سناتور Sinema می پوشد $12.99 قیمت کلاه گیس صورتی در طبقه سنا به “مجموعه مثال های اجتماعی فاصله از سالن مو’

سناتور دموکرات Kyrsten Sinema آریزونا عینک $12.99 قیمت کلاه گیس صورتی در اولین روز بازگشت به کنگره به عنوان مثال مجموعه اجتماعی فاصله از سالن مو.

سناتور ایالات متحده آمریکا بازگشت, بازگشت به کار در کنگره آمریکا در روز دوشنبه با اقدامات ایمنی در محل قرار داده برای حفظ اعضا از ابتلا به کوروناویروس. در روز بعد فیلم شروع شد و در حال ظهور آنلاین از Sinema راه رفتن در اطراف طبقه سنا با پوشیدن یک کلاه گیس صورتی و سبز و سفید و ماسک صورت.

زمانی که درباره یک خبرنگار محلی یک سخنگوی Sinema را گفت: مجلس تصمیم به پوشیدن $12.99 قیمت کلاه گیس برای تنظیم یک “مثال اجتماعی فاصله از سالن مو.”

سالن مو و آرایشگر و مغازه ها و تلقی غیر ضروری خدمات بسته شده اند و در اکثر نقاط آمریکا برای بیش از یک ماه است. کسب و کار در سراسر کشور آغاز شده بازگشایی در این هفته به عنوان دولت های مختلف stay-at-home سفارشات به پایان رسید.

آریزونا mlb روز دوشنبه اعلام کرد که طی یک فرمان اجرایی اجازه خواهد داد آرایشگر, مغازه, مو سالن زیبایی و فروشگاه های خرده فروشی به بازگشایی در روز جمعه. رستوران خواهد بود و مجاز به ارائه ناهار خوردن در خدمات شروع ممکن است 11.

“آریزونا همچنان به تمرکز بر حفاظت از بهداشت عمومی و حمایت از کسانی که در نیاز و حصول اطمینان از ما در حال گرفتن گام های لازم برای بازگشت قوی تر” فرماندار گفت. “تلاش های ما به سرعت گسترش COVID-19 مشغول به کار هستند–و Arizonans هنوز هم تشویق به زمان محدود و دور از خانه است.”

Senator Sinema
سناتور ایالات متحده Kyrsten Sinema صحبت می کند و در این در این جلسه در دیابت نوع 1 در Dirksen سنا ساختمان اداری در جولای 10, 2019 در واشنگتن, DC.
Jemal کنتس/گتی

به ارائه خدمات به شیوه ای امن آرایشگری و مشتریان خود را ملزم به پوشیدن ماسک صورت در طول قرار ملاقات و همچنین پایبند به CDC اجتماعی فاصله دستورالعمل. Ducey اظهار داشت که دولت در امور اقتصادی reopenings به دنبال خواهد داشت یک گام به گام روند. فرماندار اقامت در خانه سفارش خواهد بود در اثر تا زمانی که ممکن است 15.

Ducey همچنین تشویق افراد مسن و ضعف سيستم ايمنی جامعه به در خانه باقی می ماند با وجود این reopenings و خواست همه شهروندان دولت برای ادامه تمرین دقیق بهداشت روال مانند شستن دست و غالبا اجتناب از چهره لمس کردن و پوشیدن ماسک. Ducey همچنین اشاره کرد که او را نیز تا سطح شیب دار تست برای زندانیان و کارکنان در correctional facilities.

نیوزویک رسیده به Sinema نظر. این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

به عنوان از آوریل 4, بیش از 8,900 افراد تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در ایالت آریزونا با حدود 362 مرگ و میر ناشی از این بیماری جدید. به طور کلی ایالات متحده در حال حاضر در مجموع بیش از 1,212,800 موارد COVID-19 با 69,900 مرگ و میر و 188,000 بهبود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر