سنا به حرکت رو به جلو در coronavirus لایحه پس از قابل توجه معامله

سی بی اس آمریکا | No comments

واشنگتن — به سنا می رود که برای رای دادن چهارشنبه در $2 تریلیون محرک لایحه در پاسخ به اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر پس از مذاکرات طولانی بین دموکرات کنگره و تهمت مقامات دولت منجر به یک صبح زود دستیابی به موفقیت.

این قانون است که بزرگترین بسته محرک اقتصادی در تاریخ آمریکا و شامل گسترش مزایای بیکاری پرداخت های مستقیم به مالیات دهندگان و صدها میلیارد دلار کمک به شرکت ها و بیمارستان ها و دولت های ایالتی و محلی. کنگره دستیاران بودند و نهایی قانون گذاری متن لایحه شنبه صبح.

“پس از 5 روز از مذاکرات دشوار پس از خواب شب محروم و ماراتن مذاکره جلسات ما باید به یک توافق دو حزبی در بزرگترین بسته نجات در تاریخ آمریکا” رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت: در یک سخنرانی در مجلس سنا طبقه در مدت کوتاهی قبل از 2 صبح

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“این است که یک لحظه از جشن اما یکی از ضرورت است. غم و اندوه از مردم آمریکا تعجب در مورد آینده خود را, سلامت, سلامت عزیزان خود و اقتصاد مستلزم ما را به انجام همه ما می توانیم برای کمک به آنها و کمک به کشور ما” شومر ادامه داد.

شومر و دیگر دموکرات کنگره استدلال کرده بود که این لایحه اصلی پیشنهاد شده توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در هفته گذشته فاقد شفافیت بود و بیشتر برای کمک به شرکت های بزرگ از کار آمریکایی است. دموکرات ها مسدود رویه آرا در مجلس نمایندگان آمریکا قانون در روز یکشنبه و دوشنبه در حالی که شومر مذاکره با وزیر خزانه داری استیو Mnuchin و دیگر مقامات کاخ سفید به سادگی یک معامله.

US-HEALTH-VIRUS-CONGRESS
رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و رهبر اقلیت چاک شومر برگزاری یک جلسه به بحث در مورد یک پتانسیل اقتصادی لایحه در پاسخ به کروناویروس در واشنگتن در 20 مارس 2019. SAUL لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ

مک کانل اعلام کرد در یک سخنرانی در مجلس سنا طبقه اوایل صبح روز چهارشنبه که وجود خواهد داشت یک رای به تصویب این قانون در روز بعد. سنا در جلسه در ظهر.

اگر مجلس سنا اندازه گیری را به خانه برای یک رای. سخنران نانسی پلوسی که با معرفی خود به رقابت لایحه زودتر در این هفته نشان داد در بیانیه ای که او خوشحال بود با نهایی سنا بسته است.

“جمهوری خواه لایحه پیشنهادی سناتور مک کانل در یکشنبه بود غیر از استارتر. این قانون دو حزبی ما را به یک راه طولانی به پایین جاده در رفع نیازهای مردم آمریکا” پلوسی گفت. “خانه دموکرات ها را در حال حاضر بررسی نهایی مقررات و قانونگذاری متن توافقنامه به تعیین یک دوره از عمل است.”

Mnuchin به خبرنگاران گفت: صبح روز چهارشنبه که رئیس جمهور تهمت را “کاملا” راضی به امضای تازه مذاکره لایحه.

“این بسیار مهم است دو حزبی قطعه ای از قوانین است که رفتن به بسیار مهم برای کمک به کارگران آمریکایی, امریکایی, کسب و کار و مردم در سراسر امریکا است. بنابراین ما نمی تواند بیشتر خوشحال” Mnuchin به خبرنگاران گفت:. “من صحبت های رئیس جمهور چند بار امروز و او بسیار خوشحال با این قانون و تاثیر آن این است رفتن به.”

زمان رای گیری مجلس سنا نامشخص باقی مانده است. شومر گفت: رادیو فردا که دستیاران هنوز در حال تهیه پیش نویس قانونی در متن منعکس کننده برخی از نهایی عناصر این لایحه است که بر اساس توافق شب گذشته. که متن نیاز به بررسی توسط رهبری دفاتر در هر دو طرف به علاوه مقامات دولت و هر لازم ترفند باید قبل از آن را می توان به این لایحه.

شومر نمی توان گفت چه زمانی تمام است که می تواند اما او و مک کانل هنوز هم اصرار داشت که رای برگزار خواهد شد مدتی چهارشنبه.

از نهایی شدن طرح با توجه به شومر را شامل گسترش بیمه بیکاری برنامه افزایش حداکثر بیمه بیکاری پرداخت 600 $در هر هفته به مدت چهار ماه. آن را نیز فراهم می کند 150 میلیارد دلار برای سرمایه گذاری در بیمارستان ها و افزایش بودجه برای دولت های محلی و قبیله ای دولت برای پاسخ به بحران است.

به تازگی مذاکره بسته همچنین حل برخی از انتقادات توسط دموکرات ها در مورد شفافیت. این لایحه منع کسب و کار توسط رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور, اعضای کنگره و سران اجرایی سازمان از دریافت وام و یا سرمایه گذاری از برنامه های وزارت خزانه داری. این امر نیز نیاز به هر گونه وام های اعطا شده به کسب و کارهای بزرگ به فاش یک کلید نقطه چسبیده در اوایل مذاکرات.

این پیشنهاد اولیه توسط مک کانل همچنین شامل مستقیم و پرداخت نقدی از $1200 اکثر آمریکایی ها درآمد کمتر از $75 ، 000 در هر سال است. شومر این خلاصه ای از معامله نمی نشان می دهد وجود نداشته است هر گونه تغییرات به این ماده.

بسته است فاز سوم از کنگره پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. رئیس جمهور قبلا امضا $8.3 میلیارد امداد اورژانس بیل و دیگری پاسخ لایحه نوشته شده توسط آمریکا که موظف رایگان تست و پزشکی پرداخت می شود و خانواده را ترک و برای برخی از کارگران است.

نانسی Cordes کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>