واشنگتن — سنا رای خواهد داد چهارشنبه در یک coronavirus امداد لایحه تصویب شده توسط مجلس در هفته گذشته را فراهم می کند که رایگان تست و مرخصی با حقوق برای برخی از کارگران قانونی بسته است که نشان دهنده “فاز دو” از چند مرحله تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره به آدرس عواقب این بیماری همه گیر.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: اتاق بازرگانی رای خواهد داد بعد از آن در روز به تصویب اندازه گیری و خواست همکار سناتور به حمایت از آن.

“بعد از امروز سنا رای خواهد داد در یک خانه پیشنهاد که به دنبال آدرس یک قطعه کوچک از این مشکل قبل از ما. آن است که حسن نیت دو حزبی محصول مونتاژ شده توسط آمریکا و رئیس جمهور تهمت تیم است که تلاش می کند به ایستادن و گسترش برخی از اقدامات امداد برای کارگران آمریکایی,” او گفت: در آمریکا هستند.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“من رای به تصویب لایحه” او ادامه داد. “این یک زمان به صورت فوری هر دو حزب اقدام و در این مورد من فکر نمی کنم ما باید اجازه کمال دشمن از چیزی است که کمک خواهد کرد که حتی یک زیر مجموعه از کارگران آمریکایی.”

خانه گذشت امداد لایحه در مدت کوتاهی پس از نیمه شب روز شنبه پس از مذاکرات طولانی بین سخنران نانسی پلوسی و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin. این لایحه تصویب دو حزبی اساس با رئیس جمهور تهمت را تایید.

این خانه بسته رایگان شامل coronavirus تست گسترش سرمایه گذاری برای امنیت غذایی برنامه افزایش بودجه برای مدیکید و دولت بیمه بیکاری و پرداخت بیمار و خانواده و مرخصی پزشکی برای کارگران در شرکت های با 500 کارمند یا کمتر. اکثر کارگران در کشور کار در شرکت با بیش از 500 کارمند است.

حزب جمهوری خواه و سناتور ران جانسون است که انتظار می رود به ارائه متمم به مجلس لایحه ای که به حذف پرداخت می شود ترک قیمومیت در حالی که گسترش واجد شرایط برای بیمه بیکاری برای کارگرانی که از دست دادن شغل خود در طول بحران.

مک کانل گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاپیتول هیل در روز سه شنبه که سناتورها را برای اولین بار رای در یک زودتر بسته کمک های که به تصویب مجلس بیش از آخر هفته قبل از حرکت به یک مقدار بزرگتر “فاز سه” معامله مشخص شده توسط مقامات دولت تنها چند ساعت قبل از.

“ما در حال رفتن به حرکت در پیچ و تاب سرعت برای سنا که تقریبا هرگز هر چیزی به سرعت” مک کانل گفت. “این نه زمان عادی. این یک وضعیت عادی و پس از آن نیاز به اقدامات فوق العاده.”

یک مقام ارشد جمهوری خواه گفت: با توجه به ایسنا که “فاز سه” بسته ممکن است هزینه بیش از $1 تریلیون دلار است و به احتمال زیاد شامل حدود 50 میلیارد دلار در کمک به شرکت های هواپیمایی $250 به 300 میلیارد دلار در وام کسب و کار کوچک و 250 میلیارد دلار در پرداخت های مستقیم برای آمریکایی ها پرداخت می شود در ماه آوریل است.

مک کانل گفت: سناتور باقی خواهد ماند در واشنگتن تا زمانی که تصویب یک فاز و سه معامله است. “ما در حال خروج از شهر تا زمانی که ما ساخته شده و تصویب لایحه دیگری” او گفت:.

Arden Farhi کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de