از coronavirus پاسخ قانون که آنها آرزو دارند که شامل کمک برای مبارزه با دولت های ایالتی و محلی. جمهوری خواهان در ضمن اصرار دارد که بعد از بسته شامل مسئولیت برای حمایت از کسب و کار و مراقبت های بهداشتی با کارفرمایان.

بسیاری از سناتورها بیش از سن 65 و موجود شرایط بهداشتی قرار دادن آنها را در میان آسیب پذیرترین جمعیتی برای ویروس. اما جمهوری خواهان استدلال می کنند که این مهم به انجام کسب و کار در مجلس سنا با این وجود.

“من فکر می کنم ما همچنین نیاز به نشان می دهد که ما از ترس به اینجا می آیند” سناتور جمهوری خواه John Cornyn به خبرنگاران گفت: روز شنبه. “و من غبطه خوردن یک سناتور ابراز نگرانی های شخصی, اما این نباید به این معنی نیست که کل سنا متوقف به عملکرد است.”

آلن او و جان Nolen کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im